Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT įtaka žmogui
 
 

IT įtaka žmogui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(51) 2010-10-12 0
Nuomonių apie virtualiąją realybę pasaulyje yra įvairių, ir šią sritį liečiantys klausimai, tobulėjant kompiuterinėms technologijoms, tampa vis aktualesni. Ne veltui jau prieš kelerius metus ar net dar anksčiau pasigirsdavo pasvarstymų apie tai, kas vis dėl to yra geriau - virtualioji realybė ar tikroji realybė?
(39) 2014-11-10 117
Artimiausiomis dienomis viename Paryžiaus apskrities teisme bus svarstoma labai neįprasta byla. Samaros gyventojas, 32-ejų Aleksejus Ivancovas sieks prisiteisti išlaidas už ilgą gydymąsi ir 100 tūkstančių eurų kompensaciją už jam padarytą moralinę žalą viename Paryžiaus viešųjų tualetų.
(35) 2011-02-11 0
Kinijos valdžia nusprendė pradėti kovą su vaikų ir paauglių priklausomybe žaidimams.
Nuo kovo 1 dienos internetinių („online“) žaidimų operatoriai turės įdiegti „tėvų kontrolės“ įrankį. Tėvai galės matyti, kiek laiko jų atžala praleidžia žaisdama, taip pat uždrausti jai žaisti žiaurius ir suaugusiems skirtus žaidimus.
(35) 2015-01-23 -5
„Tai buvo jautrus, ramus, mandagus ir mielas vaikinas.“ Gabų 17-metį jo pažįstami apibūdina tik teigiamai. Tačiau jaunuolio nebėra. Puikiais pažymiais mokęsis, tačiau bendravimo sunkumų turėjęs jaunuolis savo elektroninio pašto dėžutėje rado policijos reikalavimą susimokėti baudą – esą jis lankėsi nederamo turinio svetainėse, todėl pagal administracinio kodekso normas turės susimokėti baudą. To pakako, kad jautrus jaunas žmogus pasitrauktų iš gyvenimo. Paaiškėjo, kad jokio laiško policija jaunuoliui nesiuntė – tai buvo interneto niekšų šantažas.
(32) 2012-02-19 0
Jei esate paauglys, geriau dar kartą pagalvokite dėl to, ką rašote savo „Facebook“ paskyroje. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai jūsų tėvas dirba informacinių technologijų srityje.
(30) 2011-05-31 0
Populiaraus technologinėms naujienoms skirto tinklalapio „Mashable“ įkūrėjas Pete'as Cashmoras pateikė 10 įdomių faktų apie žmonių elgesį socialiniame tinkle „Facebook“, kurie šį tą pasako apie jo naudotojus, taip pat ir apie šio laikmečio vertybes.
(27) 2011-08-08 4
Žmonės nebemoka taisyklingai reikšti minčių nei raštu, nei žodžiu, tvirtina lietuvių kalbos specialistai. „Manau, galima konstatuoti – Lietuvoje raštingumo lygis yra gerokai smuktelėjęs“, – sako Lietuvių kalbos instituto direktorė. Ji taip pat pastebi, kad dalis vaikų neberašo nosinių raidžių. Tokioms mintims antrina mokytoja iš Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos sakydama, kad turime informuotus naujos kartos beraščius.
(27) 2012-06-25 1
Jei jau skaitote šį straipsnį, greičiausiai jūs sėdite, kas reiškia, jog kasate sau ankstyvą kapą. Aš sau taip pat, jeigu ir toliau nieko nedarysiu, tačiau straipsnio tikslas tikrai nėra išgąsdinti, o supažindinti su problema.
(26) 2011-08-02 5
Kompiuteriniai žaidimai gali būti mirtinai pavojingi sveikatai. Tokią žinutę kitiems tėvams gedintis tėvas pasiuntė po to, kai dėl besaikio žaidimo „Xbox 360“ kompiuteriu sutrikus sveikatai susmuko ir netrukus mirė jo 20-metis sūnus Chrisas Stenifortas (Chris Staniforth).
(26) 2012-09-20 0
Daktaras Manfredas Spitzeris žino, kad jo argumentus žmonės laiko provokuojančiais. Savo pirmoje knygoje jis perspėja tėvus apie labai realius pavojus, kai vaikai praleidžia per daug laiko prie televizoriaus ir kompiuterio ekrano.
(25) 2011-05-04 2
Interviu televizijos kanalui „Russia Today“, Julianas Assange’as, paklaustas apie socialinių tinklų vaidmenį Egipto ir Libijos įvykiuose, pavadino „Facebook“ „labiausiai pasibaisėtina kada nors sukurta šnipinėjimo mašina“.
(21) 2011-06-01 0
Palyginus religingo žmogaus ir „Apple“ fanatiko smegenis elektromagnetiniu rezonansu paaiškėjo, jog religija ir technologinių produktų fanatizmas yra panašūs biologiniai veiksniai.
(20) 2011-06-28 0
„Facebook“ įkūrėjas prabilo apie amžiaus cenzo socialiniame tinkle panaikinimą: vadinasi, registruojantis vaikams iki trylikos metų anketose nebereikės meluoti apie savo amžių. Dabartiniai ribojimai tiek šiame, tiek kituose socialiniuose tinkluose jau seniai tėra formalumas.
(20) 2011-06-08 19
Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) paskelbė sąrašą, kuriame išskirti didžiausią pavojų susirgti smegenų vėžiu keliantys mobilieji telefonai, rašo naujienų portalas „Business Insider“.
(19) 2011-02-24 1
Telefonai jau dabar yra itin aukšto technologinio lygio. „Ir tik laiko klausimas, kada jie pradės galvoti už žmogų“ - prieš keletą dienų pareiškė „Google“ valdybos pirmininkas Ericas Schmidtas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos