Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvenimiški patarimai
 
 

Gyvenimiški patarimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2010-11-30 0
Mokslininkai nustatė, kad laiko juostų kaita sukelia ilgalaikius pokyčius smegenyse, todėl daug keliaujantys žmonės gali jaustis pavargę ir būti užmaršūs net mėnesį po grįžimo į įprastą ritmą.
(0) 2010-11-24 0
Per vasarą vairuotojai pamiršta, ką reiškia valdyti automobilį besikeičiančiomis oro sąlygomis, kai neaišku, ar asfalto paviršius blizga nuo lietaus, ar ant jo jau susidarė klastingi plikledžio plotai.
(23) 2010-11-24 10
Naujausi kišeninių lazerių – didelės galios lazerinių rodyklių – modeliai gali atrodyti puiki kalėdinė dovana, tačiau ekspertai perspėja apie jų keliamą rimtą pavojų.
(0) 2010-11-22 5
Ar žinote, kad naujai nusipirktas baldas gali ne tik nudžiuginti, tačiau ir sukelti pavojų sveikatai? Baldų pramonėje naudojamos kenksmingos medžiagos gali tapti įvairių ligų ir negalavimų priežastimi. Ypač pavojingos žmogaus sveikatai į aplinką išsiskiriantis formaldehidas – bespalvės dujos, turinčios specifinį nemalonų kvapą.
(15) 2010-11-04 1
Apie peršalimo ligų profilaktiką turime galvoti labai anksti, dar šiltuoju metų laiku. Būtent nuolat būdami gryname ore, poilsiaudami, mėgaudamiesi gamta, saule, grūdindami savo organizmą maudynėmis ežeruose, upėse, jūrose kaupiame jėgas žvarbiam rudeniui.
(0) 2010-10-22 0
Ar galioja mano vairuotojo pažymėjimas užsienyje? Ar galiu svetur vairuoti savo automobilį? Ar verta pasikeisti lietuvišką vairuotojo pažymėjimą į užsienietišką, ir ar galėsiu vėliau vėl susigrąžinti lietuviškąjį? Tokie ir dar daugiau klausimų kankina tūkstančius lietuvių, nusprendusių pradėti naują gyvenimą užsienyje.
(0) 2010-07-15 0
Norintys įgyti teisę vairuoti B arba B1 kategorijų transporto priemones, praktinio vairavimo įgūdžius gali tobulinti sėsdami už vairo su šeimos nariu.
(6) 2010-07-14 0
Lietuvoje vyrauja neįprasti karščiai. Nuo smarkiai padidėjusios oro temperatūros ir negailestingai tvieskiančios saulės kenčia visi, bet ypač sunku mažyliams, vyresnio amžiaus, turintiems antsvorio ar ligotiems žmonėms. Kaip elgtis, norint apsisaugoti nuo tokių karščių?
(0) 2010-06-22 0
Visais laikais įmonės administratorė, pirmoji, kuri atsiliepia į skambučius įmonėje buvo laikoma įmonės vizitine kortele. Akivaizdu, kad ne tik malonus administratorės balsas lemia sėkmę, itin svarbu ir kaip kiti įmonės darbuotojai bendrauja telefonu, kiek laiko klientas turi laukti, kol bus sujungtas su reikiamu asmeniu ir t.t.
(1) 2010-06-10 0
Prasidėjus vasarai, gamtoje mūsų laukia gausybė pramogų ir malonumų, kuriuos už dyką gali nors saujomis semti. Deja, gamtoje iškylaujantiems vasarotojams kartais nutinka ir nemalonių dalykų.
(12) 2010-06-08 12
Kiekvieną kartą išvažiuojant į gamtą su draugais savaitgaliui, dažnai kyla klausimas: ką pasiimti į tokią išvyką? Kaip išvengti bereikalingų daiktų ir drabužių? Kokio inventoriaus gali prireikti stovyklaujant gamtoje? Ką apsirengti, kad jaustumėtės patogiai ir laisvai? Skautai, naudodami savo ilgametę patirtį, padės Jums išspręsti šį paprastą, tačiau svarbų klausimą.
(1) 2010-06-03 0
Neseniai šalies žiniasklaidoje nuskambėjo įvykis, kai vienos įmonės administratorę teismas pripažino pagrįstai atleista iš darbo už tai, kad pastaroji atskleidė komercinę paslaptį ir asmeniniais tikslais naudojo informaciją iš Registrų centro duomenų bazės. Darbdavys apie minėtus pažeidimus sužinojo, patikrinęs darbuotojos kompiuterį bei asmeninius jos pokalbius programoje „Skype“.
(7) 2010-04-21 0
Rengdamiesi trečią kartą Lietuvoje organizuojamai Euromelanomos dienai, dermatologai atliko apklausą, kurios tikslas buvo išsiaiškinti jaunimo požiūrį į saulę bei elgsenos stereotipus. Paaiškėjo, kad 18 proc. jaunų žmogų reguliariai lankosi soliariumuose, ketvirtadalis iš jų – vyrai. Du trečdaliai juose naudoja įdegį skatinančius kremus manydami, kad taip apsaugo savo odą.
(6) 2010-04-20 9
Vilniaus visuomenės sveikatos centro duomenimis, 2009 m. jersinioze Vilniaus mieste sirgo 141 gyventojas, iš jų 109 vaikai. Jersiniozė – tai žarnyno užkrečiamoji liga, kurią sukelia Yersinia enterocolitica rūšies gramneigiamos anaerobinės lazdelės.
(11) 2010-03-30 3
Jeigu įlėkėte į duobę, kurios negalėjote pastebėti ir išvengti, nerimauti tikrai neverta. Jūsų patirtus nuostolius privalo atlyginti draudimo bendrovė, vietos savivaldybė arba kelininkai, rašo Autobild portalas ir iš karto dėsto pagrindinius patarimus, ką tuomet reiktų daryti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos