Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Hidroponika
 
 

Hidroponika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2014-12-23 20
Šviežios, skanios ir sveikos salotos, pomidorai, avietės, žalumynai išauginti ne mažame ekologiniame ūkyje atokiame kaime, o už kelių kvartalų nuo jūsų namo dideliame mieste. Mokslinė fantastika? KTU viešėjusio „MIT CityFARM“ laboratorijos įkūrėjo Calebo Harperio įsitikinimu, jau artimiausią dešimtmetį tai taps realybe: miestiečiai ūkininkaus savo gyvenamoje vietoje.
(6) 2012-08-08 1
Daugiau kaip 10 tūkst. daržovių per metus – ir visa tai – keleto kvadratinių metrų „belangėje“, kuri vadinama „Agro-kubu“ („Agri-cube“). Viduje – eilės lentynų su salotomis ir kitų daržovių ūgliais, daug šviesos, vandens ir trąšų tiekimo, oro kondicionavimo sistemos. Viskas suprojektuota vadovaujantis japonišku erdvės taupumu. Bet efektyvumas – neįtikėtinas.
(11) 2012-07-24 0
14-mečiai Sakhiwe Shongwe ir Bonkhe Mahlalela galėtų tapti Svazilando – mažos šalies Afrikoje – didvyriais, nes jaunuoliai sukūrė „unikalų supaprastintą hidroponikos ūkininkavimo metodą“, kuris gali padėti vargingiems šalies gyventojams patiems užsiauginti daugiau maisto. Paaugliai savo projektui panaudojo medžiagas, kurios daugumai atrodo kaip atliekos. „Google“ organizuotoje Mokslo mugėje, vaikinukų projektas laimėjo pagrindinį 50 tūkst. JAV dolerių prizą.
(3) 2009-08-04 7
Ekologiškam žemės ūkiui prijaučiantys neretai sugalvoja tiesiog pabandymui sau priklausančiame žemės sklypelyje auginti daržoves arba įrengti gardą viščiukams. Tokiems "žaliesiems" ūkiams gali atsiverti naujos galimybės - JAV Vankuverio salos universiteto mokslininkai sukūrė akvaponikos sistemą, kurioje sėkmingai auga ir daržovės, ir žuvys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos