Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įdomybės
 
 

IT įdomybės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-12-30 6
Dabar jūs galite nors iš dalies išmokti, kaip gauti darbą „Google“. Gal svajonė ir neišsipildys, bet bent jau nedarysite pagrindinių klaidų, kurių darbo pokalbyje neatleidžia kompanijos personalo skyriaus atstovai.
(3) 2011-12-30 0
JAV sukurtas robotas, kuris važinėja po miestą ir ima iš praeivių interviu, kartu filmuodamas jį supančią aplinką. Įdomiausia yra tai, jog robotas yra palyginti paprastas, tačiau jo užfiksuoti interviu su žmonėmis – nepakartojami.
(11) 2011-12-22 0
Dienraščio „New York Times“ teigimu, kompanijos „Apple“ ir „Google“ pradėjo kurti eksperimentines ant drabužių ar tiesiog tiesiai ant žmogaus kūno dėvimų elektroninių įrenginių serijas. Į tokių gaminių spektrą patenka ir kompiuteriai.
(9) 2011-12-19 0
Interneto portalas Glassdoor.com paskelbė kasmetinius technologijų kompanijų vadovų rinkimus, kurių metu apklausiami kompanijų darbuotojai ir remiantis jų nuomone nustatoma, kurie vadovai yra geri, o kurie – blogi.
(3) 2011-12-15 0
„Google Earth“ – tikrai įspūdinga ir populiari „Google“ tarnyba, leidžianti pažvelgti į bet kurį Žemės tašką, sėdint prie savo kompiuterio ar naudojant tik išmanųjį telefoną. Tačiau jei mes šios paslaugos "mastelį" šiek tiek padidintume, tarkime, iki 48 monitorių?
(3) 2011-12-14 0
Kol visuomenė dar tik svarsto apie "nVidia Tegra 3" perspektyvas Žemės gyventojams skirtuose planšetiniuose kompiuteriuose ir kituose mobiliuose įrenginiuose, komandos "Synergy Moon" inžinieriai šią platformą ruošia tikrai kosminei kelionei.
(1) 2011-12-12 0
Pasaulyje tikriausiai nėra IT kompanijos, kuri neturėtų savos vizijos apie kompiuterinių technologijų ir išmaniųjų prietaisų plėtrą pasaulyje ir mūsų kasdieniniame gyvenime. Didžiųjų IT įmonių atveju dalis šių prognozių tampa realios tikrovės pranašais. Apžvelkime kai kurias jų.
(0) 2011-12-12 0
Net paprasčiausiose kompiuterių programose galima rasti algoritmų, kurie gali sukurti nuostabią muziką, mano suomių dailininkas Ville-Matias Heikkila.
(3) 2011-12-09 0
„Google“ biure Londone 350 darbuotojų gali mėgautis kino teatru, vidiniu parku, kavos laboratorija, kurioje galima paragauti 19 skirtingų skonių kavos. Kokiais dar įdomiais dalykais gali naudotis šiame biure dirbantys asmenys?
(7) 2011-12-09 0
JAV Oregono valstijos apygardos teismas tinklaraštininkei Crystal Cox skyrė 2,5 mln. dolerių baudą už jos įrašus apie vieną investicijų kompaniją. Teismas pareiškė, kad ji nėra žurnalistė, todėl žurnalistams taikomos įstatymų išimtys jai negalioja.
(9) 2011-12-08 0
Popiežius Benediktas XVI trečiadienį iš savo rezidencijos Vatikane, naudodamasis planšetiniu kompiuteriu, Italijos Gubijaus miestelyje įžiebė didžiulę šviesų instaliaciją, kuri vadinama didžiausia pasaulyje Kalėdų egle.
(8) 2011-12-08 0
“Google” paieškos kūrėjai nepaliaujamai stengiasi, kad sistema grąžintų ne tik kokybiškiausius rezultatus, bet ir pateiktų juos patogiais vartotojams formatais. Naujausias patobulinimas – matematinių funkcijų vaizdavimas grafiškai.
(9) 2011-12-07 0
Pentagono karinių mokslinių tyrimų agentūros (DARPA) skelbtą konkursą „DARPA Shredder Challenge“ laimėjo programuotojai iš Kalifornijos, pirmieji sugebėję atkurti informaciją iš dokumentų pjaustyklėmis sunaikintų popieriaus lapų.
(0) 2011-12-07 0
Gruodžio 3 d. vykusi antroji „TEDxVilnius“ idėjų konferencija nepaliko abejingų nei tarp susirinkusių „Šokio teatre“, Vilniuje, nei tarp žiūrėjusių tiesioginę renginio transliaciją internetu. Šešiolika pranešėjų kalbėjo drąsiau ir inovatyviau vienas už kitą, stebino idėjomis, kėlė klausimus bei kurstė diskusijas ir net privertė salę uždainuoti.
(9) 2011-12-06 1
Sekmadienį interneto eterį pasiekė pirmoji naujo formato NKTV laida, kurią veda, atrodo, nesenstančiojo vardą jau užsitarnavęs Ernestas Janušas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos