Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Hormoniniai preperatai
 
 

Hormoniniai preperatai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-10-16 5
Moksliniai tyrimai, susiję su vyrų kontracepcija, vis dar sritis, kurioje fiksuojama nemažai nesėkmių. Tačiau keli tyrimai teikia vilčių, skelbia „Technology Review“.
(0) 2017-07-31 -10
Šiais technologijų ir medicinos mokslo pažangos laikais vaistinėse galima rasti tokių tablečių, kurios palyginti ne taip seniai būtų atrodžiusios kaip stebuklas. Pavyzdžiui, vadinamosios „plano B“ tabletės, skirtos apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo jau po nesaugaus lytinio akto. Kol vieni ginčijasi, ar jos saugios, kiti džiaugiasi, kad tokia galimybė yra, treti smalsauja – kas nutiktų, jei tokią tabletę išgertų vyras?
(0) 2017-04-01 18
JAV gydytojas iš vienos Virdžinijos valstijos ligoninės tikina suradęs būdą, kaip efektyviai kovoti su mirtį nešančiu sepsiu, skelbia „The Independent“.
(0) 2016-12-19 0
Neseniai atliktas tyrimas susiejo kontraceptines piliules su depresija. Tai yra naujausias tariamas šalutinis jų poveikis, apie kurį skalambija spauda.
(0) 2016-10-20 31
Anaboliniai steroidai – preparatas, apie kurį tikrai yra girdėję varvinantys prakaitą sporto salėse, sunkumų kilnotojai, lengvosios atletikos sportininkai. Retas žino, jog šie raumenis ir jėgą didinantys hormonai iš tiesų buvo išrasti kaip vaistai ir šiandien neretai skiriami gydant mažakraujystę, kaulų išretėjimą bei kitas problemas.
(0) 2016-07-05 14
Yra vienas labai garsus vaistas, padėjęs į šį pasaulį ateiti milijonams kūdikių, tačiau mažai kas žino jo atsiradimo ir sudėties istoriją, skelbia gz.com.
(0) 2016-06-17 22
Kartais ginekologui prisipažinti tai, kas nekelia ramybės, gali būti sudėtinga. Galbūt nejauku dėl aplinkos kaltės, o gal manote, kad tai, ką norite pasakyti, sukels jums gėdą.
(0) 2016-04-15 8
Grupė Vilniaus universitete dirbančių neuromokslininkų jau keliolika metų gilinasi į lytinių hormonų poveikį jaunų sveikų žmonių pažintinėms, kognityviosioms funkcijoms. Viena iš tyrimų krypčių yra hormoninės kontracepcijos įtaka žmonėms.
(0) 2016-04-14 4
22 metų amžiaus kolumbietė kreipėsi į medikus dėl itin stipraus pilvo skausmo. Ieškodami negalavimų priežasties medikai liko apstulbę – moters makštyje jie rado bulvę.
(21) 2014-05-30 -80
Ne, tai – ne fotomontažas. Taip savo sveikata ir gyvybe rizikuoja Brazilijos kultūristai. "Gyvuoju Popajumi" žiniasklaidos pramintas brazilas Arlindo de Souza sugebėjo užsiauginti 72,5 cm apimties bicepsus (dvigalvius žasto raumenis). Tiesa, špinatai čia niekuo dėti. Tokie mėsos kalnai "užauginami"... netgi ne steroidais, o šiuo tuo dar šiurpiau – mirtinais mineralinių aliejų ir alkoholio kokteiliais.
(0) 2013-04-12 0
Lietuvos Valstybinė vaistų kontrolė paskelbė 2012 metų duomenis apie vaistų suvartojimo lygį Lietuvoje: įvardinti populiariausios vaistinės medžiagos, jų prekybos apimtis ir kita informacija.
(18) 2012-06-28 1
Reprodukcinio reguliavimo metodai ištisus dešimtmečius gulė ant trapių, tačiau neretai kur kas didesnius išbandymus atlaikančių dailiosios lyties atstovių pečių. Tiesa, visai realu, jog labai netolimoje ateityje reikšmingą dalį kontraceptinės naštos nuo jų galės perimti ir vyrai. Katino dienos („Aš esu katinas, kuris mėgsta vaikščioti vienas – kur noriu, ten ir einu“) tokių dienų gerbėjams tuo nesibaigs (o gal net atvirkščiai – prasidės), tačiau kad pasiv...
(0) 2012-03-26 0
Testosterono dopingą vartojantys sportininkai gali maskuoti dopingo požymius organizme, gerdami žaliąją arbatą, informuoja „Newscientist.com“. O dideli žaliosios arbatos kiekiai netgi gali išprovokuoti teisėtą testosterono lygio padidėjimą kraujyje.
(17) 2011-12-09 0
Mokslininkai įsitikinę, jog vienuolėms derėtų profilaktiškai gerti hormonines kontraceptines tabletes skelbia „The Telegraph“.
(0) 2011-06-21 -1
Meilės žaidimų ir orgazmo metu abiejų lyčių atstovams gausiai išsiskiriantis žinduolių hormonas ir neurotransmiteris oksitocinas mažina įtaigai itin atsparių asmenų prigimtinį gebėjimą nepasiduoti hipnotiniam poveikiui, praneša Newscientist.com. Apie tokį šio neuropeptido poveikį byloja Australijos neuroendokrinologų atlikto naujausio tyrimo rezultatai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos