Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnų reabilitacija
 
 

Gyvūnų reabilitacija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-04-02 2
Stebint bokserį Duncaną Lou Who, lekiantį per saulėtą paplūdimį, beveik galime pajusti smėlį po savo kojomis.
Šis vaizdo įrašas sugraudino daugelį portalo „Youtube“ lankytojų.
(4) 2011-02-10 0
Ko gero, retam kuriam iš tėčių ar mamų širdis nenusiristų į kulnus, išvydus tokį vaizdą. Tačiau nerimauti nėra ko – vaikus nuo lokių skiria 25 cm storio organinio stiklo (angl. k. – „plexiglas“) pertvara.
(8) 2010-06-28 0
Kai katinas vardu Oskaras nelaimingo atsitikimo metu prarado savo galines letenas, jo savininkas išgyveno, jog gyvūnui visą gyvenimą teks važinėtis specialiu prie galinės kūno dalies pritvirtintu vežimėliu. Tačiau vežimėlio neprireikė. Dabar Oskaras vaikščioja naudodamasis jo paties kojas primenančiais protezais; negana to, jis tapo bene pirmuoju bioniniu katinu pasaulyje.
(39) 2010-03-06 2
Šis laukinis kiškis buvo atneštas į Los Andžele (JAV) įsukūrusią ne pelno siekiantį laukinių gyvūnų reabilitacijos centrą "Animal Advocates". Kai jis paaugs, bus paleistas atgal į savo gimtąją aplinką. O kol kas šiame video pažiūrėkite, kaip jis mėgaujasi skania gėlyte.
(10) 2010-01-15 0
Buldogas vardu Coal priekinėje kairiojoje letenoje turėjo piktybinį auglį, dėl ko galūnę teko amputuoti. Tačiau jo savininkas savo augintiniui nepagailėjo 10000 svarų ir įtaisė titaninį protezą. Coal taip pat tapo mokslinių tyrimų dalyviu, ir pagal jo patirtį bus kuriami analogiški protezai galūnių netekusiems žmonėms.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos