Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnų fiziologiniai procesai
 
 

Gyvūnų fiziologiniai procesai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-05-21 10
Nors aštuonkojų galūnės yra nusėtos siurbtukais, kurie gali prilipti prie beveik bet kokios medžiagos ir objekto, neatrodo, jog kada nors šiems gyvūnams tenka narplioti savo paties susipynusius čiuptuvus. Kaip jiems pavyksta to išvengti?
(0) 2014-04-30 1
Neseniai „YouTube“ pasirodė Mičigano universiteto vaizdo įrašas, kuriame pietų žioginis žiurkėnas (Onychomys torridus) atlaiko skausmingus Arizonos skorpiono (Centruroides sculpturatus) geluonies kirčius. Kaip teigia zoologė Ashlee Rowe, žiurkėno organizmas evoliucionavo taip, kad nuodus, paverčia į skausmą malšinančius vaistus.
(3) 2014-04-21 1
Mokslininkai Brazilijoje atrado keturias vabzdžių rūšis, kurių patelės turi varpą, o patinėliai makštį. Šis atradimas, vakar paskelbtas moksliniame žurnale „Current Biology“, yra pirmasis žinomas „patelės su varpa“ atvejis gyvūnų karalystėje, rašo portalas „theverge.com“.
(0) 2014-02-20 1
Iš išvaizdos šis pūkuotukas – visai mielas ir nekaltas padarėlis, tiesa? Tačiau išorė gali būti apgaulinga. Šis Australijoje gyvenantis, tačiau tik pernai atrastas riestanosis, kuris yra itin artimas sterblinės pelės giminaitis, – tiesiog užkietėjęs sekso maniakas: jei jau poruojasi, tai iki numirimo.
(0) 2014-01-13 1
Pasak tyrimo autoriaus Don'o Larson'o iš Aliaskos universiteto, miško varlės Lithobates sylvaticus užšaldo iki 60 procentų savo kūno per ilgus ir labai šaltus žiemos laikotarpius Aliaskoje.
(14) 2014-01-07 10
Jei pasiklydote, dangus debesuotas, o po ranka nėra ne tik išmaniojo ar kompaso, bet ir medžio su skruzdėlynu, susiorientuoti, kur šiaurė ir pietūs, o kur – rytai ir vakarai, jums gali padėti... krūvelę suraityti susiruošęs šuo. Mokslininkai pastebėjo, kad šunys tuštinasi atsisukę arba į šiaurę, arba į pietus – visu kūnu lygiuodami pagal šiaurės-pietų magnetines linijas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos