Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2007-09-15 0
Google ima neišsitekti programinėje rinkoje ir po truputi įsilieja į kitas sferas. Ir kai kada visai netikėtas. Kartu su X Prize fondu Google kompanija paskelbė apie konkursą privačioms kompanijoms - užduotis kaip ir verta tikėtis, verta google vardo - reikia sukonstruoti mėnuleigį ir nuskraidinti jį į Mėnulį. Jeigu viskas seksis gerai, žadamas prizinis fondas - 20 milijonų dolerių.
(0) 2007-07-11 0
Panašu, jog kompanija Emotiv netrukus pareikš pretenzijas įspūdingiausio žaidimų valdiklio gamintojo vardui, nustumdama į šoną dabartinį lyderį Nintendo. Projektas Epoc - tai iš esmės šalmo pavidalo konstrukcija, į kurią sumontuota daugybė jutiklių, galinčių "skaityti" jūsų mintis ir taip leidžiančių mintimis valdyti kompiuterinius žaidimus, nesvarbu kokiu kompiuteriu juos žaistumėte. Jutikliai konvertuoja natūralius smegenų elektrinius signalus ir taip sudaroma ...
(5) 2007-12-16 0
Google Kalėdų senis pradėjo interneto vartotojos lankyti prieš porą savaičių iki pačių Kalėdų. Jo maišas labai didelis ir dovanų jame labai daug – bet ar jos bus tokios kokių visi tikėjosi? Jau dabar pasigirsta nusivylusių internautų balsų - jų manymu, google šiemetiniai projektai ne tik neatneš reikiamos naudos, bet net ir trukdys vartotojams. Kaip bus iš tikrųjų - sužinosime viską patys išbandę.
(10) 2007-11-29 0
Vienas iš interneto paieškos lyderio „Google Inc.“ įkūrėjų Larry'is Page'as paskelbė apie naują „Google“ tikslą – sukurti tokius energijos šaltinius, kurie galėtų generuoti elektros energiją, pigesnę negu gaunama deginant anglis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos