Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnų dresūra
 
 

Gyvūnų dresūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2018-08-20 100
Iš tiesų, tai ne varnos, o kovai – specialiai ištreniruoti paukščiai buvo išmokyti surinkti nuorūkas ir kitas smulkesnes šiukšles, rašoma svetainėje „Science Alert“.
(0) 2018-06-08 8
Ukraina yra šalis, kurios požiūris į karybą yra itin originalus. Be to, kad ji turėjo 160 metrų aukščio ir 500 metrų ilgio radarą, kuris turėjo perspėti apie branduolinio smūgio grėsmę, jie taip pat turi slaptą programą, pagal kurią yra treniruojami jūros žinduoliai atlikti specialioms karinėms užduotims. Taip, Ukraina turi delfinų kariuomenę Kryme esančiame kariniame delfinų centre, kurie yra pasirengę bet kuriuo metu būti dislokuoti į reikiamą vietovę ir pradėti aktyvius veiksmus.
(0) 2017-11-28 4
Tailande rastas ūkininko lavonas, kuris buvo paslėptas po šakomis ir lapais šalia tos vietos, kur vyras pririšdavo savo dramblį. Tai pranešė šalies laikraštis „The Nation“.
(1) 2017-11-01 75
Su prasidėjusia pramonės revoliucija pasaulį išvydo traukiniai, galintys gabenti dešimtis tonų krovinių bei šimtus keleivių tolimais atstumais. Kartu su jais atsirado ir jiems aptarnauti reikalingos profesijos. Viena jų buvo bene svarbiausia saugumui ir tikslo pasiekimui. Signalininkai traukinius nukreipdavo reikalinga kryptimi ir tinkamais bėgiais. Viena klaida galėjo baigtis milžiniška daugiatonių mašinų avarija. Vis tik Afrika lieka Afrika, ji savo sprendimais sugebėjo palikti savo žymę net ir šioje srityje.
(5) 2017-10-09 68
Žmonės gal ir nėra patys švariausi gyvūnai pasaulyje, bet mūsų išradingumo negalima neįvertinti. Startuolis iš Nyderlandų ruošiasi pasaulio miestams pasiūlyti naują būdą išsivaduoti nuo ne vietoje numestų šiukšlių - varnų armijas. Bet kaip susimokėsime šiems labai protingiems paukščiams?
(0) 2017-06-05 -8
Paviešintas šokiruojantis vaizdo įrašas, kuriame – cirko pasirodymas Ukrainoje baigėsi kraupiu incidentu. Cirko žiūrovai mobiliaisiais telefonais užfiksavo, kaip pasirodymo metu įsiutęs lokys nusisuko nuo savo dresuotojo ir puolė į žmonių minią, kurios didžiąją dalį sudarė šeimos su mažais vaikais.
(1) 2017-02-21 28
Gyvūnai mūsų gyvenimams suteikia žaismingumo. Jie ir mūsų draugai, ir ištikimiausi kompanionai. Nors dažnai jie mus lydi didžiąją gyvenimo dalį, apie naminius gyvūnus žinome tikrai ne viską. Dar daugiau, kai kuriuos lydi keisti mitai. Pateikiame dešimt mitų apie šunis ir kates, kuriais galbūt vis dar tikite ir jūs.
(3) 2016-02-05 17
Policija Nyderlanduose sujungė jėgas su „Sargais iš viršaus“, plėšrūnus dresuojančia saugos firma, kad neleistų nelegaliai skraidantiems dronams pridaryti problemų, rašo „The Guardian“.
(1) 2015-12-09 -10
Ką eilinį gruodžio savaitgalį veikia dauguma žmonių? Dažniausiai – ilsisi, gal jau pradeda galvoti apie šventines dovanėles... o gal planuoja atostogas. O keletas šunininkų gruodžio 4 d. nepabūgo įveikti 2500 km į rimtas svorio tempimo varžybas Vengrijoje „Húzz a Bully Rescueért Santa Cup“.
(0) 2015-11-24 2
Tiktai beveik po dvejų metų Filipas pagaliau rado laiko atostogoms. „Kai gyvenau Klaipėdoje, atostogauti norėjau kur nors užsienyje, o dabar labiausiai troškau grįžti į Lietuvą“, – prisipažino vyras.
(0) 2015-11-20 2
Mokslininkams pavyko padaryti išties neįprastą atradimą. Kaip rašo „Independent“, balandžiai, kaip ir žmonės, sugeba ganėtinai tiksliai aptikti vėžinių ląstelių pėdsakus moters krūtyje.
(2) 2015-01-26 37
Žvelgiant į šiuos kadrus patikėti mokslininkais, įrodinėjančiais, kad katės savo šeimininkų nemyli ir negerbia, yra labai sunku. Jei savo šeimininkus mylėti ir gerbti sugeba didžiosios laukinės katės, ką ir kalbėti apie namines mažąsias?
(0) 2014-09-05 2
Banglenčių instruktorius iš Kalifornijos įsigijo ožką, kad ši dirbtų už žoliapjovę šeimai priklausančio namo kieme, tačiau šiandien vežioja ją vežimėlyje ir moko gaudyti bangas.
(0) 2014-08-26 16
Ar norėtumėte, kad ryte jus džiaugsmingai pasveikintų liūtas? Užšoktų visus savo svoriu ir meiliai pasiglaustytų? Vaizdai, kuriuose užfiksuotas Liūtų užkalbėtoju vadinamas Kevinas Richardsonas, pribloškia. Jie tarsi paneigia viską, ką iki šiol žinojome apie liūtus.
(0) 2014-08-13 12
Kantriausias pasaulio šuo moka daugiau nei 20 komandų, kad tik gautų savo mėgstamą žaislą. Tačiau jo šeimininkui, profesionaliam šunų treneriui Omarui von Muleriui vis dar negana.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos