Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Hennessy
 
 

Hennessy

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-03-16 10
Ženevos automobilių paroda neretai mėgiama dėl savo kompaktiško dydžio. Čia lengva užsukti į kiekvieno gamintojo stendą ir apžiūrėti visas parodos naujienas. Visgi nepaisant dydžio, šią parodą renkasi pačių įdomiausių pasaulio automobilių gamintojai. 88-ąją parodą savo kūrinių pristatymui pasirinko ne vienas superautomobilių gamintojas.
(12) 2014-02-25 0
Amerikiečių kompanija paskelbė, kad dabar greičiausias dalykas ant keturių ratų Žemėje yra jos gaminamas superautomobilis, į pavėsį pasiuntęs ilgametį rekordininką "Bugatti Veyron". "Bugatti" – nebe karalius. Nors karūna formaliai tebepriklauso jam. Tačiau tik formaliai.
(12) 2011-08-19 0
Pastarojo laikmečio superautomobilių segmento karalius „Bugatti Veyron“ techninių charakteristikų eilutėse vis dažniau gauna kruopų nuo ambicingų, nors gal kiek ir autistiškų naujokų. Vienas tokių – 2,3 mln. litų vertės „Hennessy Venom GT“. Tačiau šis septynženklis skaičius amerikiečių supersprinterio eilutėse – ne pats įspūdingiausias. Verta žvilgtelėti į jo arklio galių ir svorio parametrus. Kam užtenka žvilgtelėti, o kam („B. Veyron“) žvi...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos