Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2011-12-06 0
Kompanija „Microsoft“ pristatė naują technologiją, kuri leidžia valdyti televiziją nenaudojant pulto – įjungti norimą laidą, serialą ar programą galima tiesiog ištarus pavadinimą.
(1) 2011-12-06 0
Bendrovė „Google“ netrukus gali pradėti teikti skubaus internetinėse parduotuvėse įsigytų prekių pristatymo paslaugą, pranešė dienraštis „The Wall Street Journal“.
(7) 2011-12-05 0
Gruodžio 6 dieną Estijoje vyks „Skype“ organizuojama „karjeros diena“, kurios metu tikimasi verbuoti naujus darbuotojus – bendrovė planuoja samdyti šimtą specialistų.
(0) 2011-12-04 2
Paieškos sistema „Google“ šiuo metu yra populiariausias informacijos paieškos internete įrankis. Tačiau iki tokio pavidalo, kokiu šią paslaugą matome šiandien, „Google Search“ augo ne vienerius metus. O jei viską sutrauktume į vos 6 minutes?
(8) 2011-12-03 0
2012 metais pasirodysianti operacinė sistema „Windows 8“ kompanijai „Microsoft“ gali tapti ne šiaip sau dar vienu produktu – per ją kompanija gali išeiti į naujas rinkas. Įsiliejimo į naujas rinkas tikisi ir kiti stambūs informacinių technologijų sferos grandai, savo gaminiuose planuojantys naudoti naująją sistemą.
(7) 2011-12-02 0
Prancūzų laikraščiui „Le Figaro“ duotame interviu kompanijos HP vadovė Mag Whitman pranešė, kad galutinis sprendimas dėl mobilios operacinės sistemos „WebOS“ ateities bus priimtas per artimiausias dvi savaites.
(0) 2011-12-02 0
Vienas didžiausių pasaulyje elektronikos prietaisų ir komponentų gamintojų „Samsung“, vakar oficialiai pristatė naujuosius „Exynos 5250“ lustus, kurie ateityje bus naudojami aukščiausios klasės mobiliuosiuose įrenginiuose, praneša interneto portalas „GSMArena“.
(5) 2011-12-02 0
Kai kurie gana abstraktūs kompanijos AMD atstovų komentarai suteikia galybę peno ne tik analitikams, tačiau ir paprastiems vartotojams. Paskutine tokia žinia tapo portalo „Mercury News“ minimas AMD atstovo Mike Silverman pareiškimas apie tolesnius kompanijos planus.
(4) 2011-12-02 0
Atrodė, jog skaitmeniniai failai turi labai svarbų privalumą – kiek laiko juos besaugotum, jie lieka tokie patys. Tačiau kompanijoje IBM, matyt, mano kitaip.
(0) 2011-12-01 0
Internetinio portalo „The Daily“ teigimu korporacija „Microsoft“ svarsto galimybę išleisti savo biuro programų paketo „Office“ versiją, skirtą planšetiniams kompiuteriams „iPad“.
(34) 2011-12-01 0
Lietuvos reklamos biuras (LRB) praneša, jog mobiliojo interneto „Mezon“ reklama, kurioje vartotojai lyginami su asilu, beždžione ir višta, Arbitražo komisijos sprendimu pažeidė Lietuvos reklamos etikos kodeksą.
(0) 2011-11-30 0
Kompanija „Google“ pakeitė visų savo HTTPS protokolu teikiamų paslaugų šifravimo metodą, įskaitant „Gmail“, „Docs“ ir „Google+“. Taip siekiama informaciją apsaugoti nuo galimų kibernetinių atakų. Korporacijos teigimu, naujasis šifravimo būdas neleis prieiti prie vartotojo informacijos net tada, kai technologijos bus žymiai labiau išsivysčiusios, nei šiandien.
(0) 2011-11-29 0
Artimiausioje ateityje rinkoje gali pasirodyti televizoriai su integruotu valdikliu "Microsoft Kinect", kuriuo šie įrenginiai galėtų būti valdomi judesiais. Kaip teigia anoniminiai šaltiniai, pastaruoju metu "Microsoft" jau svarsto apie "Kinect" technologijos licencijavimą televizorių gamintojams.
(5) 2011-11-28 0
Buvęs Tarptautinės auto- ir motosporto federacijos (FIA) vadovas Maxas Mosley kreipėsi į Vokietijos ir Prancūzijos teismus su reikalavimu bendrovei „Google“, kad šioji pradėtų stebėti ir cenzūruoti paieškos rezultatus, siejamus su jo tariamai sado-mazochistinėmis orgijomis.
(6) 2011-11-25 0
Paieškos gigantė „Google“ tęsia kovą su nelegalų turinį platinančiomis svetainėmis. Į šios kompanijos juodąjį sąrašą pateko tokie puslapiai kaip „ThePirateBay“, „isoHunt“ ir „4Shared“. Tiesa, tai dar nereiškia, kad šie portalai apskritai bus nematomi paieškos rezultatuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos