Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įdomybės
 
 

IT įdomybės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-05 0
Inovacijų forume „Innovation Drift“ viešintis pasaulinio interneto tinklo „World Wide Web“ kūrėjas britas seras Timothy'is Johnas Bernersas Lee sako, kad Lietuvoje vaikus sudominti informacinėmis technologijomis (IT) trukdo požiūris – jie į kompiuterį žiūri kaip į savaime suprantamą dalyką, kuriam negali daryti įtakos – kaip į šaldytuvą ,– ir nepagalvoja, kad kompiuteriu gali kurti.
(22) 2013-12-04 0
Per ateinančius trejus metus Lietuvoje informacinių technologijų ir ryšių (IRT) specialistų reikės penkis kartus daugiau, nei parengs mūsų aukštosios mokyklos. Tai stabdys tiek didelių, tiek ir smulkių bei vidutinių įmonių augimą ir lems dar didesnę konkurenciją IT sektoriuje, rodo „INFOBALT“ atliktas IT specialistų poreikio tyrimas.
(3) 2013-11-18 1
Vilnius tapo pirmąja Rytų Europos sostine, suorganizavusia svarbiausią Europos renginį informacinių ir ryšių technologijų srityje - ICT2013.
(14) 2013-10-15 1
Daugiausia uždirbančių „Twitter“ darbuotojų sąraše išsiskiria Christopheris Fry, rašo businessinsider.com. Pastarasis pernai uždirbo nei daug, nei mažai – 10,3 mln. JAV dolerių (25,7 mln. litų).
(0) 2013-10-07 0
Spalio 11 dieną „Teatro arenoje“ įvyks pirmoji Lietuvoje metinė Izraelio kompanijos „Wix“ konferencija „Building High-Growth Internet Companies“, skirta interneto entuziastams, marketingo specialistams ir tiems, kurie dar tik pradeda įgyvendinti savo verslo idėjas. Šis renginys, kartu su spalio 12-13 d. vyksiančiu „hackathonu“, žymi kompanijos „Wix“ veiklos pradžią Lietuvoje.
(22) 2013-10-07 0
Lietuvoje tam tikrose specialybėse vyrauja lyčių nelygybė. Viena iš veiklų, kurių moterys vengia – programuotojo darbas. Tačiau vis didėjant informacinių specialistų poreikiui, nyksta daugelis prieš tai galiojusių mitų. Moterys įrodo, kad iki tol vadinamose vyriškose specialybėse jos gali dirbti taip pat sėkmingai ir kartais netgi geriau nei vyriškos lyties atstovai.
(14) 2013-07-16 0
Niekam ne paslaptis, jog duomenų centrai yra pagarsėję kaip energijos ir kitų resursų ėdrūnai. Visgi Bluffdale‘o gyventojams nepatinka vienas faktas, kurie jį išgirdo. Kaip jiems buvo paaiškina, naujas NSA duomenų centras per vieną dieną reikalaus net 64 milijonų litrų vandens.
(12) 2013-07-11 0
Tiesiog „dvejais tėvais“ save vadinantys du vaikinai sugalvojo įdomų produktą, kurį pristatė gerai žinomame portale „KickStarter“. Jų projekto vardas yra „Lernstift“, o tai yra rašiklis, kuris suvibruos padarius rašybos klaidą. Vaikinai bando surinkti lėšų įgyvendinti savo idėją.
(7) 2013-07-09 1
Birželio 29 d. – liepos 5 d. Sankt Peterburge vyko Pasaulio studentų komandinio programavimo varžybų finalas, kuriame rungėsi 120 geriausių pasaulio techniškųjų universitetų komandos. Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų programuotojų komanda, prieš tai sėkmingai pasirodžiusi ketvirtfinalyje ir pusfinalyje, pateko į finalą ir užėmė 83 vietą.
(0) 2013-07-06 0
NFQ grupės vadovas Darius Lebedzinskas nelinkęs save vadinti verslininku.„Tas žodis man iki šiol neprilipo. Gal todėl, kad esu iš šeimos, kurioje nebuvo verslininkų“, – sako pašnekovas. Vis dėlto, žiūrint iš šono, D. Lebedzinskas verslininku vadintis tikrai gali: jo vadovaujama grupė Vilniuje ir Kaune vienija dvi bendroves, kuriose dirba per 150 darbuotojų, jos kuriami el. komercijos sprendimai yra žinomi visame pasaulyje, o bendrovės pajamos per metus augo 84 proc.
(0) 2013-07-05 0
Pietų Korėjos gynybos departamentas pareiškė, kad priėmė naują įstatymą, jog departamento darbuotojai negalės naudotis išmaniaisiais telefonais būdami departamento patalpose. Taip tikimasi labiau sumažinti galimą netyčinį karinės informacijos „nutekėjimą“.
(0) 2013-06-28 0
Aukščiausias pasaulyje kalnas, vardu Everestas, turi tikrai gerą reputaciją tarp alpinistų. Nepaisant jo didelio aukščio, ant šio kalno, kurio aukštis yra didesnis, nei 8000 metrų, atlikta daugybė technologinių dalykėlių. 2010 atliktas pirmasis vaizdo skambutis 3G ryšiu, o 2011 - pirmoji „Twitter“ žinutė.
(1) 2013-06-13 0
Visi puikiai žino, kad „Skype“ – tai tarnyba, kuri leidžia keistis žinutėmis bei pasinaudoti vaizdo skambučiais. Vis tik dabar paaiškėjo, kad iš pradžių „Skype“ įkūrėjai galvojo savo projektą panaudoti šiek tiek kitaip.
(29) 2013-06-13 1
<p style="font-style:italic">Pro­gra­ma­vi­mo kalbų gausybė lemia sunkiau su­se­kam­us prog­ra­mų rik­tus. Bet gal jau pa­si­rod­ė iš­eit­is­</p>
(1) 2013-06-11 1
Lietuvoje yra puiki infrastruktūra išmokti dirbti su informacinėmis technologijomis (IT), dėl to šalyje yra ypač aukštas informacinis raštingumas. Mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovės „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas įsitikinęs, kad tai yra iki šiol neišnaudojamas šalies verslo potencialas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos