Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įranga ir aksesuarai
 
 

IT įranga ir aksesuarai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-04-30 -3
Šiek tiek daugiau nei prieš septynerius metus, t. y. 2010 m. balandžio mėnesį, buvo įkurta „Xiaomi“ bendrovė. Bendrovei šis laikotarpis buvo tikrai permainingas, tačiau labai sėkmingas.
(8) 2017-04-28 9
Nauji televizoriai yra išties įspūdingi įrenginiai. Jie - tarsi dideli kompiuteriai, be vargo prisijungiantys prie išmaniųjų telefonų ir interneto. Stulbinančios raiškos ekrane nebereikia žiūrėti siaubingų lietuviškų TV kanalų - galima tiesiog žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus ar kokia nors paslauga teikiamus filmus. Tačiau iš tikrųjų tam nebūtina pirkti viso naujo televizoriaus - pakaks šios mažos pigios dėžutės.
(1) 2017-04-20 -15
Kinijos turgelio rubrika jau tapo nuolatine technologijos.lt turinio dalimi - joje aprašomi kinų gaminiai ne tik įdomūs pažintine prasme, bet ir naudingi praktine prasme. Paprašėme iš kinų statistikos, kokius gi produktus technologijos.lt lankytojai pirko dažniausiai. Sulaukėme dešimtuko, kurį ir pateikiame žemiau.
(0) 2017-04-10 -2
Susidaro įspūdis, kad kinai dalį savo investicijų šiais metais nukreipė į duomenų laikmenų modernizavimą. Galima tvirtinti, kad atsakingas požiūris šiuo atveju turėtų greitai pasiteisinti, nes ką vietiniai Kinijos gamintojai per pastaruosius keletą metų sugebėjo nuveikti išmaniųjų telefonų rinkoje greičiausiai žino kiekvienas skaitytojas. Vis dėlto skirtumas tas, kad išmaniųjų telefonų gamyboje Kinijos bendrovėms teko vytis populiariuosius gamintojus. Tuo tarpu duomenų laikmenų rinkoje kinai dabar stengiasi tapti tais, kuriuos ateityje turės pasivyti kiti.
(1) 2017-04-05 3
Antrasis pavasario mėnuo Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ prasideda taip pat įsimintinai. Turbūt pagrindiniame balandžio mėnesio išpardavime didelis dėmesys skiriamas išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei išmaniesiems laikrodžiams, tačiau kinai kaip ir įprasta pasiūlymų asortimentą taip pat paįvairino smulkiais aksesuarais.
(0) 2017-03-29 2
Kinijos elektroninių parduotuvių produkcijos pasiūla maloniai stebina. Čia kažką naujo ir įdomaus galima rasti praktiškai kiekvieną savaitę, o dažnai netgi itin pigiai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos