Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gyvūnai ir pavasaris
 
 

Gyvūnai ir pavasaris

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-02-18 5
Tokiu metu paprastai regime šėlstančią, šokčiojančią, bet dar tikrai nesitraukiančią žiemą. Dabar apie ją kalbame vis rečiau. Dar buvo šiokia tokia viltis, kad antra mėnesio pusė padovanos sniego, šaltuko... Viltis išlieka, nes gamta darys taip, kaip jai atrodys geriausia.
(0) 2015-02-05 1
Pavasaris netrukus ateis, pronozuoja viena varlė, kuri oro prognozes Ramiojo vandenyno šiaurės vakarinei daliai Vašingtono valstijos Snohomišo mieste skelbia jau dešimt metų. Tuo tarpu vieno Viskonsino valstijos miestelio merui, sakančiam prognozes apie artėjantį pavasarį, švilpikas segė tiesiai į ausį.
(0) 2015-01-27 6
Miške gyvena vienas gyvūnas, kuriam visai nereikia kasdien klausytis meteorologinių prognozių, nes jis pats puikiausiai geba jas nustatyti. Šis gyvūnas – barsukas, sausio 25-ąją, per patį žiemos vidurį, išlendantis iš savo olos apsidairyti, ką žada šie metai ir koks bus pavasaris. Bent jau tuo nuo seno tikėjo mūsų senoliai ir pagal tai spėdavo ateities orus. O ką mano šių dienų gamtininkai, kiek yra patikimos tokio pavasario pranašo prognozės? Ar kam nors praėjusį sekmadienį pavyko sutikti barsuką ir stebėti, kaip jis elgėsi – lindo iš savo urvo lauk, ar nusprendė miegoti toliau?
(0) 2014-04-25 0
Mokslininkai teigia, kad didžioji keistų garsų vandenyne paslaptis pagaliau atskleista.
(0) 2014-02-19 0
Žuvinto rezervate jau klykauja pirmosios gervės ir žąsys, čirendami parskrenda dirviniai vieversiai. Bet yra ir daugiau ankstyvo pavasario požymių.
(3) 2013-08-29 0
Artėja ruduo. Pats laikas prisiminti... pavasarį :)
(1) 2013-06-15 21
„Mūsų bičių medus yra vertingas ir brangus, – tarptautinės parodos „Agro 2013“ Kijeve sakė Čerkasų apskrities bitininkas Valerijus Jemecas. – Net lietuviško midaus gamintojai jį iš mūsų perka.“
(3) 2013-05-25 0
JAV pietryčių valstijose – neregėta termitų invazija. Internetas perpildytas vaizdo įrašų ir nuotraukų, jas padarė Naujojo Orleano, Luizianos ir Alabamos valstijų gyventojai. Vabzdžiai užklupę kai kuriuos šių valstijų miestus, skelbia newrsu.com. Ekspertai ramina amerikiečius, kad minios termitų ore – normalus pavasarinis reiškinys, tad nerimauti neverta.
(0) 2013-05-10 0
Artinantis pavasariui, kai tik vėjas paskleidžia drėgme ir šviežumu kvepiantį dvelksmą, atgyja paukščiai. Pastoviomis poromis gyvenantys ima rodyti vienas kitam prielankumą. Poros neturintys sujunda ieškoti gyvenimo draugių sezonui ar paprasčiausių meilužių tam kartui.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos