Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Homtom
 
 

Homtom

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-03 4
Tomtop išplatino naujausią pranešimą apie šios savaitės nuolaidas prekėms, kurios parduodamos per Ebay platformą. Tai itin gera kaina pasižymintis biudžetinis išmanusis telefonas ir pagaliau angliškas komandas suprantantis vaizdo registratorius, kuris neabejotinai yra vienas iš geriausių rinkoje.
(0) 2018-06-07 0
Vietinis Kinijos gamintojas „Homtom“ vis dar išlieka santykinai nauju išmaniųjų telefonų rinkos žaidėju. Vis dėlto tai yra vienas iš tų gamintojų, kurio išmaniųjų telefonų pasiūlos spektras paskutiniu metu plečiasi neįtikėtinai greitai.
(0) 2018-04-06 10
Vis daugiau vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų įrodo savo sugebėjimus pirkėjams. Be to, kinai taip pat linkę išgirsti pirkėjų pageidavimus, todėl tenka pripažinti, kad kiekvienas toks naujas išmanusis telefonas kas kartą turi kuo nustebinti.
(0) 2018-03-24 4
Vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai rinkos lyderiams sukuria vis didesnę konkurenciją. Tuo tarpu kai kalba pakrypsta apie aplinkos poveikiams atsparius išmaniuosius telefonus galiausiai išvis paaiškėja, kad kinai šioje rinkoje jau gana seniai yra vienvaldžiai lyderiai.
(2) 2018-03-08 26
Antiviruso „Dr.Web“ kūrėjai pranešė, kad išmaniųjų telefonų su įdiegtu trojanu, kuris pirmą kartą buvo aptiktas dar į praeitą vasarą, skaičius toliau didėja.
(0) 2017-11-17 17
Beveik berėmiai ekranai jau tapo tokie įprasti, jog greičiausiai nebeliko nei vieno gamintojo, kuris dar neturėtų tokio tipo išmaniojo telefono. Tačiau kai kurios Kinijos kompanijos mėgsta pasiūlyti pigesnių alternatyvų tiems, kurie svajoja įsigyti vienos iš TOP kompanijų flagmanų.
(2) 2017-10-27 10
Vietiniams Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojams šie metai yra gana permainingi ir pilni naujovių. Atrodytų, dar visai neseniai kinai garsėjo tik 5 colių įstrižainės išmaniaisiais telefonais, kurie didelės konkurencijos populiariausiems gamintojams tikrai nekėlė. Vis dėlto antroje šių metų pusėje situacija pradėjo sparčiai keistis. Dabar vietiniai Kinijos gamintojai potencialiems pirkėjams gali pasiūlyti ne tik itin konkurencingo dizaino, bet taip pat ir labai įvairios ekrano įstrižainės išmaniuosius telefonus. O situacija tampa įdomesnė ir dėl to, nes kiniškų išmaniųjų telefonų spartos jau pradeda užtekti bet kuriam tipiniam įprastus poreikius turinčiam pirkėjui.
(0) 2017-07-08 7
Vietiniai Kinijos gamintojai pastaruoju metu kelia sau naują iššūkį. Tenka pripažinti, kad dauguma jau įpratome prie Kinijoje gamintų išmaniųjų telefonų kainų, kurios dažniausiai neviršija nei 200 eurų ribos. Vis dėlto kinai bando įrodyti, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai išlaikydami analogišką našumą gali kainuoti dar mažiau.
(0) 2017-06-09 -1
Išmanieji telefonai iš Kinijos tampa vis populiaresni Europoje, o tokie gamintojai kaip „Xiaomi“, „Oukitel“, „OnePlus“ ar „Meizu“ yra žinomi daugumai. Tačiau Kinijos rinka yra milžiniška, o telefonus gaminančių kompanijų yra daugybė, todėl siūlome trumpai susipažinti su tais gamintojais, kurių dar galbūt nesate girdėję.
(4) 2016-11-22 3
Kiniški išmanieji telefonai dažniausiai būna arba labai geri, arba labai blogi, bet visi jie kažkaip taikosi į labai paprastą vartotoją.
(2) 2016-10-16 18
Išmaniajam telefonui išleisti daugiau nei 500 JAV dolerių yra pasiryžęs tikrai ne kiekvienas. Tačiau dabartinėje Europos rinkoje vyrauja tokios nuotaikos, kad už gerokai mažesnę kainą įsigyti padorų išmanųjį telefoną yra praktiškai neįmanoma. Su tuo visiškai nenori sutikti Kinijos gamintojai, kurie sugeba gaminti ekonominės klasės išmaniuosius telefonus už mažiau nei 100 JAV dolerių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos