Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2013-12-29 0
Socialinis tinklas Google+ egzistuoja jau keletą metų. Jis taip ir netapo tikru Facebook konkurentu, tačiau paieškos gigantas, panašu, neketina greitu metu jo atsisakyti.
(10) 2013-12-29 0
Nors planšetiniai kompiuteriai kartu su išmaniaisiais telefonais šiemet pirmavo laukiamiausių kalėdinių dovanų sąrašuose, pasirodo, netgi daugelio išsvajota „iPad Air“ planšete Kalėdų senelis įtiko anaiptol ne visiems.
(10) 2013-12-28 0
Italijos parlamentas priėmė įstatymą, kuris žiniasklaidos jau pramintas „Google Tax“. Remiantis šiuo teisės aktu, kompanijoms siūloma reklamą talpinti per Interneto paslaugų tiekėjus, kurie yra registruoti šioje šalyje. Taip bandoma priversti, jog nebūtų naudojamos mokesčių vengimo schemos, prisidengiant „lengvatinėmis valstybėmis“, pavyzdžiui, Airija, Liuksemburgu ar įvairiomis Karibų regiono šalimis.
(0) 2013-12-27 1
Kompanija Western Digital (WD) oficialiai informavo savo partnerius, jog nutraukia kietų diskų su PATA (IDE) sąsaja gamybą. Ši sąsaja laikoma morališkai pasenusia, o ja jau kuris laikas yra sėkmingai pakeitusi SATA jungtis. Gamintojas PATA duomenų kaupikliais nebeprekiaus nuo 2013 m. gruodžio 29 d.
(0) 2013-12-27 0
Vieno ar kito planšetinio kompiuterio modelio populiarumas nereiškia, kad jie neturi trūkumų. Kažkas, prieš perkant planšetę, prisižiūrėjo daug reklamos, kažkas pasiryžęs nekreipti dėmesio į trūkumus, nes privalumų daugiau, o kažkas gauna labai gerą nuolaidą, todėl gyvena su aiškių privalumų neturinčiu produktu.
(0) 2013-12-26 0
Bendrovė „Apple“ JAV Patentų ir prekių ženklų biurui pateikė patento, kuriame apibūdinamas mobiliesiems įrenginiams skirtas ekranas su jame įterptais vadinamaisiais kvantiniais taškais, paraišką. Tokia technologija, pasak bendrovės atstovų, turėtų žymiai pagerinti spalvų perteikimą „iPhone“ ir „iPad“ ekranuose.
(0) 2013-12-23 0
Technologijų industrijos gigantas IBM papasakojo apie tendencijas bei su jomis susijusias inovacijas, kurios pakeis daugelio iš mūsų gyvenimus per ateinančius penkerius metus. Taigi ko mes galime tikėtis artimiausioje ateityje?
(0) 2013-12-21 0
Leidinys The Washington Post rašo, jog Miss Teen USA grožio konkurso nugalėtoją Cassidy Wolf sekė jos bendraklasis, kuris įsilaužė į jos nešiojamą kompiuterį MacBook ir aktyvavo WEB kamerą iSight. Amerikietė apie tai nieko neįtarė, kadangi LED indikatorius, rodantis kameros aktyvumą, nedegė. Hakeris pasinaudojo šiuo pažeidžiamumu ir sekė gražuolę, ketindamas gauti nuogos merginos fotografijų.
(0) 2013-12-20 0
Automobilių industrijos ateitis šiuo metu siejama su elektromobiliais. Ir nors panašios transporto priemonės šiandien pirkėjui yra vis dar per brangios, taigi ir nepopuliarios, tačiau didžiausios šios rinkos kompanijos nuolat didina hibridinių modelių asortimentą, o kartu aktyviai dirba prie jų tobulinimo.
(3) 2013-12-19 0
Kompanija AMD konferencijoje RTI 3D ASIP pareiškė, kad savo technologiniu partneriu HBM (High Bandwidth Memory) – plačiajuostės atminties – srityje pasirinko P. Korėjos kompaniją SK Hynix. Tai yra pirmas oficialus patvirtinimas, kuris nuskambėjo iš AMD vyriausiojo inžinieriaus lūpų. Kartu tai rodo grafinių ir centrinių procesorių gamintojo susidomėjimą naujuoju atminties tipu.
(14) 2013-12-18 0
Palyginti neseniai pasirodę gandai apie tai, kad „Apple“ planuoja išleisti planšetinį kompiuterį „iPad“ su gerokai didesnės įstrižainės ekranais atgijo vėlei.
(4) 2013-12-17 0
Kaip jau žinome, kitų metų antroje pusėje kompanija Intel pristatys savo ekstremalių procesorių Ivy Bridge-E pamainą, kuri žinoma kaip Haswell-E. Paruošiamieji darbai vyksta jau dabar: buvo publikuota procesoriaus Intel Core i7 HEDT (high-end desktop) nuotrauka. Pastarasis egzempliorius, kaip galima matyti iš nuotraukos, sėkmingai veikia 3 GHz taktiniu dažniu.
(5) 2013-12-17 0
JAV kompanija „Google“ įsigijo inžinerinę kompaniją, išgarsėjusią greičiausiai pasaulyje kojomis judančiu koviniu robotu „Cheetah“. Apie tai informuoja BBC.
(0) 2013-12-16 0
Puslapis Fiksu seka savo aplikacijų, įdiegtų į Apple įrenginius aktyvumą, o tai leidžia sužinoti, kokia iPad ir iPhone modeliai paskutiniu metu yra populiariausi. Dabartinis interaktyvus grafikas apima pirmas 36 dienas po keturių Apple planšetinių kompiuterių pasirodymo – pirmos ir antros kartos iPad mini, iPad 4 ir iPad Air.
(2) 2013-12-16 0
Bendrovė „Microsoft“ operacines sistemas „Windows RT“ ir „Windows Phone“ gali kompiuterinės ir ryšio įrangos gamintojams dalyti nemokamai, pranešė su bendrove susiję šaltiniai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos