Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-11-25 0
Kompanija „Google“ paskelbė atsisakanti dar septynių savo produktų, siekdama supaprastinti teikiamų paslaugų spektrą. Bendrovė žada koncentruotis į socialinį tinklą „Google+“ ir jo plėtrą.
(0) 2011-11-25 0
Neseniai nukentėjusi nuo Tailande įvykusių potvynių IT industrija neketina sustoti. Tai patvirtina ir kompanijos ARM planai Azijos regione atidaryti naują mokslinių tyrimų centrą.
(0) 2011-11-24 0
Korporacija "Google" nusprendė paminėti žymaus lenkų fantasto ir futuristo, rašytojo Stanislavo Lemo (deja, palikusio šį pasaulį 2006 metais) kūrybą. Ta proga paieškos gigantas savo pagrindiniame puslapyje „pakabino“ interaktyvią animaciją su žaidimo elementais. Pastarieji aktyvuojami, paveiksliuką paspaudus.
(52) 2011-11-23 3
„Google“ garsėja kaip nuostabi darbovietė, kurioje nori dirbti daugelis jaunų specialistų, tačiau pokalbio dėl darbo metu ji kelia siaubą dalyviams, rašo „Business insider“. Ką atsakytumėte, kai pokalbio dėl darbo metu jūsų paklaustų „Kiek golfo kamuoliukų galima sutalpinti į mokyklinį autobusą?“ arba „Kodėl visos žmogaus kūne esančios skylės yra apvalios?“
(4) 2011-11-23 0
Kompanijos „Google“ sukurta statistikos apie svetainių lankomumą surinkimo ir atvaizdavimo tarnyba internete „Google Analytics“ vartotojams elektroniniu laišku išplatino pranešimą, jog ruošiantis 2012 m. pradžioje panaikinti senąją „Google Analytics“ versiją, vartotojų paskyrose greitai bus suaktyvinta nauja šios paslaugos versija.
(15) 2011-11-22 0
Korporacijos „Microsoft“ galva Steve Ballmer kasmet vykstančiame susitikime su akcininkais pareiškė, kad „Windows“ niekada nepraras savo aktualumo. Kai jam buvo užduotas klausimas, ar šiuo metu kompanija yra „Post-PC“ eroje (kaip anksčiau buvo pareiškęs amžinatilsis Steve Jobs), Steve Ballmer tai visiškai paneigė, teigdamas, kad „Windows“ visada bus pirmaujanti.
(1) 2011-11-21 0
Kompanijos „Rambus“ akcijų vertė praėjusį trečiadienį nukrito net 80% po to, kai buvo pranešta, jog kompanija pralaimėjo teisme bylą prieš atminties mikroschemas gaminančias kompanijas „Micron Technology“ ir „Hynix Semiconductor“.
(1) 2011-11-21 0
Kompanija "Microsoft" planuoja Kinijoje pastatyti naują mokslo ir tyrimų centrą. Beje, Kinijos sostinėje Pekine jau egzistuoja vienas iš amerikiečių programinės įrangos giganto centrų "Microsoft Advanced Technology Center", kurio pagalba korporacija vykdo tolesnę ekspansiją Kinijoje bei kitose Azijos šalyse.
(5) 2011-11-19 0
„LG Electronics“ (LG) pripažinta viena iš inovatyviausių pasaulio įmonių – kompanija įtraukta į agentūros „Thomson Reuters“ paskelbtą šimto inovatyviausių pasaulio įmonių sąrašą.
(6) 2011-11-18 0
Kompanija „Microsoft“ ruošia savo socialinį tinklą ir šiuo metu jį testuoja. Naujas projektas vadinsis „Socl“, rašo internetinis portalas „The Verge“.
(0) 2011-11-17 0
Brangiausia pasaulyje technologijų kompanija „Apple“ pagaliau paskelbė, kas bus naujasis valdybos pirmininkas. Juo tapo jau gan seniai kompanijoje dirbantis Arthur’as Levinson’as. Iki šiol jis buvo vienas iš kompanijos direktorių.
(8) 2011-11-17 0
Laikraščio „The New York Times“ žurnalistams pavyko sužinoti, kad kompanija „Google“ turi slaptą laboratoriją, dar žinomą kaip „Google X“.
(0) 2011-11-17 0
Investicijų bendrovė „Berkshire Hathaway“, priklausanti Jungtinių Valstijų milijardieriui investuotojui Warrenui Buffetui, įsigijo skaičiavimo technikos ir programinės įrangos gamintojos IBM akcijų už 10,7 mlrd. dolerių.
(0) 2011-11-17 0
Tiudoras Braunas (Tudor Brown), mikroprocesorių gamyba užsiimančios kompanijos „ARM Holdings“ prezidentas ir vienas iš įkūrėjų, ketina palikti savo postą ir pasitraukti iš kompanijos po 21-erių darbo joje metų. Tai įvyks kitų metų gegužės 3 dieną, eilinio akcininkų susirinkimo metu. Tuomet kaip tik įvyks eiliniai ARM vadovo rinkimai.
(0) 2011-11-16 0
„Google“ verslo įmonėms pasiūlė galimybę pasinaudoti milžiniškų informacijos kiekių analizės paslaugomis. Jų paslauga „BigQuery“ turėtų padėti organizacijoms pagal savus duomenų rinkinius identifikuoti ir analizuoti tendencijas, rašo BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos