Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT istorija
 
 

IT istorija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-11-18 0
Ne taip seniai San Francisko miesto taryba nusprendė įtraukti Steve Jobs į Šlovės salę. Pastaroji buvo sukurta tam, kad būtų galima garsinti žymių verslininkų pasiekimus, kurie prisidėjo prie San Francisko populiarinimo ir plėtros.
(0) 2013-10-18 0
Sveiki. Turbūt neseniai išlipote iš lovos, bet jau spėjote pasitikrinti elektroninį paštą, atnaujinti Twitter būseną, nusiųsti draugui akimirkas iš baliaus, o šiuo metu ramiai žiūrite vaizdo įrašus internete arba skaitote naujienas Taip, visi šie malonumai, taip pat bankinės operacijos, eBay aukcionai, NASA palydovų nuotraukos yra pasiekiamos akimirksniu beveik kiekviename pasaulio kampelyje. Kieno gi dėka? Be abejo, interneto.
(0) 2013-10-04 0
Trys iš 20-ties stambiausių „Microsoft Corp“ investuotojų ragina valdybą paspausti atsistatydinti savo pirmininką Billą Gatesą, praneša „Reuters“.
(0) 2013-10-01 0
Steve Ballmer asmenybė vertinama labai nevienareikšmiškai, ir tai nieko nuostabaus –Microsoft galva sugeba išsiskirti iš visos minios didžiųjų technologijų kompanijų vadovų, o ir 33 metų stažas vienoje kompanijoje – tai ne juokai.
(15) 2013-09-27 7
„Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas pareiškė, kad sprendimas sukurti vartotojams galimybę prisijungti prie kompiuterio naudojant kombinaciją „Ctrl+Alt+Del“ yra klaida. CNN rašo, kad vietoje to B.Gatesas norėjo vieno mygtuko, o ne trijų.
(0) 2013-09-17 0
Buvęs „Apple“ generalinis direktorius Johnas Sculley atskleidė, kodėl 1985 metais iš kompanijos buvo atleistas vienas iš jos įkūrėjų Steve'as Jobsas. Pasirodo, jis norėjo sumažinti „Macintosh“ kompiuterių kainą, nes įrenginiai sulaukė menko susidomėjimo, tačiau J.Sculley buvo įsitikinęs, kad situacijos tai nepakeistų.
(4) 2013-08-28 0
Vienas iš technologijų milžinės „Apple“ įkūrėjų Steve'as Wozniakas pareiškė, kad šios kompanijos konkurentė „Microsoft“ jau kurį laiką miega ant laurų, o postą paliekančio bendrovės vadovo Steve'o Ballmerio pasiekimai nebuvo tokie reikšmingi kaip Billo Gateso.
(2) 2013-08-27 0
JAV analitikas tikina, jog korporacijos „Microsoft“ generalinis direktorius Steve'as Ballmeris, praėjusią savaitę išplatinęs pareiškimą, kad per artimiausius 12 mėnesių pasitrauks iš savo pareigų, iš tiesų traukiasi ne savo noru, o prispaustas direktorių tarybos, kuriai labai nepatiko 900 mln. JAV dolerių nurašymas dėl „Surface RT“ kompiuterių nesėkmingos prekybos.
(5) 2013-08-24 0
Šio įvykio laukė visi. Daugelis galvojo, kad šio įvykio niekada ir nesulauksime, ir vis tik tai atsitiks: Steve Ballmer palieka korporacijos Microsoft generalinio direktoriaus postą. Jo vadovaujama kompanija gana smarkiai užleido pozicijas eilėje rinkų, nors kol kas tai ir nėra labai kritiška. Taigi koks oficialus pasitraukimo iš esamų pareigų paaiškinimas?
(5) 2013-08-22 0
Tikėtina, kad daugelis žmonių dar dega noru pamatyti režisieriaus Joshua Michael Stern sukurtą filmą „JOBS“, kuriam buvo skirtas vos $15 mln. biudžetas ir kuris pasakoja apie vieną iš korporacijos Apple įkūrėjų Steve Jobs. Vis tik dauguma kino kritikų rekomenduoja laisvą laiką praleisti naudingiau – galbūt netgi pažiūrėti kitą filmą.
(9) 2013-08-05 0
Velionis Steve'as Jobsas konkurentų įmones sutrynė į miltus. Tai kodėl gi jo konkurentų kišenės yra pilnesnės?
(0) 2013-08-04 0
Senomis geromis Šaltojo karo dienomis šnipai, norintys pereiti į priešininkų stovyklą, turėdavo prasmukti į priešiškos valstybės ambasadą per slaptas duris su lagaminu, prikimštu valstybės paslapčių. Tačiau laikams keičiantis pasirodė Edwardas Snowdenas.
(0) 2013-06-27 0
Vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve'as Jobsas iki šiol neviešintame interviu pripažino manantis, kad jo sukurti produktai bus greitai užmiršti. Esą tokia yra technikos produktų lemtis – praėjus tam tikram laikui produktai tampa nereikalingi ir juos pakeičia nauji, geresni gaminiai.
(0) 2013-06-26 0
Amerikietis Tedas Perry ateinančią savaitę aukcione ketina parduoti vieną pirmųjų „Apple“ įkūrėjų Steve'o Jobso ir Steve'o Wozniako sukurtų ir rankomis surinktų kompiuterių „Apple 1“. Pradinė kaina – 300 tūkst. dolerių (784 tūkst. Lt).
(3) 2013-06-23 0
Kaip daugelis „Apple“ fanų žino, filmas „Jobs“, kuris yra paremtas velionio, kompiuterių genijaus Steve‘o Jobs‘o biografija, pasirodys šių metų rugpjūčio 17 dieną. Iki filmo išleidimo beliko du mėnesiai, tad jo kūrėjai sugalvojo išleisti pirmąjį oficialių pristatomąjį filmuką.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos