Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įtaka žmogui
 
 

IT įtaka žmogui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2012-12-18 6
Daugelis iš mūsų greičiausiai vis dar galvoja, kad parduotuvėse esantys kasos terminalai yra įmantrus skaičiuotuvas su stalčiumi pinigams, iš kurio parduotuvėje dirbantis kasininkas jums atiduoda tikslią grąžą atsiskaičius už prekes grynaisiais pinigais.
(0) 2012-12-11 13
Daugiausia naujienų žmonės sužino iš televizijos ir interneto, o suabejoję išgirstos naujienos teisingumu, ją skuba tikrinti internete. Spausdintas žodis sulaukia vis mažiau skaitytojų dėmesio.
(0) 2012-10-23 0
Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, šiuo metu 72,6 proc. Lietuvos gyventojų naudojasi kompiuteriais, 70,6 proc. – internetu. Tai reiškia, jog šiek tiek daugiau nei ketvirtis šalies gyventojų kasdieniame gyvenime apsieina be kompiuterinės technikos.
(1) 2012-10-10 0
Naujo tyrimo rezultatai, publikuojami žurnale „Psichologijos mokslas“ (angl. Psychological Science) rodo, kad poreikis nuolat prisijungti prie socialinio tinklo sukelia didesnę priklausomybę nei seksas ar tabakas, rašo „Daily Mail“.
(26) 2012-09-20 0
Daktaras Manfredas Spitzeris žino, kad jo argumentus žmonės laiko provokuojančiais. Savo pirmoje knygoje jis perspėja tėvus apie labai realius pavojus, kai vaikai praleidžia per daug laiko prie televizoriaus ir kompiuterio ekrano.
(0) 2012-09-12 0
Kompiuterio pranašumas prieš kitas veiklas – galimybė kontroliuoti judantį vaizdą ir garsą. Mažamečiams ilgainiui tokia veikla gali tapti vienintelis priimtinas nuobodulio malšinimo būdas. Visa kita veikla gali tapti nepageidaujama ir neįdomi.
(27) 2012-06-25 1
Jei jau skaitote šį straipsnį, greičiausiai jūs sėdite, kas reiškia, jog kasate sau ankstyvą kapą. Aš sau taip pat, jeigu ir toliau nieko nedarysiu, tačiau straipsnio tikslas tikrai nėra išgąsdinti, o supažindinti su problema.
(18) 2012-05-21 1
Ar kada nors kilo klausimas, kaip pasikeistų gyvenimas, jei staiga imtų ir dingtų interneto ryšys? Žinoma, situacija tikrai įveikiama, tačiau pasirodo, jog daugelis žmonių šiuo klausimu turi itin kategorišką nuomonę.
(8) 2012-05-20 0
Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad vis daugiau amerikiečių pastebi didėjančią priklausomybę nuo belaidžio Wi-Fi ryšio. Kompanijos „Broadcom“ užsakyto tyrimo rezultatai parodė, jog 60 procentų respondentų negali praleisti visos darbo dienos be Wi-Fi prisijungimo taško paieškos. Trys iš dešimties atsakė, kad jie negali būti be Wi-Fi ryšio ilgiau nei valandą.
(6) 2012-03-15 0
Kiek pinigų galėtumėte skirti, kad socialiniame tinkle „Facebook“ žaisdami „Zynga“ žaidimus nusipirktumėte naujų ginklų arba pasodintumėte daugiau augalų? Galbūt manote, kad tokie žaidimai – laiko ir pinigų švaistymas? Tikrai ne visiems: kaip skelbia buvęs „Zynga“ inžinierius, lošimo maniakai žaidimams nepagaili ir 100 tūkst. dolerių.
(0) 2012-03-15 0
Du tyrėjai, vienas iš Didžiosios Britanijos, kitas iš JAV, priėjo išvados, kad QWERTY klaviatūros raidžių išsidėstymas skatina naudoti tuos žodžius ir abreviatūras, „turinčius geriausią emocinį atspalvį“.
(10) 2012-02-19 0
Būna, pats save nustebinu savo elgesiu internetinėj erdvėj. Enter, o tada susimąstau, ar būčiau toks argumentuotas, tiesmukas, šaunus diskutuodamas akis į akį. Greičiausiai ne. Dar dažniau stebina internetiniai aplinkiniai. Petrai (vardas pakeistas), ar tikrai jau tu toks vakarėlių liūtas, – norėtųsi paklaust. Sutikit, internete mes kitokie.
(32) 2012-02-19 0
Jei esate paauglys, geriau dar kartą pagalvokite dėl to, ką rašote savo „Facebook“ paskyroje. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai jūsų tėvas dirba informacinių technologijų srityje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos