Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-10-04 0
Neseniai vykusioje „Google“ organizuotoje kasmetinėje konferencijoje „Zeitgeist“ atskirai buvo skirtas laikas klausimams iš auditorijos.
(7) 2011-10-03 0
Kompanijai „Apple“ ruošiantis išleisti naują produktą (tarkime, naują „iPhone“ versiją, kuri turėtų būti pristatyta kitą savaitę) internete dar prieš kelis mėnesius, jei ne metus, pradeda sklandyti „šaltinių“ atskleista informacija apie jo technines detales, dizainą ar išleidimo datą. Nuo ko prasideda šis procesas?
(5) 2011-10-03 0
Kompanija „Google“ Londone (D. Britanija), Tottenham rajone atidarė savo pirmąją mažmeninei prekybai skirtą parduotuvę. Pastaroji užima ne atskirą pastatą, o yra įrengta kaip atskiras skyrius vienoje iš stambesnių parduotuvių.
(2) 2011-10-02 0
„Intel“ vyriausiasis technologijų vadovas Džastinas Ratneris (Justin Rattner) neseniai pademonstravo vieną iš naujesnių „Intel“ pasiekimų – ypač taupiai energiją naudojantį mikroprocesorių, kurį maitina pašto ženklo dydžio Saulės elementas.
(0) 2011-10-01 0
„„Google“ nėra eilinė bendrovė. Nuo pat pradžių neplanavome tokiais būti“, – 2004-iais metais laiške investuotojams rašė jos įkūrėjai Laris Peidžas ir Sergėjus Brinas. Nuo tada bendrovė išaugo iki tikro Behemoto – jos vertė rinkoje siekia 180 mlrd. JAV dolerių, o kiekvieną mėnesį pasirodo bendrovės pranešimai spaudai apie naujai įsigytas bendroves.
(1) 2011-09-30 0
Artimiausiais mėnesiais „Microsoft“ Lietuvoje pristatys net keletą naujų vadinamosios debesų kompiuterijos (angl. cloud computing) produktų. Pasak bendrovės atstovų, jie suteiks galimybę įmonėms ir organizacijoms sutaupyti IT priežiūrai skiriamų lėšų, efektyviau organizuoti veiklą, o taip pat sukurti lankstesnes sąlygas darbuotojams.
(7) 2011-09-29 0
„Google“ ruošiasi skatinti namų savininkus naudoti saulės energiją, rašo „Los Angeles Times“. Ši kompanija yra pasiryžusi 75 mln. JAV dolerių paremti maždaug 3000 namų ūkių, pageidaujančių ant stogo instaliuoti Saulės elementus.
(2) 2011-09-28 0
Nors interneto gigantės įkūrėjai Larry Page'as ir Sergey Brinas sukūrė paieškos sistemą dar 1996 m., bet tik 1998 m. jų produktas tapo pasiekiamas visais pasaulio kompiuteriais. Dabar populiariausia pasaulio internetinės paieškos sistema „Google“ ant torto jau turi 13 žvakučių.
(3) 2011-09-27 0
Nuolatiniai patentų karai tarp „Samsung“ ir „Apple“ kompanijų leidžia manyti, kad naujų technologijų patentavimas ateityje turės dar didesnę reikšmę. Bendrovė „Microsoft“, siekdama išsaugoti „Windows Phone“ operacinės sistemos unikalumą, taip pat užpatentavo išmanųjį telefoną su keičiamais moduliais, praneša interneto svetainė „Engadget“.
(0) 2011-09-26 0
Visi Lietuvos informacinių technologijų specialistai kviečiami į sistemų administratorių turnyrą – 6 val. trukmės orientacinį žaidimą Vilniaus mieste „SysAdmin 2011“, skirtą Baltnetos taurei laimėti. IT specialistų komandos varžysis spręsdamos aukštos kompetencijos reikalaujančias užduotis, jų ieškoti teks atlikinėti visoje Vilniaus miesto teritorijoje.
(0) 2011-09-24 0
Kinijos valdžia pratęsė kompanijos „Google“ licenciją darbui šioje šalyje. Šiuo metu Kinijoje veikia cenzūruojama „Google“ paieškos sistemos versija, tačiau jos pagrindiniame puslapyje vartotojams siūloma pereiti į Honkongo necenzūruojamą versiją.
(0) 2011-09-24 0
„Google Propeller“ – taip neva vadinsis būsimoji „Google“ programa, suteiksianti galimybę socialinių tinklų vartotojams patogiau skaityti jų draugų skelbiamas žinutes.
(12) 2011-09-21 0
Akcijų rinkose, kai prekyba vyko silpnokai, „Apple“ akcijų vertė pasiekė 410 JAV dolerių. Tai reiškia, kad bendra akcijų vertė išaugo iki 380 mlrd. dolerių. Tokie rodikliai kompaniją daro vertingiausia bendrove pasaulyje, iškylančia visa galva aukščiau naftos ir jos produktų verslu užsiimančio giganto „Exxon“.
(3) 2011-09-21 0
Planšetinių kompiuterių „HP TouchPad“ atsargų išpardavimas ir atitinkami kompanijos pranešimai apie šių mobilių įrenginių su operacine sistema „WebOS“ gamybos nutraukimą, vartotojams lyg ir leido suprasti, kad HP bandymai užkariauti planšetinių kompiuterių rinką buvo nesėkmingi ir kompanija čia daugiau nekels kojos. Tačiau HP planai lyg ir grįžta į senas vėžes…
(1) 2011-09-20 1
Prieš kelis mėnesius Afrikoje įvyko svarbus politinis įvykis – susikūrė nauja valstybė Pietų Sudanas, kurios nepriklausomybė buvo paskelbta liepos 9 dieną. Be abejo, pasikeitė ir pasaulio politinis žemėlapis, bet internetinės tarnybos neskubėjo atnaujinti savo duomenų bazių. Pavyzdžiui, „Google Maps“ atnaujinimui prireikė dviejų mėnesių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos