Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnų globa
 
 

Gyvūnų globa

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-06-05 -2
Šiuo metų laiku išėję pasivaikščioti gamtoje kartais galime aptikti iškritusių iš lizdo paukščių. Kaip tokiu atveju geriausia elgtis?
(1) 2017-05-05 33
Kartais be ekspertinių žinių galima tikrai labai apsigauti. Taip nutiko ir Craigui Mcgettrickui. Vyriškis padėjo tvarkyti vietinį parką ir jame netyčia aptiko šuniukų vadą. Ar bent jau jis taip manė, rašo shareably.net.
(1) 2015-08-28 22
Merilendo valstijoje JAV aptiktas šokiruojantis elgesys su gyvūnais – metų metus neprižiūrimi arkliai. Klaikiose arklidėse jie gyveno apsupti savo išmatų ir su tokio ilgio kanopomis, kad vos galėjo vaikščioti, rašo „The Telegraph“.
(0) 2015-07-12 82
Negaluojantis voverės jauniklis pats atbėgo pas veterinarus į kliniką Sipo mieste, praneša Suomijos interneto portalas „Yle“.
(0) 2014-12-17 63
Praėjusią savaitę Šiaulių rajone žvejoję jaunuoliai, pastebėję nuo užšalusio ežero niekaip negalinčią nueiti stirną, nepasimetė. Jie greit suprato, kad bejėgiui gyvūnui reikia pagalbos ir tvirtai apglėbę spurdančią stirną ją nunešė ir paleido ant kranto.
(5) 2014-07-18 31
Ežiai tik iliustracijose vaikų knygelėse draugiški ir mieli – nešioja grybus ir obuolius ant savo spyglių. Gamtoje jie bebaimiai medžiotojai, o grobis nuo jų negali pasislėpti net vandenyje. Svarbu žinoti, kad ežiai turi vieną silpnybę – per daug susibičiuliavę su žmogumi, jie atgal į gamtą grįžti nebegali.
(3) 2014-07-02 4
Vienkartinės nosinaitės, balionų likučiai, ledų pakuotės, centai, sagos, popierius, lankstinukai – tai tik dalis žmonių kišenių turinio ar nereikalingų daiktų, kuriuos Lietuvos zoologijos sodo lankytojai meta į gyvūnų voljerus. Ten patenka ir bulvių traškučiai, saldūs ir sūrūs spragėsiai, ledai, batonas, sausainiai, saldainiai. Visa tai keliauja ne tik į žoliaėdžių, bet ir į plėšrūnų narvus.
(0) 2014-04-02 2
Stebint bokserį Duncaną Lou Who, lekiantį per saulėtą paplūdimį, beveik galime pajusti smėlį po savo kojomis.
Šis vaizdo įrašas sugraudino daugelį portalo „Youtube“ lankytojų.
(0) 2014-01-29 0
Iki pirmųjų sausio dienų užsitęsusius rudeniškus orus pakeitę šalčiai gyvūnų gyvenimo neapsunkino. Žvėrių riebalinis sluoksnis – vis dar nemažas, todėl minusinė temperatūra nebaisi. Šiuo metu vienintelis pavojus laukiniams gyvūnams – juos šeriantys, o paskui pamirštantys žmonės.
(7) 2013-01-30 -1
Vokietis Warneris Freudas prižiūri vilkų parką. Norėdamas kuo geriau pažinti šiuos didingus gyvūnus, jis su jais kartu miega ir net valgo skerdieną.
(0) 2013-01-09 1
Linšiopinge, esančiame už 200 kilometrų į pietus nuo Švedijos sostinės Stokholmo, gelbėtojų komanda, pasinaudojusi virvėmis ir kopėčiomis, iš prie namo esančio baseino ištraukė briedį.
(39) 2013-01-09 4
Tegul man atleidžia egzaltuoti gamtos „mylėtojai“ (meilė ir gamta – nesuderinami dalykai) už šį tekstą, kuris pakurstys aistras ir diskusijas. O pastarosios naudingos, jei nėra valdomos aistrų ir skatina žvilgtelėti į pasaulį oponento akimis, tokiu būdu plečiant savo paties pasaulėžiūrą.
(6) 2012-10-19 0
Pastarosiomis dienomis Klaipėdoje po gyventojų ir įstaigų langais šaligatviai nukloti ne lapais, o negyvų paukščių kūneliais. Ketvirtadienį po vienos Klaipėdos mokyklos langais buvo rasta net 160 negyvų nykštukų, kelios didžiosios zylės, po vieną liepsnelę ir liputį, pranešė Lietuvos gyvūnų globos draugija.
(6) 2011-11-18 0
Kalbėdamas grynas.lt organizuotoje diskusijoje apie neigiamą medžiotojo ir medžioklės įvaizdį Zarasų medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklės žinovas Vytautas Mickevičius teigė, kad tokia visuomenės nuomonė susidarė dėl daugybės skirtingų dalykų ir vienos pagrindinės priežasties neišskyrė.
(1) 2011-10-18 0
Sostinės Neries pakrantėje sekmadienį iškelti inkilai į Lietuvos Raudonąją knygą įrašytiems didiesiems dančiasnapiams. Prie upės, ties Žirmūnais, nebeliko medžių su didelėmis drevėmis, kuriose peri reta ir saugoma vandens paukščių rūšis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos