Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2011-11-16 0
Internete pasirodė nauja informacija apie AMD vadovo Rory Read vykdytą „slaptą susitikimą“ su savo kompanijos personalu. Jo metu buvo pristatytas naujas projektas kodiniu pavadinimu „Project WIN“, kuris, ekspertų nuomone, savyje neturi „pergalingo užtaiso“ ir susiveda tik į išlaidų optimizaciją, potencialių galimybių auditą ir personalo mažinimą.
(2) 2011-11-16 0
Dabartinis korporacijos „Google“ vykdomasis direktorius Larry Page nemėgsta leisti laiko susitikimams ir pranešimams: jis net atsikratė šiuos reikalus tvarkančio savo sekretoriaus. Taip pat jis neypatingai mėgsta ir elektroninį paštą (netgi kai kalbama apie nuosavą „GMail“) – problemų sprendimas ir apsikeitimas nuomonėmis šiuo atveju užima per daug laiko.
(0) 2011-11-16 0
Po kelių savaičių „Google“ naudotojai iš viso pasaulio vienu pelės paspaudimu galės pakeliauti po atokiausius Brazilijos Amazonės tropinių miškų kampelius. Tokią galimybę internautams suteiks unikalios kelionės metu surinkta vaizdo medžiaga.
(8) 2011-11-15 0
Kompanija „Apple“ pranešė pradedanti vykdyti programą, pagal kurią 1-osios kartos „iPod Nano“ muzikos grotuvai bus keičiami į naujus.
(4) 2011-11-14 0
Korporacija „Microsoft“ kartu su techninę įrangą gaminančiais partneriais kuria nepasiturinčioms šeimoms skirtą kompiuterį, kuris kainuos vos 250 dolerių (635 Lt). Jis gali būti pristatytas jau kitąmet, skelbia internetinis portalas Businessinsider.com.
(3) 2011-11-14 0
Praėjusios savaitės pradžioje pasirodė intriguojančios naujienos iš „Adobe“ stovyklos apie tai, kad kompanija nebeplanuoja tobulinti ir vystyti „Flash“ priedo mobiliems įrenginiams ir savo resursus paskirs perėjimui prie HTML5 standarto. Kiek vėliau „Adobe“ komandos atstovas Mike Chambers išplatino detalų paaiškinimą.
(28) 2011-11-12 0
„Google“ direktorių tarybos pirmininkas Erikas Šmitas (Eric Schmidt) paneigė vieno iš „Apple“ steigėjų Styvo Džobso (Steve Jobs) biografijoje pasirodžiusį kaltinimą, neva „Android“ operacinė sistema – iš „Apple“ pavogtas produktas.
(10) 2011-11-10 0
„Flash“ įskiepis mobiliesiems įrenginiams naikinamas. Šis įskiepis, sukėlęs daugybę ginčų interneto forumuose ir paskatinęs technologijų milžinų dvikovą tarp „Apple“ bei formato kūrėjų „Adobe“, mobiliesiems įrenginiams daugiau nebebus tobulinamas, rašoma „Adobe“ žinutėje.
(6) 2011-11-09 0
IBM paskelbė kartu su Italijos aparatinės įrangos projektavimo firma „Eurotech“ kurianti ryšio protokolą, kuris leistų keistis informacija įvairiausiems elektroniniams prietaisams. Į tinklą būtų galima sujungti praktiškai bet kokius elektroninius įrenginius.
(3) 2011-11-08 0
Kai socialinis tinklas „Google+“ išvydo dienos šviesą, jame pradėjo registruotis ne tik pavieniai žmonės, bet ir organizacijos, norinčios šiame tinkle turėti savo atstovybę – daugelis buvo pripratę prie „Facebook Fan Pages“ ir žinojo jų teikiamą naudą verslui. Bet iki šiol „Google“ kompanijos atstovai stabdė tokius bandymus.
(25) 2011-11-08 0
Išmanieji telefonai „iPhone“ trečiąjį šių metų ketvirtį užėmė tik 4,2 proc. pasaulio mobiliųjų telefonų rinkos, tačiau minėtojo modelio gamintoja „Apple“ susišlavė daugiau nei pusę šios rinkos pelno.
(0) 2011-11-08 -1
Prieš porą dienų rašėme apie didžiulės susidomėjimo bangos sulaukusį "Google" komandos pokštą - kūlvirstį. Šiandien siūlome išmėginti kitą netikėtumą - pasvirusį "Google" paieškos langą.
(20) 2011-11-05 1
„Google“ dar sykį pademonstravo savo neeilinį humoro jausmą. Savo paieškos sistemoje įdiegusi „slaptą“ triuką, ji ne tik pralinksmino tūkstančius paieškos naudotojų, bet ir per kelias valandas jį pavertė „virusiniu“ greičiu socialiniuose tinkluose plintančiu pokštu.
(4) 2011-11-05 0
Paieškos gigantas „Google“, matyt, nusprendė, kad jam jau mažoka vietos interneto paslaugų, įvairių kosmoso tyrinėjimų ir ekologiškų elektrinių sferose. Tad korporacija atkreipė dėmesį į… alaus gamybos verslą ir ruošiasi virti savo firminį alų. Taip, taip, jūs neapsirikote - būtent alų.
(0) 2011-11-03 0
Organizacijos „Great Place to Work Institute“ (GPWI) atlikto tyrimo metu korporacijai „Microsoft“ buvo skirtas geriausios tarptautinės kompanijos titulas. Tyrime skirstytų kompanijų įvertinimas gautas, atsižvelgiant į jose dirbančių darbuotojų nuomonę: iš viso buvo apklausta apie 10 mln. respondentų, gyvenančių 45 pasaulio šalyse.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos