Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT kompanijos
 
 

IT kompanijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(109) 2011-10-06 0
Viso pasaulio žiniasklaida praneša liūdną žinią „Apple“ gerbėjams – mirė šios unikalios kompanijos įkūrėjas ir ilgametis vadovas Steve’as Jobsas. Po didžiulių pastangų jis vis dėl to pralaimėjo kovą su vėžiu ir anapilin pasitraukė būdamas 56 metų amžiaus.
(69) 2011-06-29 0
Ligšioliniai „Google“ eksperimentai su socialine interneto terpe baigdavosi bent jau šių sumanymų autoriams tam tikrą nejaukumo jausmą keliančiais fiasko. „Buzz“ buvo saugumo košmaras, „Wave“ – pernelyg sudėtingas, o „Orkut“ dėl neaiškių priežasčių dabar populiarus tik Brazilijoje. Tačiau „Google“ nelinkusi nusileisti ir vakar paskelbė startuojanti su nauju į šią rinką orientuotu „kryžiaus žygiu“ – pristatė socialinio tinklo paslaugą „Goo...
(63) 2011-10-21 0
San Franciske vykstančios kasmetinės konferencijos „Web 2.0 Summit“ metu kompanijos „Microsoft“ vadovas Styvas Balmeris (Steve Ballmer), paprašytas palyginti „Windows Phone“ ir „Android“ OS valdomus telefonus, per daug nesikuklino ir pareiškė, jog norint naudotis jų tiesioginių konkurentų produktu, „reikia būti kompiuterių mokslininku“.
(52) 2011-11-23 3
„Google“ garsėja kaip nuostabi darbovietė, kurioje nori dirbti daugelis jaunų specialistų, tačiau pokalbio dėl darbo metu ji kelia siaubą dalyviams, rašo „Business insider“. Ką atsakytumėte, kai pokalbio dėl darbo metu jūsų paklaustų „Kiek golfo kamuoliukų galima sutalpinti į mokyklinį autobusą?“ arba „Kodėl visos žmogaus kūne esančios skylės yra apvalios?“
(38) 2011-02-10 0
Kompanija Adobe paskelbė, kad po keletos bandomųjų versijų pagaliau pristato finalinę Flash grotuvo 10.2 versiją, kurią gali siųstis bet kuris vartotojas. Naujoji versija pasižymi tokiomis naujovėmis kaip Stage Video technologija.
(36) 2011-03-23 -1
„MacBook Pro“ nešiojamųjų kompiuterių savininkai skundžiasi, kad jų aparatai veikia nestabiliai. Vartotojai teigia, jog „Apple“ nešiojamieji kompiuteriai „pakimba“, kai jame paleidžiami žaidimai ar kitos daug resursų reikalaujančios programos. Taip pat įrenginio veikla gali sutrikti, jei jame vienu metu veikia kelios programos. Dažniausia su problema susiduria 15 ir 17 colių „MacBook Pro“ su 2,2 GHz „Core i7“ procesoriais savininkai.
(35) 2011-02-03 0
Pirmąją lietuvių kompaniją, įsikūrusią Silicio slėnyje, lenkia tik „Apple“. Kompanijos įkūrėjo Ilja Laurso dėka Lietuva verčia naują ir bene reikšmingiausią šių dienų istorijos puslapį. Mobiliųjų aplikacijų kompanija „GetJar“ amerikiečių žurnalo „Time“ įtraukta į dešimtuką įmonių, kurių sukurtos technologijos pakeis žmonių gyvenimą, ji taip pat apdovanota ir „Technologijų pionieriaus 2011“ titulu, o Ilja Laursas pakviestas į praėjusią sa...
(34) 2011-12-01 0
Lietuvos reklamos biuras (LRB) praneša, jog mobiliojo interneto „Mezon“ reklama, kurioje vartotojai lyginami su asilu, beždžione ir višta, Arbitražo komisijos sprendimu pažeidė Lietuvos reklamos etikos kodeksą.
(32) 2011-06-16 0
Bilas Gatesas, „Microsoft“ kompanijos vienas iš įkūrėjų bei ilgametis vadovas, duodamas interviu žurnalui „The Heat“ užsiminė, jog savo vaikams jis neleistų naudoti „iPhone“ ar „iPad“. „Jie turi „Windows“ atitikmenis. „Zune“ muzikos grotuvas yra ne ką blogesnis nešiojamas „Windows“ įrenginys. Jie nėra skirti nepasiturintiems vaikams.“, – pridūrė jis.
(29) 2011-02-17 0
Praėjusiais metais bendrovės „Microsoft“ „Trustworthy Computing“ padalinio viceprezidentas Scottas Charney pasiūlė įvesti naujus kovos su kompiuteriniais virusais būdus.
(28) 2011-01-20 0
Siekdama skatinti „atviras inovacijas“, interneto bendrovė „Google“ būsimosiose savo naršyklės „Chrome“ versijose nebenaudos šiuo metu vieno populiariausių H.264 vaizdo glaudinimo standartų.
(28) 2011-05-19 1
Pastarosiomis savaitėmis netrūksta „Omintel“ reklamos, skirtos naujųjų logotipo spalvų ir bendros verslo koncepcijos pristatymui. Nors šie pokyčiai daugelio klientų iš esmės nedomina, viešojoje erdvėje užsimezgė intriguojanti diskusija – kokia gi iš tikro yra naujoji logotipo spalva? Purpurinė ar violetinė? Kol neseniai logotipo spalvą pakeitusios mobiliojo ryšio bendrovės „Omintel“ atstovai kalbininkams bando įrodyti savo tiesą, jog purpurinė ir violetinė sp...
(28) 2011-11-12 0
„Google“ direktorių tarybos pirmininkas Erikas Šmitas (Eric Schmidt) paneigė vieno iš „Apple“ steigėjų Styvo Džobso (Steve Jobs) biografijoje pasirodžiusį kaltinimą, neva „Android“ operacinė sistema – iš „Apple“ pavogtas produktas.
(26) 2011-10-29 0
Dar 2009 metais kompanijos „Microsoft“ tyrimų grupė internete patalpino vaizdo siužetą, kuriame parodė savo viziją, kaip atrodys ateitis po dešimties metų, t. y. 2019 m. Tuo tarpu vakar pasauliniame voratinklyje atsirado anksčiau kurtos futuristinės prognozės „atnaujinimas“.
(26) 2011-02-14 0
Bendrovės „Experian Hitwise“ tyrimo rezultatai gali nustebinti daugelį „Google“ naudotojų, nes jo metu išaiškėjo, kad vidutiniam vartotojui „Bing“ paieškos sistema yra efektyvesnė nei „Google“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos