Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvenimiški patarimai
 
 

Gyvenimiški patarimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2015-12-30 57
Sociologinės apklausos, narstančios, pagal kokius kriterijus žmonės renkasi žieminius automobilio langų ploviklius, liudija, kad vairuotojo sprendimas priklauso nuo trijų dalykų: deklaruojamos užšalimo temperatūros, kainos ir kokybės.
(0) 2015-12-29 14
Didžiosios metų šventės turi teikti džiaugsmą ir kitokias pakilias emocijas. Tačiau jei keliaudami nepaisysite elementarių eismo saugumo ir vairavimo kultūros taisyklių, galite įgyti liūdnos patirties.
(9) 2015-12-28 106
Dedant skelbimą apie parduodamą automobilį derėtų labai atidžiai pasirinkti, kokias nuotraukas verta prisegti, o kurių verčiau atsisakyti. Ypač jei parduodamo automobilio rida buvo atsukta.
(10) 2015-12-28 13
Šią žiemą oro sąlygos Lietuvos vairuotojų nelepina. Visą Kalėdų savaitę gatves merkė lietus, o kai šis galiausiai baigėsi ir lauke atšalo, keliai tapo labai slidūs. Dėl prastų eismo sąlygų sekmadienio vakarą pasipylė avarijos – automobiliai lėkė nuo kelio, o Prienų rajone susidūrus trims automobiliams nukentėjo penki žmonės.
(0) 2015-12-27 32
Vienas garsiausių vaistų nuo skausmo gamintojų Australijoje visai neseniai apkaltintas klaidinęs klientus. Kaip žmonės vaistinėje išsirenka konkrečius vaistus nuo skausmo ir kokiais kriterijais vadovaujasi, aiškinasi BBC.
(17) 2015-12-23 49
Žinoma, patikimiausias ir sveikiausias būdas – išvis atsisakyti alkoholio. Tačiau tai ne visada pavyksta - įsiūlo draugai, degustacijai sugundo smalsumas ar kitais būdais alkoholis suranda kelią į skrandį. Tuomet svarbiausias dalykas - nepasigerti. Tai pati didžiausia blogybė, kuri nutinka vartojant alkoholį. Kaip to išvengti - įdomūs patarimai iš profesionalaus aludario lūpų.
(5) 2015-12-23 -3
Ilgą laiką vienas svarbiausių telefono parametrų buvo ir greičiausiai dar bus jo baterijos tarnavimo laikas. Kai kurie taip nori jį prailginti, kad net ryžtasi įsigyti gremėzdišką „Apple“ telefono dėklą su papildoma baterija. Pateikiame keletą paprastų patarimų, kurie leis prailginti telefono baterijos veikimo laiką be papildomų įrenginių.
(4) 2015-12-23 19
Net 18 mėnesių trukę tyrimai mokslininkui ne tik parodė, kaip dirba žmogaus smegenys, bet ir kokį efektą jų darbui turi daugelio taip mėgstamas gėrimas – kava.
(0) 2015-12-21 7
Prieš Kūčias pateikiame įdomią informaciją apie tai, kokia žuvis sveikiausia ir kaip neapsigauti perkant? Ar tiesa, kad silkės kaulai tirpdomi cheminėmis medžiagomis, todėl geriau pirkti su oda ir galva, o šaldytai žuviai pakuoti naudojamos pavojingos dujos?
(12) 2015-12-21 43
„Jei pradėjai lenkimą per punktyrą, gali baigti per ištisinę“, „Tu ką, nežinai, lėtaeigį transportą lenkti galima visada“, „Jei sankryžą užblokuoja priešais važiuojanti ir sukti sumąsčiusi mašina, tiesiog persirikiuoji“, – tokių replikų ir diskusijų pilni vairuotojų forumai. O kaip iš tikrųjų – galima ar ne kirsti ištisines eismo ženklinimo juostas?
(0) 2015-12-18 13
Sloga ir žiema dažnai neatsiejami dalykai. Vos tik orai atvėsta, kaip mat prireikia nosinės. Išeitis yra stiprinti imunitetą, kad tokia bėda nepultų. Tačiau ką daryti, kai jau pradėjome sloguoti.
(5) 2015-12-17 8
Po ilgo šilto rudens termometro stulpeliui vis dažniau artėjant prie nulio vairuotojams labai svarbu išmesti iš galvos per vasarą įsirėžusius įpročius ir prisiminti, kad žiemą automobilis juda visai kitaip.
(6) 2015-12-17 -5
Nulio promilių įstatymui nepritariantys vairuotojai dažnai mini iš pažiūros visai nekaltą gėrimą – kefyrą.
(4) 2015-12-17 8
Šių metų spalio mėnesio Lietuvos techninės apžiūros įmonių „Transeksta“ asociacijos duomenimis, techninės apžiūros dokumentų galiojimas kelyje buvo panaikintas daugiau nei 3 tūkst. automobilių.
(3) 2015-12-16 39
Atvėrę „Google“ žemėlapį ir ieškodami, kaip nuvykti iki tam tikro adreso, žiūrėdami, kaip atrodo namas reikiamoje gatvėje, nė nesusimąstome, koks tai beprotiškai tobulas įrankis. Būtent „Google“ programuotojai prieš kelerius metus fantazijas, keliauti neatsistojus nuo savo krėslo, pavertė tikrove. Bet ar žinai, kokių dar magiškų triukų jie paslėpė šiame žemėlapiuose?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos