Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Greičio matuokliai
 
 

Greičio matuokliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-03-25 7
Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) paskelbė, kad vietoje buvusių 139 stacionarių radarų įrengs dvigubai mažiau – tik 70, tačiau kiekybę esą atsvers kokybė – jie fiksuos ne tik greitį.
(0) 2017-10-13 -14
Motociklininkai oficialiai uždarė savo sezoną, tačiau jų pažeidimų paskatintas įrangos montavimas toliau tęsiasi visu tempu. Šiuo metu šalies keliuose veikia 8 matuokliai, kurie gali fiksuoti ir nuvažiuojantį transportą. Planuojama, kad iki metų pabaigos tokių bus apie 20.
(10) 2017-08-06 9
Greičio mėgėjams keliuose vietos vis mažiau. Radarų revoliucija įsibėgėjo – vis daugiau greičio matuoklių jau „šaudo“ į abi puses. Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – LAKD) atstovo teigimu, šiuo metu jau veikia 4 greičio matuokliai, kurie matuoja tiek atvažiuojančių, tiek ir nuvažiuojančių transporto priemonių greitį. Taip pat dar vienas greičio matuoklis, matuoja nuvažiuojančias transporto priemones.
(5) 2017-04-03 16
Lietuviai – greitų vairuotojų tauta. Kelyje, kur leistinas greitis 90 km/val., jo neviršija tik sunkvežimiai ir žiguliai, o tai yra didelė priežastis kraupios eismo įvykių statistikos, kur Lietuva – viena iš autsaiderių visoje Europoje. Nors ir galime pasigirti mažėjančiu žuvusiųjų kelyje skaičiumi (2016 m. jis buvo 188, o milijonui gyventojų – 64), tačiau iki Europos Sąjungos vidurkio dar trūksta.
(0) 2016-08-15 20
Nors tai gali pasirodyti keista, tačiau vokiečiai, garsėjantys tobulais greitkeliais, kuriais galima lėkti su vėjeliu, taip pat turi apriboto greičio zonas ir naudoja radarus. Ir ne bet kokius – pagamino greitį fiksuojančią kamerą, į kurią panašios automobilių vairuotojai dar nematė, rašo „Autoblog“. Įmonė „Vitronic“ pristatė klastingą „baudų išrašymo“ įrenginį „Enforcement Trailer“.
(17) 2013-03-06 2
Nuo atsakomybės bandantys išsisukti greičio mėgėjai – pareigūnų kasdienybė. Nors pažeidėjams išradingumo nestinga, tačiau sunkvežimio vairuotojas Arvydas Bručas tvirtina turintis neginčijamą įrodymą, kad viršyti greičio jis negalėjo.
(0) 2012-10-17 0
Tarptautinis tyrimas patvirtino stacionarių greičio matavimo įrenginių naudą. Eismo įvykių su kūno sužalojimais vidutiniškai sumažėja 20 proc.* tuose kelio ruožuose, kuriuose įrengti greičio matavimo prietaisai. Atliekant tyrimą taip pat buvo nagrinėjami šalutiniai greičio matavimo įrenginių padariniai ir „kengūros efektas”, kai pamatę greičio matuoklį vairuotojai staigiai spaudžia stabdžio pedalą, o jį pravažiavę vėl padidina greitį.
(44) 2011-11-16 5
32 zuikiai vienu šūviu! Zenitinė artilerija? Tam tikra prasme – taip. Jei zuikiais vadinsime greitį viršijančius vairuotojus, o duonos skrudintuvo dydžio greičio matuoklį „Simicon Cordon“ – artileriniu gynybos kompleksu. Elektroninio kelių „dievo“ gamintojai iš Rusijos tikina, jog neišvaizdi dėžutė eismo taisyklių pažeidėjus „šaudys“ net ir intensyviausio eismo sąlygomis. Ar bereikia stebėtis, jog tokio arsenalo ne tik užsigeidė, bet jį jau užsisakė i...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos