Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įranga ir aksesuarai
 
 

IT įranga ir aksesuarai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-07-13 19
Išsirinkti atminties kortelę gali tapti tikru iššūkiu - jų pasiūla bei įvairovė milžiniška. Šiame tekste rasite visą svarbiausią informaciją apie rinkoje esančias atminties korteles ir kaip išsirinkti būtent tą, kurios reikia Jums.
(0) 2021-07-02 4
Anksčiau nešiojami kompiuteriai turėjo galybę įvairiausių jungčių. Mados keičiasi. Dabar tokie kompiuteriai vis plonesni, vis lengvesni ir dėl to turi vis mažiau jungčių. Tiesiog nelieka vietos tokioms jungtims, kaip: USB-A, HDMI ir kai kada net Type-C. O šių jungčių tikrai reikia. Štai čia ir pagelbės šis puikus „XIDU PhilPort” įrenginys.
(1) 2021-06-11 6
Galingiausias ir pažangiausių techninių sprendimų „Xiaomi AX3600“ WiFi maršrutizatorius dabar už puikią kainą parduodamas iš Lenkijos. Tikriausiai prisimenate šį modelį dar nuo tada, kai kompanija tik jį pristatė. Pirkėjai akimirksniu visus įrenginius išpirko ir net pats pats „Xiaomi Group“ generalinis direktorius dėl to turėjo aiškintis.
(5) 2021-06-05 10
„iMice“ yra „WiFi“ signalo stiprintuvas. Turbūt daugelis iš mūsų susidūrėme su situacija, kai namuose įvairūs išmanūs įrenginiai tiesiog negali pilnai dirbti, jei neturi prieigos prie interneto ar gaunamas ryšys yra nestabilus bei silpnas. Šis įrenginys būtent nuo tokių nemalonių situacijų ir išgelbsti.
(0) 2021-05-29 0
Pasaulinė pandemija mus uždarė namuose ir valandų valandas praleidžiame prie įvairių ekranų. Tikriausiai jaučiate sprando diskomfortą po to, kai daug laiko praleidžiate prie nešiojamo kompiuterio. O gal mėgstate žiūrėti TikTok vaizdo įrašus? Laikyti prietaisą rankose jas irgi nuvargina. Tokiais atvejais labai verta investuoti į specialiai tam skirtus stovus, kurie leis patogiai darbuotis, pramogauti ir išvengti sveikatos nepatogumų. Ir dabar kaip tik „XIDU“ skelbia apie naujausius produktus bei tai, kad juos išdalins savo gerbėjams.
(11) 2021-05-27 8
„Xiaomi AX3600“ – vienas įdomiausių ir galingiausių kompanijos WiFi maršrutizatorių. Netgi tvirtinama, kad ryšio padengimo zona tokio dydžio, kaip 2 futbolo aikštės, o duomenų perdavimo greitis maksimaliai siekia įspūdingą 2976Mbps rodiklį. Tačiau kaip yra iš tiesų? Šioje išsamioje apžvalgoje viską ir sužinosime.
(0) 2021-05-25 -9
„KUU A10“ - ką tik pristatytas puikios kainos ir kokybės nešiojamas kompiuteris. Idealus variantas keliaujantiems, dirbantiems, studijuojantiems bei mėgstantiems pramogas.
(0) 2021-05-01 2
„Xiaomi“ rinkinukas su kuponais:

- „Xiaomi WiFi Repeater Pro“ WiFi signalo stiprintuvas;

- „Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2“ temperatūros ir drėgmės matuoklis;

- „Xiaomi Mijia LCD Writing Tablet“ rašymo lenta/planšetė;

- „Xiaomi Anion Portable Hair Dryer“ plaukų džiovintuvas;

- „Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp“ lempa.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos