Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įtaka žmogui
 
 

IT įtaka žmogui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2010-12-09 0
Elektroninis paštas ir kiti internetinių pranešimų įrankiai biuruose dirbančius žmones pavertė laboratorinėmis žiurkėmis, desperatiškai ieškančiomis „socialinės sąveikos“ ėdalo, teigia ekspertai.
(16) 2010-11-09 0
Po pastarųjų rinkimų į Kongresą JAV demokratams prijaučiančioje spaudoje atsirado bent keletas tekstų, kuriuose skaudus Baracko Obamos šalininkų pralaimėjimas siejamas ir su interneto „kalte“. Teigiama, kad dabartinio JAV prezidento „interneto gerbėjai“ nuo jo nusisuko pirmiausia ir, rengiant rinkimų kampanijas, šiuolaikines technologijas derėtų naudoti kiek saikingiau, idant ateityje nelauktų tokie skaudūs sutriuškinimai kaip kad per paskutinius rinkimus į Kongres...
(17) 2010-11-02 5
Kalifornijos universiteto Regėjimo ergonomikos laboratorijos (Vision Ergonomics Research Laboratory) mokslininkai, vadovaujami profesoriaus Džimo Šydžio (Jim Sheedy), kompiuterinį teksto šriftą Verdana įvardijo kaip patį saugiausią žmogaus regėjimui. Saugiausio šrifto tyrimą inicijavo bendrovė Microsoft, siekusi išsiaiškinti kompiuterinių šriftų ergonomiškumo ypatumus.
(51) 2010-10-12 0
Nuomonių apie virtualiąją realybę pasaulyje yra įvairių, ir šią sritį liečiantys klausimai, tobulėjant kompiuterinėms technologijoms, tampa vis aktualesni. Ne veltui jau prieš kelerius metus ar net dar anksčiau pasigirsdavo pasvarstymų apie tai, kas vis dėl to yra geriau - virtualioji realybė ar tikroji realybė?
(8) 2010-08-26 0
Pastaraisiais metais mobilieji telefonai, virtę tikrais kompiuteriais su greita prieiga prie interneto, palengvina varginantį laukimą eilėse, kamščiuose, išblaško liūdesį sporto salėse. Su technologijomis menkiausios pertraukėlės tampa produktyvesnės, tačiau mokslininkai įspėja apie nenumatytą šalutinį poveikį – su skaitmeniniais prietaisais užimdami smegenis, žmonės atima iš jų laisvalaikį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos