Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT saugumo didinimas Lietuvoje
 
 

IT saugumo didinimas Lietuvoje

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-11-09 22
Atnaujinus duomenis, pagal Nacionalinį kibernetinio saugumo indeksą Lietuva užima pirmąją vietą.
(1) 2017-12-22 23
Rusijoje įsikūrusios bendrovės „Kaspersky Lab“ programinė įranga kelia potencialią grėsmę šalies saugumui, konstatavo Vyriausybė.
(0) 2017-09-18 2
Izraelio kibernetinės saugos įmonė „CyberGym“ pradeda savo veiklą Lietuvoje – įmonė siūlys ne programinės įrangos produktus, kurie automatiškai (bet ne visada patikimai) apsaugos kompiuterius nuo priešo, o realybei artimų pratybų sąlygomis apmokys svarbiausių organizacijų kibernetinės saugos specialistus atremti kibernetines atakas.
(0) 2017-07-10 15
Krašto apsaugos sistemoje iš civilių formuojamos greitojo reagavimo kibernetinių operacijų komandos.
(8) 2013-06-07 0
Kibernetinio saugumo būklė Lietuvoje nepatenkinama, būtina, kad už jį būtų atsakinga viena institucija, sako specialistai ir politikai.
(4) 2013-05-24 0
Augant technologijų vystymosi tempui, atotrūkis tarp virtualių nusikaltėlių galimybių ir teisėsaugos pajėgumų auga, o labiausiai tai jaučia mažesnės šalys. Ne išimtis ir Lietuva: mūsų šalies teisėsauga jaučia ne tik finansavimo, bet ir žmogiškųjų išteklių stygių, todėl pareigūnais norinčių tapti kompiuterių specialistų laukia išskėstomis rankomis. Net tokių, kurie neturi išsilavinimo ar sportinio pasirengimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos