Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Greitas maistas
 
 

Greitas maistas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-11-12 3
JAV priežiūros institucijos praėjusią savaitę ėmėsi veiksmų, kad iš maisto produktų, tokių kaip margarinas, mikrobangų krosnelėse paruošiami spraginti kukurūzai arba šaldytos picos, būtų pašalintos žmonių arterijas užkemšančios transriebiosios rūgštys.
(7) 2013-11-08 6
<p style="font-style:italic"> Pa­skelb­tas nau­jas Mais­to ir vais­tų ad­mi­ni­stra­ci­jos (FDA) pa­siū­ly­mas ri­bo­ti trans rie­ba­lus ga­li tap­ti pa­bai­ga to, kas ka­dai
(8) 2013-10-07 0
JAV mokslininkai pabandė išsiaiškinti, kas slepiasi greito maistų restoranų parduodamoje vištienoje ir gavo nevienareikšmių rezultatų, rašo Businessinsider.com.
(39) 2013-09-19 131
<p style="font-style:italic"> Mes, gy­dy­to­jai, kar­tu su vi­sais sa­vo įgū­džiais, ži­nio­mis ir au­to­ri­te­tu daž­nai įgau­na­me ga­na di­de­lį ego, truk­dan­tį pri­
(16) 2013-08-06 0
Savaitgalį Maastrichto universitete, Dr. Marko Posto laboratorijoje virė darbas – mokslininkai intensyviai baiginėjo pasiruošimą įvykiui, kuris, kaip viliamasi, gali pakeisti maisto suvokimą. Pirmadienį dr. M. Postas iškepė brangiausią pasaulyje mėsainį, pagamintą iš mėsos, kuri buvo užauginta laboratorijoje.
(1) 2013-06-18 1

Kur be­pa­si­suk­si, vi­sur pre­ky­bos cen­trai. Ir ką da­ryti žmo­gui, taip pa­si­il­gu­siam kai­miš­kos duo­nos ir šilt­na­my­je au­gin­tų po­mi­do­rų bei deš­ros, kve­pian­čios deš­ra. Dar vi­sai ne­se­niai lie­tu­viai, gy­ve­nę a­gra­ri­nė­je val­sty­bė­je, da­bar vos spė­ja pri­si­tai­ky­ti prie mo­der­naus pa­sau­lio sub­ti­ly­bių: tech­no­lo­gi­jos su­tei­kia ne vien pa­to­gu­mą, bet kar­tu su glo­ba­li­za­ci­jos reiš­ki­niais su­da­ro ga­li­my­bes ir iš­si­su­ki­nė­ti iš gam­tos ne­su­ge­bė­ji­mo mus iš­mai­tin­ti.

(9) 2013-04-25 0
Jutoje gyvenantis Davidas Whipple dar 1999 metais nusipirkęs mėsainį greitojo maisto užkandinėje „Mc Donald's“ apie mėnesį jį naudojo kaip pavyzdį, rodydamas draugams, kaip konservantai padeda išlaikyti mėsainio, supakuoto pakuotėje, prekinę išvaizdą. Vėliau vyras tiesiog užmiršo, kad mėsainis liko jo palto kišenėje ir atrado jį tik po dvejų metų. D. Whiplle buvo tiesiog priblokštas, kad mėsainis net ir po dvejų metų pakuotėje išlaikė savo išvaizdą ir atrodė lyg ką tik pagamintas. Dabar šiam mėsainiui – jau 14 metų, bet jis atrodo lygiai taip pat.
(6) 2013-03-08 0
Internete sparčiai dalinamasi filmuku, kuriame vaizduojami gerokai „įmitę“ Afrikos gyventojai. Jame atskleidžiama sunki persivalgiusių plėšrūnų kasdienybė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos