Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Grūdinimas ir imuniteto stiprinimas
 
 

Grūdinimas ir imuniteto stiprinimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-24 14
Trilijonai agresyvių užpuolikų atakuoja trilijonus mus sudarančių ląstelių. Šie užpuolikai – tai bakterijos(vienaląstės būtybės, kurios gyvena tik tam, kad pavalgytų ir pasidaugintų), protistai (kiek didesni vienaląsčiai organizmai), virusai (svetimas ląsteles užimantys ir jose besidauginantys mikroorganizmai) ir grybai (mikroskopinių augalinių organizmų sporos), rašoma žurnale „How IT Works“.
(2) 2017-05-29 -3
Vokietijoje gyvenantys tėvai, atsisakantys konsultuotis su medikais dėl privalomų skiepų, bus baudžiami iki 2 500 eurų siekiančiomis baudomis, skelbia BBC.com.
(0) 2017-01-19 10
Alergija žemės riešutams sukelia daugiau mirčių dėl anafilaksijos bei kvėpavimo takų susiaurėjimo nei alergija kitiems maisto produktams, rašo Nytimes.com. Be to, šios alergijos vaikai dažniausiai neišauga, todėl žemės riešutų turi vengti visą likusį savo gyvenimą.
(0) 2016-07-13 19
„Mes nerekomenduojame ugdyti šių įpročių, tačiau atrodo, kad jie turi ir teigiamą poveikį“.
(1) 2014-12-16 31
Pabūkite šalia kūdikių šiek tiek laiko ir pastebėsite, kad jie beveik viską pasirengę kišti į savo burną. Dauguma žmonių mano, kad toks lytėjimo būdas padeda mažyliui susipažinti su savo aplinka. Tačiau toks argumentas neįtikina šį reiškinį tyrinėjančio mokslo.
(1) 2009-12-23 0
Tyrimas parodė, kad dėl sėslaus gyvenimo būdo blogėja vaikų fizinė būklė, įskaitant ir tuos vaikus, kurie neturi antsvorio, praneša BBC. Praėjus dešimtmečiui, Esekso universitetas suorganizavo 600 10-mečių vaikų fizinės būklės patikrinimą regione, kuriame yra žemas nutukimo lygis.
(12) 2009-11-23 1
JAV mokslininkai teigia, kad vaikams reikia leisti išsipurvinti, nes per didelė švara gali susilpninti odos sugebėjimą sugyti, praneša BBC.
(7) 2008-12-02 0
Šiandien įvairiausių valymo priemonių galime nusipirkti vos ne kiekvienam atskiram namų lopinėliui. Meistriškai pateiktos reklamos ragina išbandyti vis naują ir naują civilizacijos stebuklą. Nuo vienų valiklių kriauklė esą atrodys kaip nauja, kiti išnaikins visas bakterijas unitaze, treti minkštiesiems baldams grąžins buvusią spalvą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos