Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įranga ir aksesuarai
 
 

IT įranga ir aksesuarai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-09-01 31
Iš Kinijos Gearbest internetinės parduotuvės yra ne vienas daiktas, o veikiau jų derinys, kuris mano kasdienybę pakeičia į „portable smart and wireless“.
(3) 2017-11-06 13
Mėgstate kompiuterinius žaidimus ir su nostalgija prisimenate pirmąsias žaidimų konsoles? Kinijos rinkoje galima rasti žaidimams skirtų kompiuterių, kurie grąžins Jus maždaug 10 ar dar daugiau metų atgal ir galėsite mėgautis dabar jau turbūt legendiniais žaidimais, tokiais kaip „Bomberman“ ar įvairiausiomis „Mario“ versijomis.
(0) 2017-09-23 10
Tenka pripažinti, kad planšetiniai kompiuteriai tikrai negali pasigirti tokiu populiarumu kaip išmanieji telefonai. Tačiau šiuo atveju tikrai taip pat būtų neteisinga teigti, kad planšetiniai kompiuteriai pamažu tampa tik dar vienu įrašu istorijoje.
(3) 2017-05-28 10
Artėjančią vasarą dauguma vietinių Kinijos gamintojų pasitinka kartu su naujų produktų pristatymais. Būtent šią tendenciją taip pat pastebėjo ir Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“, kuri visas pastarųjų mėnesių elektronikos naujienas nusprendė pristatyti „Fresh New Arrivals“ išpardavime.
(8) 2017-12-03 10
Išmaniuosius telefonus įsigyti Kinijos elektroninėse parduotuvėse ryžtasi vis daugiau pirkėjų. Nepaisant to, kur kas įdomiau yra tai, kad šių metų pabaigoje taip pat jau galima pastebėti ir augantį tautiečių susidomėjimą kiniškais nešiojamais kompiuteriais. Vis dėlto, kaip ir buvo galima tikėtis, tiek amerikiečiai, tiek europiečiai šiuo klausimu gan išrankūs, todėl nieko nuostabaus, kad jie linkę rinktis tik itin kokybiškus kiniškus nešiojamus kompiuterius.
(8) 2017-04-28 9
Nauji televizoriai yra išties įspūdingi įrenginiai. Jie - tarsi dideli kompiuteriai, be vargo prisijungiantys prie išmaniųjų telefonų ir interneto. Stulbinančios raiškos ekrane nebereikia žiūrėti siaubingų lietuviškų TV kanalų - galima tiesiog žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus ar kokia nors paslauga teikiamus filmus. Tačiau iš tikrųjų tam nebūtina pirkti viso naujo televizoriaus - pakaks šios mažos pigios dėžutės.
(0) 2017-10-12 9
Kinijos gamintojas „Xiaomi“ visam pasauliui ir toliau įrodinėja, kad galimybė įsigyti visą namų elektroniką iš vieno gamintojo – misija įmanoma.
(1) 2017-10-16 7
Nepriklausomai nuo to kokią nuomonę turite apie „Apple“ greičiausiai vis tiek teks pripažinti, kad būtent šios korporacijos pademonstruotas nešiojamų kompiuterių dizainas palaipsniui tapo visuotiniu etalonu. Nešiojamų kompiuterių su aliuminio korpusu Lietuvos elektroninėse parduotuvėse šiuo metu tikrai netrūksta, tačiau tuo pačiu reikia sutikti, kad pastarųjų kaina kol kas yra prieinama tikrai ne kiekvienam. Vis dėlto šią susidariusią nepalankią situaciją dabar puikiai padeda spręsti vietiniai Kinijos gamintojai.
(0) 2017-07-02 6
Kompiuterių aksesuarus kiekvienas renkasi pagal poreikį, tačiau kai kurie iš jų yra neišvengiamai reikalingi kiekvienam. Pelės ar klaviatūros poreikis yra savaime suprantamas, tačiau apsilankius Kinijos elektroninėse parduotuvėse tenka pripažinti, kad kompiuterių aksesuarai vien tuo tikrai nesibaigia.
(1) 2017-10-29 6
Jeigu domitės Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad pastarosios visuomet gali nustebinti išmaniųjų telefonų asortimentu. Vis dėlto retkarčiais pasidomėti Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais pravartu ir todėl, nes savo produkciją jose pasiryžta platinti ir gerai visame pasaulyje žinomi vietiniai gamintojai.
(0) 2017-05-03 6
Technologijų rinka yra itin dinamiška. Vis dėlto populiariausi gamintojai mėgsta pajamų stabilumą, todėl savo galimybes kurti naujus produktus dažnai vertina atsargiai. Tuo tarpu mažai kam žinomi vietiniai Kinijos gamintojas elgiasi atvirkščiai. Jie nuolatos eksperimentuoja ir ieško laisvų nišų, kuriose dar galima tapti lyderiais.
(0) 2017-10-22 5
Jeigu kartais apsilankote Kinijos elektroninėse parduotuvėse, tai greičiausiai sutiksite, kad ten parduodamų prekių asortimentas plečiasi itin sparčiai. Pavyzdžiui, dar visai neseniai pastarosiose elektroninėse parduotuvėse buvo verta apsilankyti tik planuojant įsigyti išmanųjį telefoną. Tuo tarpu dabar Kinijos elektroninės parduotuvės siūlo platų nešiojamų kompiuterių, televizorių ar netgi stacionarių kompiuterių asortimentą.
(0) 2017-05-04 5
Šiais laikais žmonės vis dažniau keliauja ir nori savo išmaniuosius prietaisus pasiimti drauge. Jie tam puikiai pritaikyti, tačiau mažos klaviatūros nėra patogios darbui. Argi nebūtų gerai turėti pilną QWERTY klaviatūrą, kuri tilptų kišenėje? Tai jau realybė - lazerinės projekcijos klaviatūros šiais laikais įperkamos daugeliui. O kaip jos veikia? Kaip kompiuteris žino, kurį klavišą jūs spaudžiate?
(1) 2017-05-03 5
Išmanieji televizoriai ar priedėliai leidžia naršyti internete tiesiai didžiajame televizoriaus ekrane. Tačiau tai ne visada patogu. Naudotis tekstine paieška yra gana sunku, o ir pelės žymeklio slankiojimas ekrane galėtų būti lengvesnis. Išeitis - pultelis-burtų lazdelė su klaviatūra kitoje pusėje.
(0) 2017-09-10 4
Kompiuterinės technikos sprendimai kardinaliai keičia ištisas rinkas. Stalinius kompiuterius palaipsniui iškeitėme į išmaniuosius telefonu bei nešiojamus kompiuterius, tačiau tam tikri rinkos segmentai reikalauja kur kas labiau specializuotų sprendimų. Būtent toks poreikis gamintojus palaipsniui paskatino atsigręžti į mažų gabaritų kompiuterių gamybą. Pastarieji ypatingi tuo, nes puikiai tinka griežtai apibrėžtoms užduotims atlikti, o kas svarbiausia savo našumu beveik visada lenkia planšetinius kompiuterius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos