Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnai albinosai
 
 

Gyvūnai albinosai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-02-25 8
Dangaus žydrumo akys ir kerintis baltutėlis kailis – tigrai-albinosai netruko sulaukti milijonų žmonių simpatijų. Tačiau yra ir kita baltųjų tigrų veisimo pusė – išsigimimai. Laukinėje gamtoje baltųjų tigrų pasitaiko nepaprastai retai, todėl zoologijos soduose ar cirkuose matomi žvėrys sniego baltumo kailiu yra atrankinio kryžminimo vaisiai. Kartais jie prinoksta ypatingai atgrasūs. Beje, ne kartais, o dažniausiai. 29 atvejais iš 30.
(0) 2015-09-14 8
Esame įpratę delfinus matyti pilkos spalvos. Tačiau Luizianos vandenyse plaukiojanti afalinos rūšies patelė Pinky yra rožinė.
(0) 2014-10-06 25
Pasaulyje knibždėte knibžda įvairiausių gyvūnų rūšių. Vienus iš jų mes dieviname, kitų bijome, o trečiais... negalime atsistebėti. Pristatome aštuonis keisčiausius pasaulio padarus, kurie gali ne tik nustebinti, bet ir šokiruoti.
(0) 2014-08-21 2
Albinosas krokodilas nusitempė australų žvejį nuo upės kranto ir, šio žmonai stebint, jį tiesiog surijo. Tragiškas likimas 57 metų žvejį ištiko šiam įsibridus į upę ir bandant atkabinti užstrigusį meškerės valą. Albinosas krokodilas, pramintas Michaelu Jacksonu, staiga nėrė iš vandens ir pasičiupo nespėjusį sureaguoti vyrą.
(0) 2014-08-19 11
Pietryčių Azijoje gyvenantis grambuolių pošeimio vabalas "Cyphochilus" yra baltesnis už popierių. Optines jo kūną dengiančių ypač plonų žvynelių savybes tyrinėjantys mokslininkai rado atsakymą, kodėl šis vabzdys toks stulbinamai ryškus.
(1) 2014-02-24 0
Įvairių tautų mitologijoje ir tradicijose baltos spalvos gyvūnai užima ypatingą vietą. Dauguma tautų laiko balto gyvūno gimimą šventu ar sėkmės ženklu. Kartais gyvūnas gimsta ne įprastos savo rūšiai spalvos, o visiškai baltas. Paprastai tai lemia reta, bet nekenksminga genetinė mutacija.
(0) 2013-06-27 0
Palei Australijos krantus pastebėtas itin retas baltasis kuprotasis banginis. Iki 2011 m. buvo manoma, kad šis egzempliorius yra vienintelis pasaulyje. Tačiau tąsyk jis buvo pastebėtas su jaunikliu. Ir jauniklis, ir suaugęs individas buvo pastebėti ir šį mėnesį – šįkart jie plaukė atskirai. Banginiai iš maitinimosi teritorijų prie Antarktidos traukė į šiaurę, Didžiojo barjerinio rifo link.
(0) 2013-06-07 0
Jis buvo vienintelė žinoma pasaulio gorila albinosė. Dešimtmečius ji traukė lankytojų minias į Barselonos zoologijos sodą. Praėjus 10 metų po jos mirties nuo odos vėžio, mokslininkai įminė jos paslaptį, skelbiama telegraph.co.uk.
(3) 2011-09-09 0
Sočyje, kur vyksta statybos rengiantis 2014 metų žiemos olimpinėms žaidynėms, vienoje iš statybų aikštelių rastas mažas baltas ežiukas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos