Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnai sporte
 
 

Gyvūnai sporte

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-03-04 10
Raudono audeklo matadoro rankose ir jį puolančio buliaus vaizdas yra beveik legendinis ir visiems puikiai atpažįstamas. Todėl dauguma nuo vaikystės įsivaizduoja, kad bulius erzina raudona spalva – dėl ko jie ir puola matadoro mojuojamą audeklą. Tačiau ar tai yra tiesa?
(5) 2018-06-25 4
Jau daugybę metų bulių kautynės prikausto žmonių dėmesį – dėl jaudulio, atletikos ir kraujo, kuris bet kurią sekundę gali būti pralietas. Istorikai bulių kautynių šaknis Ispanijoje atseka iki pirmojo mūsų eros amžiaus, o iki 1920 m. Hemingvėjus jau buvo aprašęs kautynių menines savybes. Tuo tarpu šiandien šis renginys kelia daug pasipiktinimo tarp gyvūnų teisių aktyvistų.
(6) 2011-01-10 0
Viename Japonijos zoologijos sodų gyvenančių pingvinų pasivaikščiojimai ne tik naudingi jų sveikatai, bet ir sutraukia būrius smalsių lankytojų.
(9) 2009-11-17 0
Ispanijoje populiarūs "šokinėtojai per bulius", arba rekortadorai (angl. recortadores) tęsia senovinę tradiciją, kuri savo šaknimis siekia 1500 metų prieš Kristų.
(1) 2009-10-24 0
"Horses Inside Out" yra Didžiojoje Britanijoje gyvenančios žirgų augintojos Gillian Higgins idėja. Ji šių sportinių gyvūnų savininkams veda seminarus apie augintinių anatomiją, o vietoj vaizdinės medžiagos naudoja tiesiog ant pačių žirgų kūno nutapytus jų vidinės anatomijos eskizus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos