Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-08-27 51
Analitikai ir ekspertai jau kurį laiką stebi, kaip kinų kompanija „Hon Hai Precision Industry“, geriau žinoma kaip „Foxconn“, bando į savo rankas perimti japonų kompanijos „Sharp“ gamyklas, kurios užsiima LCD ekranų ir televizorių gamyba. Tokie veiksmai verčia dar kartą kalbėti apie tai, jog už tokios kinų iniciatyvos stovi didžiausias jos užsakovas – kompanija „Apple“.
(1) 2012-11-13 37
Pirmadienį Kauno technologijos universitetas (KTU), UAB „Omnitel“, UAB „App Camp“ ir „Samsung Electronics Baltics SIA“ pasirašė keturšalę sutartį, kurios pagrindu lapkričio 29 d. KTU Inovacijų ir verslo centre bus atidaryta naujausia Lietuvoje dvidešimties darbo vietų mobiliųjų programų laboratorija su naujausios kartos „Samsung“ planšetiniais ir nešiojamaisiais kompiuteriais, išmaniaisiais televizoriais ir kita vaizdo įranga.
(5) 2012-12-11 31
Kalbėdamas su televizija „NBC“, kuri ir aprašė buvusį pokalbį, dabartinis kompanijos „Apple“ vadovas Timas Cookas pasakė, jog jo įmonė stengiasi vis daugiau veiklos vykdyti savo gimtojoje rinkoje, JAV, taigi dalį savo kompiuterių gamybos iš Kinijos perkels būtent į JAV.
(2) 2012-11-21 27
Pirmadienį procesoriais garsėjanti bendrovė „Intel“ paskelbė, kad jų generalinis direktorius Paulas Otellini atsistatydins per kasmetinį akcininkų suvažiavimą, kuris įvyks gegužės mėnesį.
(23) 2012-11-26 26
Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“ ir toliau rodo savo didžiulę įtaką IT rinkoje, nes buvusiam partneriui „Apple“ nusprendė nebetiekti ir baterijų, taip didindamas vis didesnę trintį tarp abiejų kompanijų. Tuo tarpu „Apple“ turi prašyti baterijų iš „Amprex“ ir „Tanjin Lishen“.
(0) 2012-11-14 23
Interneto giganto „Google“ pajamos iš reklamos internete, kaip praneša rinkos tyrimų bendrovė „Statista“, per pirmus šešis šių metų mėnesius buvo didesnės nei visų Jungtinėse Amerikos Valstijose spausdintų leidinių, kas atsitiko pirmą kartą per Google interneto reklamos istoriją.
(0) 2012-11-20 22
Nežvelgiant į tą faktą, jog lustų gamybos milžinas AMD ir vėl prarado šiek tiek rinkos dalies savo aršiausiam konkurentui „Intel“, kompanija turi kuo džiaugtis. Atrodo, jog jos pasirinkta hibridinių centrinių procesorių kryptis iš tiesų pasiteisino ir įgauna vis didesnį pagreitį.
(4) 2012-11-12 22
Programinės įrangos milžinė „Microsoft“ pademonstravo tiesioginį šnekamosios kalbos vertėją, kuris, uždelsdamas vos kelias sekundes, sugeba išversti žmogaus ištartus žodžius į kitą kalbą ir pasakyti juos kita kalba, jo paties balsu.
(1) 2012-11-14 22
Pasirodo, jog AMD nesuranda išeičių, kaip išbristi iš esamos krizės, į kurią ji yra patekusi. Kompanijai tenka imtis drastiškų sprendimų, taigi šio lustų gamintojo valdyba nusprendė konsultuotis su gana garsaus banko pasaulyje „JPMorgan Chase“ atstovais.
(9) 2012-11-28 21
Galimas daiktas, jog apie „Google Fiber“ internetą jūs nesate girdėję, tačiau interneto gigantas tokio tipo paslaugą jau pradėjo siūlyti Kanzaso mieste. „Google“ internetas ne tik gali pasiūlyti spartą iki 1Gbps, tačiau ir būti nemokamu. Taip, mes išties kalbame apie nemokamą internetą.
(32) 2012-11-19 21
Praėjo jau trys savaitės nuo to laiko, kai programinės įrangos gigantas „Microsoft“ pagaliau pristatė visiškai užbaigą „Windows 8“ operacinę sistemą, kurią gali įsigyti galutinis vartotojas. Bet džiaugtis „Microsoft“ nėra kuom, nes pasirodė pranešimų apie tai, kad kompanija nėra patenkinta operacinės sistemos pardavimais.
(9) 2012-11-13 20
Skaitmeninė intelektinių teisių kontrolė turi gausybę veidų, rašo ghacks.net. Šios priemonės gali atimti galimybę kopijuoti ir platinti skaitmeninį turinį, tam tikram laikotarpiui apriboti galimybę naudotis skaitmeniniu turiniu ar riboti kūrinio peržiūrų skaičių.
(0) 2012-11-10 19
Visai neseniai viešai buvo atskleisti x86 architektūros procesorių pardavimų skaičiai trečiajame šių metų ketvirtyje. Juos sudarė rinkos tyrimų bendrovė „Mercury Research“, o žiūrint į skaičius, labiausiai nepasisekė AMD, kurie prarado dar daugiau rinkos „Intel“ atžvilgiu.
(2) 2012-12-17 18
Įvairūs šaltiniai internete praneša, jog puslaidininkių gamybos lyderis „Intel“ atnaujino kalbas su kompanija „nVidia“ dėl neva galimo jos įsigijimo. Taip „Intel“ „nušautų“ net du zuikius ir visgi atsisakytų savo noro proteguoti tik x86 architektūros lustus, nors jie išliktų prioritetu.
(10) 2012-12-03 18
Praėjusiame numeryje žurnalas "Valstybė" rašė apie tai, kaip „Microsoft“ tapo didžiausia programinės įrangos gamintoja pasaulyje. Šiame numeryje tęsiame pasakojimą ir aiškinamės, kas pakišo koją „Microsoft“ naujovėms. Steve‘as Ballmeris žada, kad priešininkams nuo šiol neatiduos nė vieno centimetro ir su jais kausis visose srityse.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos