Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnų orientavimasis aplinkoje
 
 

Gyvūnų orientavimasis aplinkoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-04-27 3
Karvelių pasaulyje svarbiausias yra greitis, o ne kompetencija. Pasirodo, būrio lyderiais tampa ne protingiausi, o greičiausi karveliai. Tačiau naujas atliktas tyrimas, kuris buvo publikuojamas žurnale „Biology letters“, parodė kai ką daugiau.
(0) 2019-01-23 29
Visi žino, kad šunys yra protingi gyvūnai. Tačiau kiek protingi? Ar protu jie gali prilygti žmogui ar kokiam kitam gyvūnui? Turbūt girdėjote pasakymą, kad šuo protu gali prilygti vaikui.
(0) 2017-01-09 15
Turbūt ne vienas iš mūsų yra stebėję į šiltus kraštus rudenį išskrendančių, ar iš jų grįžtančių paukščių būrius, ar vieną dieną pastebėję, kad kiemas staiga tapo pilnas čiurlių. Tačiau kaip gyvūnams sekasi, kol jie būna kelionėje?
(0) 2014-10-06 18
<em>Stokholme, Karolinska institute paskelbti 2014 metų Nobelio premijos fiziologijos ir medicinos srityje laureatai – jais tapo Johnas O'Keefe'as, kuriam skirta pusė premijos ir May-Britt Moser b
(3) 2014-04-25 3
Tiesiai prieš mūsų akis šie gyvūnai griauna paskutinius žmogų nuo jų skiriančius barjerus. Tai bonobai arba mažosios šimpanzės. Vienas jų - Kanzi ne tik lydo zefyrus panaudodamas laužo liepsną, bet ir pats ją įkuria, praneša huffingtonpost.com
(3) 2014-04-22 4
Nedidelio zoologijos sodo vadovas Brajenas jaučiasi pralaimėjęs protų kovą su savo bitėdžiais barsukais. Nesvarbu, kad šie padarėliai nedidelio dydžio - jie sugeba pabėgti iš bet kokio narvo!
Šią istoriją pasakoja BBC žurnalistai.
(0) 2012-04-12 0
Mokslininkai į kosmoso platybes pasiuntė robotus ir iššifravo žmogaus genomą, tačiau jie pripažįsta vis dar negalintys paaiškinti, kaip orientuojasi balandžiai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos