Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2008-10-03 0
Ateities televizoriai ne tik užims ištisas kambarių sienas - savo vaizdais jie galės sekti paskui žmones, atpažinti jų veidus ir pagal juos automatiškai prisiderinti prie atskirų vartotojų profilių. Vienas tokių futuristinių produktų - kompanijos "Panasonic" prototipas "LifeWall" buvo pademonstruotas Tokijuje (Japonija) vykstančioje parodoje CEATEC. Pristatymo video įrašą galėsite peržiūrėti toliau.
(4) 2008-10-02 0
Kompanija "Google" žymi daug kuo - populiariausia interneto paieškos sistema, didžiausia interneto reklamos apyvarta, populiaria video klipų svetaine (YouTube), žemėlapių sistema, elektroniniu paštu ir daugybe kitų paslaugų. Norint visa tai išlaikyti pirmiausia reikia turėti masyvią "kolekciją" elektros išalkusių duomenų centrų, susidedančių iš tūkstančių kompiuterių. Ilgą laiką kompanija slėpė duomenis apie savo techninę įrangą, todėl daug kas nustebo, kai "G...
(33) 2008-09-28 -2
Panašu, jog „Google Maps“ gali būti puiki priemonė įvairiausioms „sąmokslo teorijoms“ kurti. Šią savaite vienas iš mūsų portalo skaitytojų mums atsiuntė elektroninį laišką su viena iš „Google Maps“ įdomybių. O kas po tuo slypi – neapsižiūrėjimas, duomenų stygius ar intriguojanti istorija – spręsti jums patiems.
(1) 2008-09-25 0
Galimybė išmokti ne tik kompiuterinių pagrindų, bet ir saugiai naudotis internetu sulaukia vis daugiau Lietuvos gyventojų susidomėjimo.
(8) 2008-09-23 0
Internetui vis labiau pildantis video bei audio informacija, interneto paieškos gigantas „Google“ praneša išleidžiantis projektą, kurio tikslas garsinę bei vaizdinę informaciją paversti tekstu. Projektas pavadinimu „Gaudi“, kol kas pritaikytas dirbti populiariausio video portalo „YouTube“ aplinkoje, bei šiuo metu jau indeksuoja politinių kampanijų video.
(11) 2008-09-19 0
Jei kada nors jums buvo kilusi mintis bent truputį pasidomėti telepatija, dabar tokia galimybė egzistuoja, nors ir minimaliame pavidale. Kompanija "NeuroSky Inc." pristatė naują jutiklio prototipą, kuris leidžia vartotojui kontroliuosi mobilųjį telefoną savo smegenų skleidžiamomis bangomis.
(1) 2008-09-12 0
Kompanija "Hitachi" tapo viena iš vėliausiai į paieškos sistemų konkurencinę kovą įsijungusių dalyvių. Ji pristatė panašių nuotraukų ir piešinių paieškos variklį "GazoPa". Priešingai nei tipinės vaidų paieškos sistemos, "GazoPa" analizuoja ne metaduomenis, o spalvų ir formų panašumą. Kol kas neaišku, kokie motyvai paskatino kompaniją, daugiau žinomą kaip techninės įrangos gamintoją, imtis paieškos sistemų verslo, tačiau bent kol kas jų produkto koncepcija ...
(0) 2008-09-10 0
Nuotraukoje pavaizduota iškarpa iš kompanijai "Google" priklausančio ir 2007 metais įregistruoto patento. Tai - vandenyje plaukiojanti serverių stotis, kuri energija aprūpinama panaudojant specialių bangų energiją surenkančių plūdurų sistemą.
(1) 2008-09-10 0
Kompanija "Verayo" paskelbė, jog jos inžinieriams pavyko sukurti radijo identifikacijos (RFID) mikroschemą, kurios duomenų nebus įmanoma sufalsifikuoti. Tai jie pasiekė panaudoję savotišką "elektroninės DNR" technologiją, kurią kompanija pati įvardija "Physical Unclonable Functions - PUF" pavadinimu. Naujovės kūrėjų teigimu, tai bus tarsi savotiškų "pirštų atspaudų" suteikimas elektroninėms mikroschemoms.
(8) 2008-09-09 0
Bendrovė „Google“ žengė dar vieną žingsnį siekdama ambicingo tikslo – suindeksuoti viso pasaulio informaciją, skelbia britų dienraštis „Times“. Ji ėmėsi skenuoti laikraščių archyvus, kuriuos kartu su paieškos galimybe pateiks internete.
(6) 2008-09-08 0
Kompanijos "Google" teigimu, jų naujausias šių metų rugsėjo 6 dieną startavęs ir sėkmingai orbitą pasiekęs palydovas "GeoEye-1" dabartiniu metu turi didžiausios skiriamosios gebos fotografinę įrangą visų komercinių palydovų tarpe. Tiesa, yra viena, tačiau gan neįprasta smulkmena: palydovą visiškai kontroliuoja JAV Gynybos ministerijos žvalgybos padalinys.
(15) 2008-09-04 0
Antradienį oficialiai pristatyta naršyklė „Chrome“, kai kurių specialistų nuomone, gali būti rimtas įspėjimas asmeninių kompiuterių rinkoje dominuojančiai „Microsoft“.
(40) 2008-07-23 0
Iš pradžių pasirodė vairalazdė. Po to į judesį reaguojantis belaidis „Wii“ žaidimų kompiuterio valdiklis. Dabar ruoškitės dar radikalesniam ir įspūdingesniam kompiuterinių žaidimų technologijų šuoliui – valdymui mintimis, rašo britų dienraštis „The Times“.
(4) 2008-06-15 0
Iki šiol "Google" turėjo gan aiškiai išreikštą poziciją interneto neutralumo klausimais. Dabar vienas kompanijos strateginių vadovų Richard'as Whitt'as paskelbė, jog jie imsis daug aktyvesnio vaidmens - pirmiausia tai bus daroma kuriant specialius įrankius, kuriais bet kuris vartotojas galės pasitikrinti, ar jų neapgaudinėja ryšio tiekėjai (ISP).
(1) 2008-02-22 0
„Microsoft“ pranešė savo MSDN tinklo svetainėje paskelbsianti maždaug 30 tūkstančių puslapių techninių dokumentų, susijusių su „Windows“ OS klientų ir serverių protokolais. Anksčiau šie dokumentai buvo prieinami tik bendrovės partneriams, pasirašiusiems sutartis dėl konfidencialumo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos