Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įranga ir aksesuarai
 
 

IT įranga ir aksesuarai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-23 0
Įvairių elektroninių aksesuarų pasiūla Kinijos elektroninėse parduotuvėse keičiasi bei plečiasi itin greitai. Būtent dėl tos priežasties mažesnį populiarumą turinti elektronika kartais lieka išvis nepastebėta. Vis dėlto šią susiklosčiusią situaciją šiuo metu bent jau iš dalies padeda spręsti kiekvieną savaitę rengiami išpardavimai.
(8) 2017-12-03 10
Išmaniuosius telefonus įsigyti Kinijos elektroninėse parduotuvėse ryžtasi vis daugiau pirkėjų. Nepaisant to, kur kas įdomiau yra tai, kad šių metų pabaigoje taip pat jau galima pastebėti ir augantį tautiečių susidomėjimą kiniškais nešiojamais kompiuteriais. Vis dėlto, kaip ir buvo galima tikėtis, tiek amerikiečiai, tiek europiečiai šiuo klausimu gan išrankūs, todėl nieko nuostabaus, kad jie linkę rinktis tik itin kokybiškus kiniškus nešiojamus kompiuterius.
(3) 2017-11-06 13
Mėgstate kompiuterinius žaidimus ir su nostalgija prisimenate pirmąsias žaidimų konsoles? Kinijos rinkoje galima rasti žaidimams skirtų kompiuterių, kurie grąžins Jus maždaug 10 ar dar daugiau metų atgal ir galėsite mėgautis dabar jau turbūt legendiniais žaidimais, tokiais kaip „Bomberman“ ar įvairiausiomis „Mario“ versijomis.
(0) 2017-10-30 -7
Niekam ne paslaptis, jog kiniškose internetinėse parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių prekių, kurios dažnai išsiskiria itin žema kaina, o kai kada stebina pačiomis gamintojų idėjomis. Šįsyk siūlome pažvelgti į keletą tikrai įdomių produktų, kuriems „Lightinthebox“ internetinė parduotuvė pritaikė nuolaidas ir kurie gali nustebinti savo išradingumu.
(1) 2017-10-29 6
Jeigu domitės Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad pastarosios visuomet gali nustebinti išmaniųjų telefonų asortimentu. Vis dėlto retkarčiais pasidomėti Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais pravartu ir todėl, nes savo produkciją jose pasiryžta platinti ir gerai visame pasaulyje žinomi vietiniai gamintojai.
(0) 2017-10-22 5
Jeigu kartais apsilankote Kinijos elektroninėse parduotuvėse, tai greičiausiai sutiksite, kad ten parduodamų prekių asortimentas plečiasi itin sparčiai. Pavyzdžiui, dar visai neseniai pastarosiose elektroninėse parduotuvėse buvo verta apsilankyti tik planuojant įsigyti išmanųjį telefoną. Tuo tarpu dabar Kinijos elektroninės parduotuvės siūlo platų nešiojamų kompiuterių, televizorių ar netgi stacionarių kompiuterių asortimentą.
(1) 2017-10-16 7
Nepriklausomai nuo to kokią nuomonę turite apie „Apple“ greičiausiai vis tiek teks pripažinti, kad būtent šios korporacijos pademonstruotas nešiojamų kompiuterių dizainas palaipsniui tapo visuotiniu etalonu. Nešiojamų kompiuterių su aliuminio korpusu Lietuvos elektroninėse parduotuvėse šiuo metu tikrai netrūksta, tačiau tuo pačiu reikia sutikti, kad pastarųjų kaina kol kas yra prieinama tikrai ne kiekvienam. Vis dėlto šią susidariusią nepalankią situaciją dabar puikiai padeda spręsti vietiniai Kinijos gamintojai.
(0) 2017-10-09 4
Kompiuterinės technikos pasiūlymų Lietuvos elektroninėse parduotuvėse tikrai netrūksta, tačiau tikriausiai dauguma sutiks, kad pastarosios daugiausiai orientuojasi į aukštosios klasės elektronikos pardavimus. Tuo tarpu pirkėjams, kurie ieško ekonominės klasės kompiuterinės technikos šiuo atveju pasirinkimo laisvės Lietuvoje praktiškai nebelieka. Vis dėlto šį nepatogumą dabar vis lanksčiau padeda spręsti Kinijos elektroninės parduotuvės. Būtent jos vis dažniau ryžtasi pardavinėti ne tik peles ar klaviatūras, bet ir monitorius, nešiojamus, stacionarius ar netgi AIO tipo kompiuterius.
(8) 2017-10-08 -3
Tenka pripažinti, kad kasdien naudojame vis daugiau ir daugiau elektroninių įrenginių. Kai kuriuos iš jų esame įpratę įsigyti Lietuvoje, tačiau sau tinkamų elektroninių aksesuarų alternatyvų vis dažniau ieškome ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Ir šiuo atveju kalba eina ne tik apie kainą, bet ir apie prekių asortimentą - Kinijoje smulkios elektronikos asortimentas yra gerokai įvairesnis.
(0) 2017-09-23 10
Tenka pripažinti, kad planšetiniai kompiuteriai tikrai negali pasigirti tokiu populiarumu kaip išmanieji telefonai. Tačiau šiuo atveju tikrai taip pat būtų neteisinga teigti, kad planšetiniai kompiuteriai pamažu tampa tik dar vienu įrašu istorijoje.
(0) 2017-09-10 4
Kompiuterinės technikos sprendimai kardinaliai keičia ištisas rinkas. Stalinius kompiuterius palaipsniui iškeitėme į išmaniuosius telefonu bei nešiojamus kompiuterius, tačiau tam tikri rinkos segmentai reikalauja kur kas labiau specializuotų sprendimų. Būtent toks poreikis gamintojus palaipsniui paskatino atsigręžti į mažų gabaritų kompiuterių gamybą. Pastarieji ypatingi tuo, nes puikiai tinka griežtai apibrėžtoms užduotims atlikti, o kas svarbiausia savo našumu beveik visada lenkia planšetinius kompiuterius.
(1) 2017-09-04 2
Dauguma Europos pirkėjų įsivaizduoja, kad kinai garsėja tik išmaniųjų telefonų gamyba. Nors tame yra tiesos, tačiau per pastaruosius keletą metų vietiniai Kinijos gamintojai taip pat vis aktyviau reiškiasi ir kompiuterinės technikos rinkoje. Kitaip sakant, pasidomėti Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais šiuo atveju rekomenduojama ir tada, kai ieškote naujos klaviatūros, pelės ar USB atmintinės.
(3) 2017-09-01 31
Iš Kinijos Gearbest internetinės parduotuvės yra ne vienas daiktas, o veikiau jų derinys, kuris mano kasdienybę pakeičia į „portable smart and wireless“.
(0) 2017-08-27 3
Šiuolaikinių išmaniųjų telefonų našumas kiekvienam iš mūsų leidžia lengvai suprasti, kad net ir mažame plote dabar galima sutalpinti pakankamai daug kompiuterinės skaičiuojamosios galios. Nuolatinį šios rinkos progresą taip pat patvirtina vis labiau kompaktiški nešiojami kompiuteriai, AIO bei NUC tipo kompiuteriniai sprendimai. Be to, specializuotas užduotis dabar galime atlikti tiesiog naudodami tokius mažų gabaritų kompiuterius, kaip „Raspberry Pi“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos