Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnų stebėjimas
 
 

Gyvūnų stebėjimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-30 8
Jei mėgstate stebėti gamtą, ko gero, dažnai susiduriate su problema – kaip atpažinti vieną ar kitą sudominusio gyvūno ar augalo rūšį? O gal Lietuvos bei pasaulio florą ir fauną išmanote taip gerai, kad galite ne tik pats atskirti, bet ir kitiems padėti atpažinti rūšis? Bet kuriuo atveju jums verta jau šiandien prisijungti prie iNaturalist gamtos mėgėjų portalo. Nes čia – visa tai, ko reikia tikram šiuolaikiniam gamtos mylėtojui.
(0) 2017-06-02 7
Ignalinos rajone, Ginučiuose, pavyko užfiksuoti laumžirgio gimimą: vabzdys suaugėlis išsinėrė iš sukietėjusios leliukės (ankstesniosios vystymosi stadijos).
(2) 2015-06-27 -27
Michaelis Bay‘us yra vienas žymiausių pasaulio filmų kūrėjų. Jo išskirtinis bruožas ir „juodasis arkliukas“ – tai itin įspūdingai atrodantys specialieji efektai. Šio filmų kūrėjo portfolio sudaro tokie šedevrai kaip „Armagedonas“, „Pearl Harboras“ ar „Transformeriai“.
(0) 2014-11-25 29
Didžiulį ažiotažą visame pasaulyje sukėlė televizijos kanalo „Discovery“ laidos „Suvalgytas gyvas“ anonsas. Jame buvo paskelbta, kad laidos vedėjas bus gyvas prarytas vienos galingiausių gyvačių – milžiniškos žaliosios anakondos. Televizijos kanalas atskleidžia daugiau detalių, kaip ir kodėl buvo filmuojama laida „Suvalgytas gyvas“ (angl. Eaten Alive), kurią Lietuvos žiūrovai galės pamatyti jau gruodžio 21 dieną.
(2) 2014-09-23 38
„2014.09.18 Panevėžio rajone, Ėriškių miško pakraštyje buvo rasti vyriški guminiai batai bei sudaužytas fotoaparatas. Šalia, purve, buvo taip pat aptikti žmogaus basų kojų ir, kaip nustatė specialistai, tauriojo elnio pėdsakai. Paskutinį kadrą, padarytą šiuo fotoaparatu, galite pamatyti žemiau. Pagal fotoaparato identifikavimo numerį pavyko nustatyti, kad jis priklausė Vilniuje registruotam M.Č.. Pats M.Č. nerastas. Šiuo metu vykdoma jo paieška. Į pagalbą buvo pakviesti kinologai su šunimis.“
(0) 2014-08-26 7
Danija vėl stebins pasaulį savo zoologijos sodais. Šį kartą užmojis – pastatyti naujovišką zoologijos sodą, kuriame nebus tvorų, narvų ar kitokių statinių, vizualiai skiriančių gyvūnus ir lankytojus.
(0) 2014-07-29 8
Afrikoje dirbanti mokslininkų komanda pastebėjo, kad aplink gyvenančios beždžionės juos naudoja kaip apsaugą nuo plėšrūnų.
(1) 2013-05-30 0
Nuo 1985 metų Klaipėdos miesto daugiaaukščiuose pastatuose registruojami perintys pelėsakaliai. 2012 m. pavasarį buvo pradėtas renovuoti vienas iš pelėsakalių pamėgtų pastatų Klaipėdos mieste. Vykdant renovaciją buvo užsandarintos nišos, kuriose perėdavo pelėsakaliai.
(0) 2013-04-05 0
Įvairios technologijos per paskutinius du dešimtmečius pakeitė mokslinius paukščių tyrimus ir padėjo sukaupti naujų žinių apie šiuos gyvūnus. Vos kelis gramus sveriantys palydoviniai siųstuvai suteikė galimybę nuolat sekti paukščius, sužinoti tikslius jų migracijos kelius, žiemovietes, skrydžių trukmę, greitį ir daug kitų dalykų.
(0) 2013-03-01 0
Neprasidėjus kalendoriniam pavasariui pirmasis šių metų gandras jau pastebėtas. Ketvirtadienį, apie 14 val. Vilniaus mieste šis tolimas migrantas sukiojo ratus senamiestyje virš Gedimino pilies.
(2) 2013-02-25 3
Ko gero, daugelis yra girdėjęs garsųjį posakį apie kalną ir Mahomedą. Unikali "kalno ėjimo pas Mahomedą" istorija vyksta ir internetu visam pasauliui transliuojama vienos šeimos balkone, kur didžiojo apuoko patelė gėlių lovelyje penktą kartą susisuko lizdą ir tiesioginiame eteryje išperėjo du apuokiukus. Buto šeimininkai už lango pastatė dvi kameras, kuriomis tiesioginė transliacija iš apuoko lizdo vyksta ir šiuo metu: visi, kam įdomu, turi unikalią progą pamatyti, kaip apuokas šildo, maitina mažylius ir retkarčiais suūkčioja.
(1) 2012-01-13 2
Internetinės tiesioginės transliacijos miestuose tikrai nėra naujovė, tačiau estai šią idėją perkėlė į naują lygį – dabar kiekvienas, būdamas namuose ar darbe, gali stebėti baltiško miško gyvenimą tiesiogiai internetu tinklalapyje „Looduskalender“, informuoja Estijos turizmo valdyba. Per praėjusius metus šį puslapį aplankė 6 milijonai viso pasaulio gyventojų. Be to, Estijoje šis tinklalapis buvo pripažintas labiausiai atitinkančiu „estų dvasią“ – dien...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos