Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Greitas maistas
 
 

Greitas maistas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2014-12-30 7
XXI a. žmogus gyvena taip, lyg būtų įgeltas bitės – nuolat skuba, lekia ir neketina sustoti. Nuolatinis skubėjimas iš esmės pakeitė ir moderniosios visuomenės mitybos įpročius. Naujai įsitvirtinęs gyvenimo būdas privertė mus adaptuotis, tačiau ar naujai susiformavę mitybos įpročiai padeda mums išlikti ar atvirkščiai - padaro daugiau žalos nei gėrio?
(4) 2014-10-23 5
Internete išplatinta daug vaizdo įrašų, kuriuose „McDonald's“ mėsainis praėjus daugybei laiko po jo įsigijimo vizualiai atrodo beveik nepasikeitęs. Dar vieną tyrimą praėjusią savaitę atliko ir naujienų svetainė „Buzzfeed“, kuri savo tinklalapyje paskelbė eksperimento vaizdo įrašą su septyniais mėsainiais iš skirtingų greito maisto restoranų. Kodėl vieni mėsainiai po šio laikotarpio supelijo, o kiti liko beveik sveiki?
(1) 2014-10-05 27
Mokslininkai išsiaiškino, kad paaugliai, nuo keturiolikos metų valgę tradicinį vakarietišką maistą, sulaukę septyniolikos daug prasčiau atliko protinių gebėjimų patikros užduotis.
(2) 2014-09-30 -2
Jeigu esate linkęs į kulinarinius nuotykius, šis patiekalas kaip tik jums! Užkandinė Londone siūlys savo klientams išbandyti „žmogienos“ skonio mėsainius.
(4) 2014-09-19 16
Juodos bandelės, juodas sūris, net padažas – ir tas juodas. Japonijos „Burger King“ greito maisto restoranų koziris – neįprastos spalvos mėsainis, vieniems primenantis maisto produktą, kurio galiojimo terminas baigėsi prieš tris metus, kitiems – gurmanišką patiekalą, viliojantį ne tik savo išvaizda, bet ir išskirtiniu skoniu.
(0) 2014-09-04 -2
Žmogus gali išmokti labiau norėti sveiko nei nesveiko ir kaloringo maisto, rašoma Jungtinių Valstijų mokslininkų tyrime.
(4) 2014-08-01 13
Mėsainių gaminimui kiekvieną valandą paskerdžiama tūkstančiai karvių. Vien amerikiečiai per metus šių užkandžių suvartoja beveik penkis milijardus. Tačiau, ar tikrai valgome tai, ką manome valgą? Ir kokių "siurprizų" galime tikėtis kramsnodami šį patiekalą?
(5) 2014-07-31 7
Kai kurie šio produkto nelaiko tikru maistu, dar kiti juos valgo tik tada, kai keliauja ir neturi galimybės nieko pasigaminti. Kol vieni greitai paruošiamus makaronus giria, o kiti – peikia, pasaulis tiesiog kraustosi dėl jų iš proto, o japonai net laiko pagrindiniu savo XX a. išradimu.
(12) 2014-07-22 10
Po to, kai JAV patvirtino naujas sankcijas Rusijai dėl pastarosios veiksmų Ukrainoje, Maskva pūtėsi, kad prieš Ameriką imsis atsakomųjų žingsnių. Kremliaus politiką pastaruoju metu ypač palaikantys rusai jau, regis, rado ir taikinį - iš Rusijos norima iškeldinti amerikiečių įtakos simboliu vadinamą greitojo maisto restoranų tinklą "McDonald's", rašo change.org.
(20) 2014-06-02 41
„McDonald's“ mėsainiai gali stovėti metų metus ir nesupūti. Šios bendrovės atstovai pateikė paaiškinimą, kodėl taip yra.
(47) 2014-02-18 0
Sveikatos apsaugos ministerija pritaria siūlymui apmokestinti nesveiką maistą - traškučius, vaisvandenius ir energinius gėrimus.
(3) 2014-02-17 0
JAV kariuomenės mokslininkai išrado picą, kuri nesugedusi pakuotėje gali išbūti iki trejų metų ir jos nebūtina laikyti šaldiklyje ar šaldymo kameroje. JAV kareiviai picą praminė Šventuoju Graliu, rašo huffingtonpost.com.
(21) 2014-01-08 0
Gamtos mokslų mokytojas iš Ajovos valstijoje esančio Kolo miestelio nusprendė 90 dienų valgyti vien „McDonald’s“ maistą ir stebėti, kaip keičiasi jo sveikatos būklė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos