Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įtaka žmogui
 
 

IT įtaka žmogui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-05-21 9
Tai skamba kaip apokaliptinis mokslinės fantastikos filmo scenarijus – Naujosios Zelandijos dirbtinio intelekto kūrėjų kompanija kuria patį pikčiausią robotą pasaulyje. Kokiu tikslu?
(0) 2015-05-19 8
Kanadoje atliktas kompanijos Microsoft tyrimas parodė, kokią įtaką šiuolaikinės technologijos daro jas naudojantiems žmonėms.
(2) 2015-05-13 38
Kova prieš Rusijos propagandos mašiną įgauna didesnį pagreitį, bet vis dažniau primena kovą su vėjo malūnais. Vadinamieji Kremliaus troliai už atlygį dirba išsijuosę visą parą, stengdamiesi internete skleisti iškraipytą, melagingą informaciją, sukompromituoti režimo priešininkus. Ypač sėkmingai troliai darbuojasi socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui „Facebook“.
(2) 2015-05-12 4
Socialiniame tinkle „Twitter“ vartojai gali rašyti ką tik nori ir kada nori, tačiau kai kurie į internetinę erdvę paleisti pasisakymai gali kainuoti ne tik prarastą reputaciją, bet ir darbo vietą. Pateikiame įvairiose darbovietėse plušėjusių asmenų neatsakingus pareiškimus „Twitter“ paskyrose, po kurių jie buvo atleisti iš užimamų pareigų.
(0) 2015-04-01 3
„Bayer HealthCare“ (BHC) programa „Grants4Apps (G4A) Accelerator“ pradeda antrą etapą startuoliams, siekiantiems rasti naujų idėjų sveikatos technologijų ir IT sprendimų srityse.
(35) 2015-01-23 -5
„Tai buvo jautrus, ramus, mandagus ir mielas vaikinas.“ Gabų 17-metį jo pažįstami apibūdina tik teigiamai. Tačiau jaunuolio nebėra. Puikiais pažymiais mokęsis, tačiau bendravimo sunkumų turėjęs jaunuolis savo elektroninio pašto dėžutėje rado policijos reikalavimą susimokėti baudą – esą jis lankėsi nederamo turinio svetainėse, todėl pagal administracinio kodekso normas turės susimokėti baudą. To pakako, kad jautrus jaunas žmogus pasitrauktų iš gyvenimo. Paaiškėjo, kad jokio laiško policija jaunuoliui nesiuntė – tai buvo interneto niekšų šantažas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos