Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2008-11-15 2
Dabar „Google“ skaitmeninis pasaulio atlasas tapo ir laiko mašina, siūlančia persikelti į senovės Romos laikus ir pasivaikščioti po tuometinės pasaulio sostinės gatves.
(6) 2008-11-04 1
Interneto sprendimų bendrovės ,,Gaumina” sukurtas žaidimas ,,Stickman Madness“ laimėjo prestižinį ,,Golden Joystick“ apdovanojimą.
(5) 2008-10-11 1
Kompanija "Celemony Software" paskelbė, jog naujoji muzikos įrašų redagavimo technologija "Direct Note Access", leisianti vartotojams atskirti ir manipuliuoti individualiomis garso įrašo natomis (ne tik akordais), bus baigta kurti dar šiais metais, o pirmasis šią technologiją palaikantis rinkai skirtas produktas - "Melodyne Plugin 2" - bus pristatytas kitų metų pirmąjį ketvirtį. Teoriškai tai reiškia, jog net ir prastai atliktą kūrinį bus galima paversti "idealiu".
(6) 2008-11-23 0
Bendrovė MSI pranešė pradedanti su monitoriais sujungtų stalinių kompiuterių „Wind Neton“ gamybą. Paprasčiausi iš jų kainuos 400 JAV dolerių ir rinką pasieks 2009 m., praneša „DigiTimes“.
(5) 2008-10-11 0
Paprastai kalbant, visi grandynų gamintojai turi tą patį verslo tikslą: per metus parduoti kuo daugiau savo gaminių. Jeigu pagrindinės rinkos neužtenka augimui, tenka ieškoti naujų sferų – kaip, pavyzdžiui, „Intel“ žingsnis į pigių ir mažų kompiuterių rinką su „Atom“.
(12) 2008-12-10 0
Bendrovė „NetApplications“, analizuojanti įvairių interneto resursų lankomumą ir vykdanti kitus interneto rinkos tyrimus, pranešė nustačiusi, kad trečdalis „Google“ bendrovės kompiuterių pradėjo slėpti informaciją apie savo naudojamą OS. Tai dar labiau sustiprino kurį laiką sklandžiusius įtarimus, kad bendrovė ruošia nuosavą operacinę sistemą, skelbia „Slashgear“.
(7) 2008-11-04 0
Didžiausia šalies aukštoji mokykla – Vilniaus universitetas (VU) – geriausių pasaulio universitetų reitinge pasidalijo 501-600 vietas. Pirmą kartą pasauliniame žurnalo „Times“ reitinge vertinta Lietuvos aukštoji mokykla rezultatais yra patenkinta ir džiaugiasi patekusi tarp 5 proc. geriausių viso pasaulio universitetų.
(11) 2008-11-19 0
IT sektoriuje - pirmieji niūrių laikų pranašai. Sparčią plėtrą įsigijimų keliu vykdžiusi ir šiuo metu 59 parduotuves valdanti IT mažmeninkė UAB „Flopo informacinės sistemos" (FIS) susidūrė su sunkumais. Dėl maždaug 8 mln. Lt siekiančių įsiskolinimų areštuotas FIS turtas ir sąskaitos, praneša naujienų portalas vz.lt.
(4) 2008-10-02 0
Kompanija "Google" žymi daug kuo - populiariausia interneto paieškos sistema, didžiausia interneto reklamos apyvarta, populiaria video klipų svetaine (YouTube), žemėlapių sistema, elektroniniu paštu ir daugybe kitų paslaugų. Norint visa tai išlaikyti pirmiausia reikia turėti masyvią "kolekciją" elektros išalkusių duomenų centrų, susidedančių iš tūkstančių kompiuterių. Ilgą laiką kompanija slėpė duomenis apie savo techninę įrangą, todėl daug kas nustebo, kai "G...
(8) 2008-11-28 0
Mikroschemų gamintojas "Micron" pademonstravo greičiausią kada nors pagamintą SSD kietąjį diską. Savo svetainėje kompanija pateikė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotas naujojo gaminio testavimas. Nors video nėra pačios geriausios kokybės, "Micron" darbuotojas aiškiai pasako, jog disko duomenų skaitymo sparta yra 800MB/s ir potencialiai gali pasiekti apie 1GB/s.
(14) 2008-10-28 0
"Sony" prieš kelias dienas pareiškė, jog jų gaminamo žaidimų kompiuterio "PlayStation 3" naršyklė yra greitesnė nei "Internet Explorer 7". Atnaujinta kompiuterio programinės įrangos versija 2.5 ne tik suteikė PS3 naršyklei "Flash 9" galimybes - pavyzdžiui, 'Javascript' atnaujinimas kompanijos teigimu turėtų veikti net 2,8 karto greičiau.
(4) 2008-11-12 0
Pagrindinių procesorių pardavimai glaudžiai susiję su visos kompiuterių rinkos būsena. Augant jai, didėja ir procesorių pardavimai.
(8) 2008-09-09 0
Bendrovė „Google“ žengė dar vieną žingsnį siekdama ambicingo tikslo – suindeksuoti viso pasaulio informaciją, skelbia britų dienraštis „Times“. Ji ėmėsi skenuoti laikraščių archyvus, kuriuos kartu su paieškos galimybe pateiks internete.
(7) 2008-11-23 0
Informacinių technologijų korporacija IBM paskelbė apie savo ir penkių JAV universitetų projektą sukurti kompaktiškas ir energiją taupančias kompiuterines sistemas, gebėsiančias imituoti žmogaus smegenų veiklą – jutimus, suvokimą, veiksmus, sąveikas ir atpažinimą.
(3) 2008-10-09 0
AMD paskelbė savo ilgai žadėtą persitvarkymo planą. Kaip ir buvo tikimasi, kompanija atskiria gamyklų valdymą nuo savo pagrindinės veiklos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos