Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnų bendruomenės
 
 

Gyvūnų bendruomenės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-09-16 26
Kalbėdami apie vilkų gaujas, dažniausiai įsivaizduojame jiems vadovaujantį alfa vilką, kuris yra stipriausias ir geriausias iš visų, o dėl savo dominavo prasibrovė į gaujos lyderius. Tačiau ar gamtoje alfa vilkas egzistuoja?
(2) 2018-11-21 39
Didysis hipopotamas yra vienas pavojingiausių gyvūnų Afrikoje. Patinai gali sverti net 2-3 tonas, tačiau jie vis tiek bėga 30 km/h greičiu. Jie yra puikūs plaukikai, o jų žandikaulio jėgai mažai kas kali prilygti. Tačiau net prie taikaus hipopotamo artintis nereikėtų - jie gali staiga įjungti savo išmatų purkštuvą.
(0) 2017-02-10 2
Tyrėjų komanda iš trijų – Ekseterio (Exeter), Jorko (Yorko) bei Trinidade ir Tobage esančio Vakarų Indijos – universitetų atliko eksperimentą, kuriuo parodė, kad, jausdamos grėsmę būti užpultoms, Poecilia reticulata žuvys – kasdienėje kalboje vadinamos tiesiog gupijomis (angl. guppy) – ima formuoti didesne tarpusavio priklausomybe paremtus socialinius santykius.
(0) 2014-07-14 23
Žydruose San Diego (JAV) pakrantės vandenyse nufilmuota didžiulė juoda plaukiojanti dėmė suglumino vietos gyventojus, nes tokių čia paprastai nebūna. Pakrante vaikštinėjantys žmonės iš pradžių pamanė, kad tai – naftos dėmė. Tačiau naftos dėmės nedreba, nepulsuoja, nesitransformuoja. Ir jiems nepasivaideno. Tai – natūralus jūrų pasaulio reiškinys. Tiesa, šiose platumose - labai retas. Nenuostabu, kad jis masina ne tik gyventojus, bet ir naujienų tarnybų sraigtasparnius.
(0) 2013-02-25 1
Gimė dukrelė!.. Havajų vandens parko baseine buvo užfiksuotas retai pasitaikantis įvykis – nelaisvėje esančios delfino patelės pastangos atsivesti jauniklį.
(0) 2013-02-21 0
Vėl apie bites... Taip, tik šį kartą pasakojimas ne apie lietuviškas, bet apie Kalifornijos bites, mat sumažėjus sveikų bičių šeimynų skaičiui Kalifornijos migdolų plantacijoms iškilo reali grėsmė, nors migdolų augintojai šių medžių pasodina kasmet vis daugiau. Taip yra dėl to, kad nebeužtenka bičių, kurios galėtų apdulkinti šių riešutmedžių žiedus.
(2) 2012-04-23 0
Jei biomimikrija yra pavyzdys, kaip technologija mėgdžioja gamtą, tai šitai galima pavadinti priešingu reiškiniu: Kobe universiteto tyrėjai sukūrė loginius elementus iš krabų.
(3) 2012-04-21 2
Antarktidoje gyvena apie 2 mln. karališkųjų pingvinų. Šie buriasi į didžiules kolonijas, o jų pamėgtos vietos mokslininkų juokais vadinamos „bendrabučiais“. Kartais juose susiburia net 600 000 individų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos