Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvenimiški patarimai
 
 

Gyvenimiški patarimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2009-11-14 0
Technikos amžiuje esame lipte prilipę prie kompiuterio, sėdime aklinai izoliuotose patalpose, kuriose – kondicionieriai ir plastiko langai. Kiek dėl to kenčia mūsų akys?
(7) 2009-11-09 5
Vėžys - dažna liga. Europoje nuo jo miršta vidutiniškai vienas iš trijų asmenų, dažniausiai – nuo plaučių, krūties, priešinės liaukos, storosios žarnos, skrandžio navikų. Nepaisant pažangos mokslinių tyrimų ir gydymo srityje, vėžys lieka opi sveikatos problema. Dėl ilgo ir sudėtingo gydymo bei šios ligos pasekmių, daugelio žmonių gyvenimo kokybė susirgus vėžiu ilgam pablogėja. Ką kiekvienas galime padaryti, kad sumažėtų mūsų rizika susirgti vėžiu?
(15) 2009-10-25 7
Kai prieš 97-erius metus nuskendo didžiausias to laiko transatlantinis garlaivis „Titanikas“, žuvo daug žmonių. Vieni jų paskendo su laivu. Kiti, kaip rodo dokumentų tyrimai, mirė gelbėjimo valtyse, nors jūra nebuvo audringa. Sąlygos, žinoma, buvo žiaurios: tamsi naktis, ledinis vanduo, nežinomybė.
(27) 2009-10-18 0
Pageltus lapams, apima liūdesys, pritrūksta energijos – saulės šviesa ir šiluma lietuvių nelepina. Tačiau prieš pasinerdami į rudens melancholiją, susimąstykite – gal tas ruduo ne toks jau baisus? Gal jokios bėdos nėra, tik dangus griūva, kaip tam kiškiui ant uodegos?
(17) 2009-10-15 27
“Alyvos keitimas – tai pinigų švaistymas, kurį lemia didžiųjų alyvas gaminančių koncernų apgavystė. Savo automobiliu, nekeisdamas alyvos, nuvažiavau 350 tūkst. km ir nieko neatsitiko. O tai, kad ji darosi juoda – kalti suodžiai, kurie pasižymi puikiomis tepimo savybėmis”.
(10) 2009-09-19 4
Kad ir kaip to nenorime, metai bėga, kūnas pavargsta, ir akys tampa nebe tokios šviesios. Apie vyresnio amžiaus žmonėms akių šviesą atimančias ligas kalbamės su Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Akių ligų skyriaus gydytoja oftalmologe Milda Aukštikalniene.
(7) 2009-08-27 0
Lietuvos bei kitų šalių įmonėse, ligoninėse ir kitose oficialiose įstaigose informacijai dokumentuoti naudojami skaitmeniniai fotoaparatai. Esminis jų skirtumas nuo tradicinių (analoginių) fotoaparatų yra tai, kad klastoti skaitmeninę informaciją yra daug lengviau. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kai susiduriama su nuotraukų manipuliavimo faktu, ir kokie Lietuvos teisės aktai reglamentuoja šią sferą?
(19) 2009-08-11 3
Kad būtume sveiki ir gyventume ilgai, privalome judėti. Tokius mus sukūrė gamta. Žmogus nuo senų laikų turėjo judėti, kad nusišautų žvėrį, pasigautų žuvį.
(32) 2009-07-27 2
Anot specialistų, sultys yra tikrų tikriausias maistas. Pavyzdžiui, 200 g apelsinų sulčių turi daugiau kalorijų negu 300 g kavos, vynuogių sultys turi 4 kartus daugiau angliavandenių negu jogurtas, o ananasų sultyse yra 4 kartus daugiau kalcio negu kiaulienoje ir 6 kartus daugiau – negu vištienoje. Tiesa, taip būtų, jei gamintojai nebūtų labai „išradingi“ ir visos sultys parduotuvėje būtų kokybiškos. Taigi į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
(41) 2009-07-24 1
Taip pataria britų TV kanalo „Sky News“ atlikto eksperimento, kurio rezultatai pribloškė visuomenę, sumanytojai. Niekas neįtarė, kad kompiuterius taisančios bendrovės gali taip elgtis su savo klientais.
(0) 2009-07-19 0
Saulė apsaugo nuo depresijos bei gydo daugybę odos ligų. Žmogaus organizmas išmoko gyventi saulėtoje aplinkoje ir apsisaugoti nuo žalingų ultravioletinių spindulių. Tačiau šiandien mūsų aplinkos nė iš tolo nepavadinsi natūralia, todėl keičiasi ir saulės poveikis.
(17) 2009-07-11 0
Kelionės į kalnus dažnai romantizuojamos, kalnais „susergama“. Tai rodo, kad jos labai veikia žmogaus psichiką. Kokio poveikio galima tikėtis kopiant į kalnus? Galbūt toks žygis gali iš esmės pakeisti asmenybę?
(10) 2009-06-21 1
Meteorologų manymu, teiginys, kad žaibas du kartus į tą patį medį netrenkia, dažnai prasilenkia su tikrove.
(20) 2009-06-12 1
Pasiklydimas laukinėje gamtoje būtų rimtas iššūkis daugeliui iš mūsų. Tokioje situacijoje galima laukti kol jus kas nors atras (jei atras), arba pačiam imtis valdyti situaciją - pradžiai uždegant ugnį savo mobiliuoju telefonu. Kaip tai padaryti žiūrėkite video.
(3) 2009-06-09 0
Šiltuoju metų laiku pardavėjai džiaugiasi padidėjusia gaiviųjų gėrimų paklausa, tačiau pirkėjus baugina pasirodantys pranešimai, kad ir į geriamąjį vandenį patenka organizmui kenksmingos pakuotės medžiagos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos