Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT patarimai
 
 

IT patarimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-08-26 7
Rytdienos supergreiti kvantiniai kompiuteriai galės atlikti skaičiavimus ir išspręsti problemas eksponentiškai greičiau nei pažangiausi šių dienų kompiuteriai, tačiau šį potencialą ateityje jie gali panaudoti ir nedoriems tikslams, rašo Sciencealert.com.
(0) 2018-10-29 7
Informacija apie jus pateikiama netgi tada, kai jūs einate į saugias svetaines.
(2) 2015-05-18 7
Internete yra milijonai tinklapių, ir kiekvieną dieną jų sukuriama tūkstančiai. Jei jūs planuojate kurti naują tinklapį ar atsinaujinti seną, prieš pradėdami darbus, turėtumėte gerai pamąstyti, kokio rezultato tikitės iš svetainės.
(1) 2015-04-27 7
Tarpusavio pokalbiai „Facebook“ amžiuje tapo labai keisti – dabar jie neprasideda ir nesibaigia, o fragmentiškai tęsiasi dienas, savaites ar mėnesius.
(3) 2017-05-18 6
Visi žinome, kad internetas veikia ištisą parą, tačiau ar tai reškia, kad ištisą parą galime ne tik skaityti straipsnius, klausytis muzikos ir žiūrėti filmus, bet ir bendrauti?
(7) 2015-10-03 6
<i>Google Play Store programėlė padeda tvarkyti jūsų į Android įrenginį parsisiųstų programėlių ūkį. Bet iš pačios Google Play Store jos parsisiųsti neišeis, nes tai galima atlikti ti
(1) 2018-09-11 5
Įdiekite šiuos „Chrome“ plėtinius, kad galėtumėt kontroliuoti savo laikyseną, nenuvarginti akių ir išlaikyti tiesų stuburą, dirbdami sėdimą darbą.
(0) 2015-11-24 4
Ką daryti, kai lyg ir norėtųsi atnaujinti „kompiuterių parką“, bet aparato norisi tokio, kad būtų ir greitai veikiantis, ir tiktų filmams lovoje žiūrėti, ir internete naršyti, ir nudirbti kokius nesudėtingus darbelius?
(0) 2019-07-04 4
Suredaguoti vaizdo įrašą ar tiesiog pakeisti jo formatą yra gana nesudėtinga užduotis, bet tik tuo atveju, kai turi gerą ir kokybišką įrankį. Reikia pripažinti, kad vadinamų online video converter'ių yra labai daug ir rasti tą, kuris būtų funkcionalus, patogus, kokybiškai bei greitai atliktų užduotis - ne tokia jau lengva misija. Tačiau tokių įrankių tikrai yra ir vieną jų išbandėme patys.
(0) 2017-02-15 4
Ne paslaptis, kad šiandien socialinis tinklas „Facebook“ yra milžiniškas bendravimo, saviraiškos galimybes teikiantis įrankis. Plačios perspektyvos čia atsiveria ir bet kokiam verslui. Tačiau, esant tokiam didžiuliam informacijos kiekiui, iškyla natūralus klausimas – kaip tinkamai panaudoti „Facebook“ nuosavame versle ir padidinti pardavimus?
(5) 2015-01-10 3
Žmonės rūšiuoja ir kaupia informaciją jau nuo neatmenamų laikų, tačiau jos tvarkymas ir paieška gali pasirodyti anksčiau buvo kur kas paprastesnė. Pavyzdžiui, anksčiau pakakdavo priklijuoti spalvotą lapelį prie norimo knygos puslapio ar atitinkamai knygų lentynai suteikti aiškiai visiems matomą pavadinimą. Vis dėlto informacija vis dažniau kaupiama skaitmenine forma, o jos kiekis auga tiesiog neįtikėtinais tempais, todėl apie jos rūšiavimo ir patogesnio pasiekiamumo galimybes yra pagalvota ir „Windows“ operacinėje sistemoje.
(0) 2015-02-07 3
<em>Vis gausėjant elektroninių įrenginių, neretai tenka susidurti su keitimosi skaitmenine informacija tarp jų nepatogumais.<br> Ypač daug problemų kyla vis dar vengiantiems debesų kompiuteri
(7) 2018-07-23 3
Jeigu iš kompiuterio ištrauksite USB duomenų kaupiklį prieš tai nepaspaudę mygtuko „Eject“, kompiuteris su „MacOS“ sistema jus įspės: „Diskas pašalintas netinkamai“ („Disk Not Ejected Properly“). Bet ar tikrai būtina tą kaupiklį šalinti „civilizuotu“ būdu prieš tai jį išjungiant programiškai?
(1) 2015-02-06 3
Daugumą programų ar kito tipo paslaugų vis dažniau ir dažniau galima valdyti per interneto naršyklę, o ne įprastinį kompiuterio darbalaukį. Kitaip sakant, interneto naršyklė jau beveik tapo pagrindiniu darbo įrankiu. Jomis ne tik bendraujame ir keičiamės informacija, bet ir naudojame įvairiausią pramoginį turinį.
Kaip naršyklėje atskirti darbus nuo pramogų?
(3) 2018-07-15 3
Privalomas kiekvieno kompiuterio atributas – klaviatūra – atsirado dar tais laikais, kai apie elektroninius skaičiavimo įrenginius žmonės nė nesvajojo, o spausdintą žodį tarškino mechaninėmis spausdinimo mašinėlėmis. Vis dėlto, tuo metu ne itin patogi ir spausdinimą lėtinanti QWERTY klaviatūra išliko iki šių dienų, o žinant kelias gudrybes ja dirbti galima patogiai ir greitai, rašoma pranešime spaudai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos