Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IBM investicijos Lietuvoje
 
 

IBM investicijos Lietuvoje

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2013-07-04 0
Naujasis ūkio ministras Evaldas Gustas trečiadienį patvirtino, jog Vyriausybė nusprendė nutraukti bendradarbiavimo sutartį su JAV informacinių technologijų kompanija IBM. Lietuva nevykdo savo įsipareigojimų, o Lietuvos tyrimų centras yra nemokus.
(0) 2011-05-21 0
Ūkio ministras Rimantas Žylius kartu su IBM viceprezidentu Džonu Keliu ir „IBM Research“ Ciuricho mokslinių tyrimų centro vadovu Matijumi Kaizersvortu susitarė dėl tolesnio glaudaus bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir „IBM Research“, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(68) 2010-10-19 0
Vienas didžiausių Suomijos verslo dienraščių „Kauppalehti“ paskelbė publikaciją apie Lietuvos premjero Andriaus Kubiliaus vizitą į šią šalį. Štai šios publikacijos vertimas.
(9) 2010-09-30 0
Lietuvos Vyriausybė, sutarusi bendradarbiauti su tarptautine bendrove IBM, steigia naują bendrovę Lietuvos IBM tyrimų centras. Kaip numatyta trečiadienio Vyriausybės nutarime, šios įmonės įstatinis kapitalas bus 700 tūkst. Lt, kuriuos įneš Ūkio ir Švietimo bei mokslo ministerijos.
(26) 2010-09-28 0
Į Lietuvą ateinančios informacinių technologijų (IT) bendrovės koreguoja darbo rinką – persivilioja paprastesnių įmonių darbuotojus ir planuoja plėstis toliau. Kai kurie specialistai perspėja, kad turime perorientuoti socialinius mokslus besirenkančius abiturientus, antraip greit pritrūksime IT specialistų. Kiti mano, kad IT specialistų jau parengta tiek, kad užtektų ir dar penkiems „Barclays“.
(22) 2010-09-18 0
Ketvirtadienį IBM su Lietuvos ūkio bei švietimo ir mokslo ministrais pasirašė penkerių metų jungtinės veiklos sutartį.
(44) 2010-05-08 0
Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir tarptautinė kompiuterių, technologijų ir IT korporacija IBM Niujorke (JAV), IBM būstinėje pasirašė ketinimų protokolą dėl bendro mokslinių tyrimų centro Lietuvoje steigimo. Galutinį susitarimą tikimasi pasiekti per du mėnesius.
(16) 2010-03-06 0
Tarptautinė informacinių technologijų kompanija IBM Vilniuje planuoja steigti mokslinių tyrimų ir plėtros departamentą. Apie tai šeštadienį vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) posėdyje pranešė premjeras bei partijos pirmininkas Andrius Kubilius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos