Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įdomybės
 
 

IT įdomybės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(60) 2007-10-31 2
Šiandien internete pasirodė straipsniai apie tai, jog Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientas Tautrimas Pajarskas sukūrė lietuvišką klaviatūros išdėstymą LEKP, skirtą greitesniam, patogesniam ir efektyvesniam spausdinimui. Ta proga ir mes „panaršėme“ po jaunojo išradėjo puslapį ir parengėme pristatomąjį straipsnį.
(2) 2007-07-11 0
Jei jūs realiai galėtumėte matyti, kiek energijos suvartojate, galbūt nakčiai vis dėlto savo asmeninį kompiuterį paliktumėte išjungtą. Tai yra esminė Static Energy+Design Network suprojektuoto neįprasto maitinimo kabelio idėja. Šis maitinimo laidas ypatingas ne tik tuo, kad šviešia vaiduokliška melsva spalva, bet taip pat ir tuo, kad jo elektroliuminescencinių gijų šviesumas ir pulsacijos keičiasi proporcingai suvartojamai galiai. Nors kol kas tai yra tik dizaino koncepc...
(0) 2007-07-11 0
Retas meno kurinys apgauptas tokia paslaptimi kaip Leonardo Da Vinči nutapytas nežinomos moters portretas Mona Liza. Jis žadina vaizduotę visiems - rašytojams, istorikams, menininkams ir netgi mokslininkams. Japonų mokslininkai netgi sukūrė programinį modelį, "atkuriantį" originalų Mona Lizą balsą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos