Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2011-11-02 0
Kompanija "Apple" nuolat ieško inovacinių sprendimų, kuriuos ne tik kuria pati, bet ir įsigyja iš kitų gamintojų - tiek kaip atskirą produktą, tiek visą produktą kuriančią įmonę. Eilinis šio informacinių technologijų giganto pirkinys yra firma "C3 Technologies", garsi savo pasiekimais trimačių (3D) žemėlapių ir jiems valdyti skirtos programinės įrangos srityje.
(26) 2011-10-29 0
Dar 2009 metais kompanijos „Microsoft“ tyrimų grupė internete patalpino vaizdo siužetą, kuriame parodė savo viziją, kaip atrodys ateitis po dešimties metų, t. y. 2019 m. Tuo tarpu vakar pasauliniame voratinklyje atsirado anksčiau kurtos futuristinės prognozės „atnaujinimas“.
(0) 2011-10-29 0
Kompanija „Micro-Star International“ (MSI), komentuodama neseniai pasirodžiusius gandus, neva ketina atsisakyti nešiojamų kompiuterių verslo, pranešė, kad šiuo metu vykdomi tam tikri žingsniai, sureguliuojant prekės ženklo ir OEM verslo struktūrą. Kartu MSI atstovai pabrėžė, kad neketina atsisakyti ar nutraukti šio verslo.
(12) 2011-10-28 0
Korporacija „Sony“ oficialiai patvirtino ketinimus išpirkti savo švedų partnerio „Telefonaktiebolaget LM Ericsson“ dalį turimoje bendroje kompanijoje „Sony Ericsson“ ir tapti vieninteliu jos savininku.
(2) 2011-10-28 0
Kompanija „Apple“ ruošiasi statyti 700 tūkstančių kvadratinių metrų ploto Saulės jėgainę, kuri elektros energija aprūpins jos naują duomenų apdorojimo centrą Š. Karolinos valstijoje (JAV).
(24) 2011-10-27 0
Visiškai skaitmenines ir video paslaugas integruojantis „Apple“ televizorius buvo paskutinė Styvo Džobso (Steve Jobs) vizija - manoma, jog toks gaminys gali būti išleistas gan greitai, rašo CNN.
(7) 2011-10-27 0
Kompanija „Google“ paskelbė ataskaitą apie įvairių šalių valdžios reikalavimus pašalinti turinį arba išduoti vartotojų informaciją. Statistika nėra labai džiuginanti – ataskaitoje teigiama, jog kreipimųsi į „Google“ nuolatos daugėja.
(0) 2011-10-27 0
Kompanijos „Sony“ prezidento pavaduotojas Kazuo Hirai konferencijos „AsiaD“ metu bendravo su žurnalistais apie savo kompanijos platų produktų asortimentą, ir, nors jis nepasakė nieko naujo, pagrindine mintimi tapo motyvas, jog „Sony“ griauna vidinius ir išorinius barjerus, kurdama programinės įrangos, duomenų tinklų inovacijas.
(9) 2011-10-26 0
Technologijų milžinės IBM vadovo postą kitąmet perims 54 metų Virginia Rometty, šiuo metu užimanti viceprezidentės poziciją. Ji pakeis dabartinį generalinį direktorių Samuelį Palmisano ir taps pirmąja moterimi, kuri vadovaus šiai kompanijai.
(5) 2011-10-24 0
„Google“ tarptautinėje Elektros ir elektronikos inžinierių instituto (IEEE, Institute of Electrical and Electronics Engineers) atskleidė nemažai techninių detalių apie dar ne taip seniai kruopščiai slėptą autonominį automobilių vairavimo projektą.
(10) 2011-10-23 0
Kompanijos ASUS valdybos pirmininkas Jonney Shihas „AllThingsD AsiaD“ konferencijoje papasakojo apie išleidimui ruošiamą planšetinį kompiuterį „Transformer Prime“. Lyginant su ankstesniu šios serijos modeliu, gaminys turės galingesnį mikroprocesorių ir turės plonesnį korpusą.
(0) 2011-10-22 0
Japonijos elektronikos prekių gamybos bendrovė „Panasonic“ likviduos daugiau nei tūkstantį darbo vietų plazminių ekranų padalinyje, kuris jau trejus metus iš eilės dirba nuostolingai.
(9) 2011-10-22 0
Apple Inc.“ trečiadienį kelioms valandoms uždarė visas savo parduotuves Amerikoje – taip buvo pasielgta, norint darbuotojams suteikti galimybę bent jau netiesiogiai dalyvauti kompanijos surengtoje jos idėjinio vado Steve Jobso minėjimo ceremonijoje.
(63) 2011-10-21 0
San Franciske vykstančios kasmetinės konferencijos „Web 2.0 Summit“ metu kompanijos „Microsoft“ vadovas Styvas Balmeris (Steve Ballmer), paprašytas palyginti „Windows Phone“ ir „Android“ OS valdomus telefonus, per daug nesikuklino ir pareiškė, jog norint naudotis jų tiesioginių konkurentų produktu, „reikia būti kompiuterių mokslininku“.
(6) 2011-10-21 0
Portretas iš obuolių – taip pagerbti bendrovės „Apple“ įkūrėjo Stivo Džobso (Steve Jobs) atminimą nusprendė kanadiečių menininkas Olivjė Lefebrė (Olivier Lefebvre). Tiesa, kūrinio autorius vargu ar galėjo tikėtis, jog bus užsipultas dėl švaistūniško elgesio su maisto produktais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos