Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(52) 2011-11-23 3
„Google“ garsėja kaip nuostabi darbovietė, kurioje nori dirbti daugelis jaunų specialistų, tačiau pokalbio dėl darbo metu ji kelia siaubą dalyviams, rašo „Business insider“. Ką atsakytumėte, kai pokalbio dėl darbo metu jūsų paklaustų „Kiek golfo kamuoliukų galima sutalpinti į mokyklinį autobusą?“ arba „Kodėl visos žmogaus kūne esančios skylės yra apvalios?“
(69) 2011-06-29 0
Ligšioliniai „Google“ eksperimentai su socialine interneto terpe baigdavosi bent jau šių sumanymų autoriams tam tikrą nejaukumo jausmą keliančiais fiasko. „Buzz“ buvo saugumo košmaras, „Wave“ – pernelyg sudėtingas, o „Orkut“ dėl neaiškių priežasčių dabar populiarus tik Brazilijoje. Tačiau „Google“ nelinkusi nusileisti ir vakar paskelbė startuojanti su nauju į šią rinką orientuotu „kryžiaus žygiu“ – pristatė socialinio tinklo paslaugą „Goo...
(18) 2011-08-28 3
Styvo Džobso (Steve Jobs) karjerai bendrovėje „Apple“ – vienoje vertingiausių ir mėgiamiausių pasaulio įmonių – artėjant prie pabaigos, verslininkai ir technologijų mokslininkai jam negaili gražiausių apibūdinimų. Inovatorius. Vizionierius. Genijus.
(3) 2011-12-30 6
Dabar jūs galite nors iš dalies išmokti, kaip gauti darbą „Google“. Gal svajonė ir neišsipildys, bet bent jau nedarysite pagrindinių klaidų, kurių darbo pokalbyje neatleidžia kompanijos personalo skyriaus atstovai.
(20) 2011-11-05 1
„Google“ dar sykį pademonstravo savo neeilinį humoro jausmą. Savo paieškos sistemoje įdiegusi „slaptą“ triuką, ji ne tik pralinksmino tūkstančius paieškos naudotojų, bet ir per kelias valandas jį pavertė „virusiniu“ greičiu socialiniuose tinkluose plintančiu pokštu.
(109) 2011-10-06 0
Viso pasaulio žiniasklaida praneša liūdną žinią „Apple“ gerbėjams – mirė šios unikalios kompanijos įkūrėjas ir ilgametis vadovas Steve’as Jobsas. Po didžiulių pastangų jis vis dėl to pralaimėjo kovą su vėžiu ir anapilin pasitraukė būdamas 56 metų amžiaus.
(0) 2011-12-04 2
Paieškos sistema „Google“ šiuo metu yra populiariausias informacijos paieškos internete įrankis. Tačiau iki tokio pavidalo, kokiu šią paslaugą matome šiandien, „Google Search“ augo ne vienerius metus. O jei viską sutrauktume į vos 6 minutes?
(26) 2011-10-29 0
Dar 2009 metais kompanijos „Microsoft“ tyrimų grupė internete patalpino vaizdo siužetą, kuriame parodė savo viziją, kaip atrodys ateitis po dešimties metų, t. y. 2019 m. Tuo tarpu vakar pasauliniame voratinklyje atsirado anksčiau kurtos futuristinės prognozės „atnaujinimas“.
(13) 2011-01-21 0
„Microsoft“ žada įdarbinti vaikinukus, kurie pirmieji „nulaužė“ kompanijos vystomą „Windows Phone 7“ sistemą. Tiesa, kol kas jiems „Microsort“ padovanojo marškinėlius su užrašu „Aš buvau pirmasis nulaužęs „Windows Phone 7“ ir viskas, ką gavau, tai nevykę marškinėliai“.
(13) 2011-05-18 0
Užklydusiems į „Google“ duomenų centrą gali pasirodyti, kad atsidūrė itin slaptame valstybinės reikšmės objekte. Norėdami patekti į šios bendrovės duomenų centrą Pietų Karolinos valstijoje, JAV, įvažiavimą saugančiam apsaugos darbuotojui turėsite pateikti leidimą.
(10) 2011-07-19 3
Bilas Geitsas, vienas iš įkūrėjų ir pagrindinių „Microsoft“ programinės įrangos architektų, tvirtina, kad jis daugiau niekada negrįš į „Microsoft“ vadovo pareigas. Vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių praeitą savaitę aplankė konferenciją „Global Alliance for Vaccines and Immunisation“, vykusią D. Britanijoje. Šio renginio metu B. Geitsas davė keletą interviu.
(21) 2011-06-03 0
„Microsoft“ trečiadienį leido užmesti akį į „Windows 8“ operacinės sistemos išvaizdą bei pristatė pirmąjį sistemos kūrėjų dienoraščio vaizdo įrašą. Jame buvo parodyta tik lopinėlis naujovių, tačiau tvirtai galime teigti – aštuntoji operacinės sistemos (OS)versija atneš didžiausius pokyčius per visus 25 produkto gyvavimo metus.
(14) 2011-06-20 1
„Sophos“ įmonių grupei priklausanti bendrovė „ActiveState“ pranešė iš penkiolikmečio programuotojo Danijilo Kulčenkos įsigijusi „debesyje“ veikiančią paslaugą „Phenona“.
(18) 2011-04-09 0
Ko tikėtumėtės įvairiems tyrimams ir plėtrai išleidę 9 mlrd. JAV dolerių per metus bei naujų idėjų kūrimui įdarbinę 900 geriausių pasaulio kompiuterių specialistų, klausia BBC. Tai padariusi kompanija „Microsoft“ tiki, kad jos strategija visiškai atsiperka ir geriausias to įrodymas yra jų sukurta „XBox Kinect“ sistema.
(22) 2011-05-12 2
Kompanija „Foxconn“ privertė savo darbuotojus pasirašyti dokumentus, pagal kuriuos darbuotojai įsipareigoja (!) nesižudyti, kad ir kokios sunkios jų darbo bei gyvenimo sąlygos bebūtų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos