Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įranga ir aksesuarai
 
 

IT įranga ir aksesuarai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2017-10-08 -3
Tenka pripažinti, kad kasdien naudojame vis daugiau ir daugiau elektroninių įrenginių. Kai kuriuos iš jų esame įpratę įsigyti Lietuvoje, tačiau sau tinkamų elektroninių aksesuarų alternatyvų vis dažniau ieškome ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Ir šiuo atveju kalba eina ne tik apie kainą, bet ir apie prekių asortimentą - Kinijoje smulkios elektronikos asortimentas yra gerokai įvairesnis.
(8) 2017-12-03 10
Išmaniuosius telefonus įsigyti Kinijos elektroninėse parduotuvėse ryžtasi vis daugiau pirkėjų. Nepaisant to, kur kas įdomiau yra tai, kad šių metų pabaigoje taip pat jau galima pastebėti ir augantį tautiečių susidomėjimą kiniškais nešiojamais kompiuteriais. Vis dėlto, kaip ir buvo galima tikėtis, tiek amerikiečiai, tiek europiečiai šiuo klausimu gan išrankūs, todėl nieko nuostabaus, kad jie linkę rinktis tik itin kokybiškus kiniškus nešiojamus kompiuterius.
(8) 2017-04-28 9
Nauji televizoriai yra išties įspūdingi įrenginiai. Jie - tarsi dideli kompiuteriai, be vargo prisijungiantys prie išmaniųjų telefonų ir interneto. Stulbinančios raiškos ekrane nebereikia žiūrėti siaubingų lietuviškų TV kanalų - galima tiesiog žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus ar kokia nors paslauga teikiamus filmus. Tačiau iš tikrųjų tam nebūtina pirkti viso naujo televizoriaus - pakaks šios mažos pigios dėžutės.
(7) 2017-05-13 2
Šią savaitę Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ kaip niekada gausu išpardavimų. Nors dauguma jų yra gana aiškiai orientuoti į tam tikras pirkėjų grupes, platus išpardavimų pasirinkimas bendrai apima praktiškai visas prekių kategorijas. Būtent tai leidžia garantuoti, kad sau tinkamų pasiūlymų „Gearbest“ elektroninėje parduotuvėje šią savaitę tikrai atras praktiškai kiekvienas potencialus pirkėjas.
(6) 2017-05-24 -3
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ bando priminti pirkėjams apie beveik įpusėjusius metus. Būtent taip „Gearbest“ savo pirkėjams subtiliai stengiasi pranešti, kad namuose naudojama elektronika dėvisi ir galbūt dabar yra puikus metas ją atnaujinti.
(4) 2017-07-22 -3
Kinijos elektroninės parduotuvės elektroninių aksesuarų pasiūla stebina visą pasaulį. Vis dėlto teisybės dėlei verta pripažinti, kad ne visa ten parduodama produkcija yra pakankamai kokybiška. Praktika rodo, kad lengviausiai tokių nesusipratimų galima išvengti tiesiog apsiperkant išpardavimų metu, kadangi į pastaruosius dažniausiai yra įtraukiama tik geriausiai parduodama produkcija, kuri jau būna patikrinta laiko ir pirkėjų.
(4) 2017-06-02 -12
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ išpardavimų gausa tikrai nesiskundžia, tačiau dauguma jų būna orientuoti į vietinę rinką. Vis dėlto „Gearbest“ retkarčiais organizuoja ir vien tik Europai skirtus išpardavimus. Būtent vienas tokių vyksta šią savaitę.
(3) 2017-05-28 10
Artėjančią vasarą dauguma vietinių Kinijos gamintojų pasitinka kartu su naujų produktų pristatymais. Būtent šią tendenciją taip pat pastebėjo ir Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“, kuri visas pastarųjų mėnesių elektronikos naujienas nusprendė pristatyti „Fresh New Arrivals“ išpardavime.
(3) 2017-11-06 13
Mėgstate kompiuterinius žaidimus ir su nostalgija prisimenate pirmąsias žaidimų konsoles? Kinijos rinkoje galima rasti žaidimams skirtų kompiuterių, kurie grąžins Jus maždaug 10 ar dar daugiau metų atgal ir galėsite mėgautis dabar jau turbūt legendiniais žaidimais, tokiais kaip „Bomberman“ ar įvairiausiomis „Mario“ versijomis.
(3) 2017-09-01 31
Iš Kinijos Gearbest internetinės parduotuvės yra ne vienas daiktas, o veikiau jų derinys, kuris mano kasdienybę pakeičia į „portable smart and wireless“.
(1) 2017-05-03 5
Išmanieji televizoriai ar priedėliai leidžia naršyti internete tiesiai didžiajame televizoriaus ekrane. Tačiau tai ne visada patogu. Naudotis tekstine paieška yra gana sunku, o ir pelės žymeklio slankiojimas ekrane galėtų būti lengvesnis. Išeitis - pultelis-burtų lazdelė su klaviatūra kitoje pusėje.
(1) 2017-07-03 0
Vietiniai Kinijos gamintojai keletą paskutinių mėnesių itin aktyviai pristatinėja naujus elektroninius aksesuarus. Tokios tendencijos skatina elektronines parduotuves ieškoti būdų kaip apie šias naujienas pranešti savo potencialiems pirkėjams.
(1) 2017-05-16 -2
Vietinis Kinijos gamintojas „Xiaomi“ garsėja išmaniaisiais telefonais, kurie šiuo metu jau gali drąsiai konkuruoti net ir su garsiausių prekinių ženklų produkcija. Vis dėlto tai tikrai ne vienintelis „Xiaomi“ pasiekimas.
(1) 2017-09-04 2
Dauguma Europos pirkėjų įsivaizduoja, kad kinai garsėja tik išmaniųjų telefonų gamyba. Nors tame yra tiesos, tačiau per pastaruosius keletą metų vietiniai Kinijos gamintojai taip pat vis aktyviau reiškiasi ir kompiuterinės technikos rinkoje. Kitaip sakant, pasidomėti Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais šiuo atveju rekomenduojama ir tada, kai ieškote naujos klaviatūros, pelės ar USB atmintinės.
(1) 2017-10-29 6
Jeigu domitės Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad pastarosios visuomet gali nustebinti išmaniųjų telefonų asortimentu. Vis dėlto retkarčiais pasidomėti Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais pravartu ir todėl, nes savo produkciją jose pasiryžta platinti ir gerai visame pasaulyje žinomi vietiniai gamintojai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos