Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įtaka žmogui
 
 

IT įtaka žmogui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-04-21 0
Apklausos duomenys rodo, kad 65 proc. 9–12 metų Lietuvos gyventojų yra susikūrę socialinio tinklalapio naudotojo profilį, ketvirtadalis jų yra matomi visiems.
(11) 2011-03-21 0
Maždaug 80% vaikų iki 5 metų JAV naudojasi internetu bent kartą per savaitę, o virš 60% vaikų nuo 3 metų internete žiūri video. Tokius duomenis pateikia dvi Šiaurės Amerikos nekomercinės organizacijos „Joan Ganz Cooney Center“ ir „Sesame Workshop“.
(19) 2011-02-24 1
Telefonai jau dabar yra itin aukšto technologinio lygio. „Ir tik laiko klausimas, kada jie pradės galvoti už žmogų“ - prieš keletą dienų pareiškė „Google“ valdybos pirmininkas Ericas Schmidtas.
(35) 2011-02-11 0
Kinijos valdžia nusprendė pradėti kovą su vaikų ir paauglių priklausomybe žaidimams.
Nuo kovo 1 dienos internetinių („online“) žaidimų operatoriai turės įdiegti „tėvų kontrolės“ įrankį. Tėvai galės matyti, kiek laiko jų atžala praleidžia žaisdama, taip pat uždrausti jai žaisti žiaurius ir suaugusiems skirtus žaidimus.
(3) 2011-02-03 0
Šiuolaikinės technologijos suteikia visas galimybes saugiai naudotis kompiuterių ir interneto teikiamomis galimybėmis. Tačiau akivaizdu, kad informuojant jaunąją kartą apie internete tykančius pavojus padaryta ne viskas. Tokias mintis „Bendrystės su nevyriausybinėmis organizacijomis dienoje“ dėstė bendrovės „Microsoft“ generalinis direktorius Baltijos šalims Mindaugas Glodas.
(7) 2011-01-19 0
Skaitytojai, skaitantys elektronines knygas, mažiau prisimena, nes informacija yra pateikiama labai paprasta forma. Tokie prietaisai kaip „Amazon Kindle“ ir „Sony Reader“ rodo tekstą paprastu ir įskaitomu formatu, kuris skatina smegenis tinginiauti, sunkiau priimant tai, kas parašyta, teigia tyrimas.
(9) 2010-12-09 0
Elektroninis paštas ir kiti internetinių pranešimų įrankiai biuruose dirbančius žmones pavertė laboratorinėmis žiurkėmis, desperatiškai ieškančiomis „socialinės sąveikos“ ėdalo, teigia ekspertai.
(16) 2010-11-09 0
Po pastarųjų rinkimų į Kongresą JAV demokratams prijaučiančioje spaudoje atsirado bent keletas tekstų, kuriuose skaudus Baracko Obamos šalininkų pralaimėjimas siejamas ir su interneto „kalte“. Teigiama, kad dabartinio JAV prezidento „interneto gerbėjai“ nuo jo nusisuko pirmiausia ir, rengiant rinkimų kampanijas, šiuolaikines technologijas derėtų naudoti kiek saikingiau, idant ateityje nelauktų tokie skaudūs sutriuškinimai kaip kad per paskutinius rinkimus į Kongres...
(17) 2010-11-02 5
Kalifornijos universiteto Regėjimo ergonomikos laboratorijos (Vision Ergonomics Research Laboratory) mokslininkai, vadovaujami profesoriaus Džimo Šydžio (Jim Sheedy), kompiuterinį teksto šriftą Verdana įvardijo kaip patį saugiausią žmogaus regėjimui. Saugiausio šrifto tyrimą inicijavo bendrovė Microsoft, siekusi išsiaiškinti kompiuterinių šriftų ergonomiškumo ypatumus.
(51) 2010-10-12 0
Nuomonių apie virtualiąją realybę pasaulyje yra įvairių, ir šią sritį liečiantys klausimai, tobulėjant kompiuterinėms technologijoms, tampa vis aktualesni. Ne veltui jau prieš kelerius metus ar net dar anksčiau pasigirsdavo pasvarstymų apie tai, kas vis dėl to yra geriau - virtualioji realybė ar tikroji realybė?
(8) 2010-08-26 0
Pastaraisiais metais mobilieji telefonai, virtę tikrais kompiuteriais su greita prieiga prie interneto, palengvina varginantį laukimą eilėse, kamščiuose, išblaško liūdesį sporto salėse. Su technologijomis menkiausios pertraukėlės tampa produktyvesnės, tačiau mokslininkai įspėja apie nenumatytą šalutinį poveikį – su skaitmeniniais prietaisais užimdami smegenis, žmonės atima iš jų laisvalaikį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos